Kolejny żartowniś zaraz po Alvesie od nas odchodzi i już niemamy zawodników z takim poczuciem humoru jak oni, świętny potrafiący grać obiema nogami piłkarz, życzę mu szczęścia.
U nas dopiero za 3 lata mógłby grać jak Suarez by już nie był taki dobry. A tak w Seviłli będzie na starcie podstawowym zawodnikiem. Barca ma dużo słabsze argumenty niż Sevilla ,żeby go pozyskać
Nasi to są typowi Janusze biznesu z 2-3 mln Euro udałoby się wynegocjować, a oni nie dość że wynegocjowali w tysiącach, to jeszcze kwotę dostaną w ratach, to jest jakaś kpina.
0
Trzeba jeszcze sprzedać Douglasa i Vermę.
2
A co może powiedzieć Ojciec Święty, ma zachęcać ludzi do wojny Religijnej?
0
Tak, tylko pewnie w Watykanie przesiaduję najwięcej, a do Argentyny przyjeżdża raz na kilka miesięcy.
0
Kolejny żartowniś zaraz po Alvesie od nas odchodzi i już niemamy zawodników z takim poczuciem humoru jak oni, świętny potrafiący grać obiema nogami piłkarz, życzę mu szczęścia.
2
Myślałem że Sport, to największy szmatławiec z czterech gazet, jednak dzisiaj Marca pokazała swój bardzo niski poziom i to nie poraz pierwszy.
2
Sport to bardzo mało wiarygodne źródło co pokazują te łączenie ze wszystkimi.
0
Oby nie do Barcelony.
2
Każdy mówi za siebie.
0
Już wczoraj mówiłem, jednego Douglasa już mamy.
0
U nas dopiero za 3 lata mógłby grać jak Suarez by już nie był taki dobry. A tak w Seviłli będzie na starcie podstawowym zawodnikiem. Barca ma dużo słabsze argumenty niż Sevilla ,żeby go pozyskać
0
Tyle mają kasy, a nie potrafią zrobić dobrej gry.Dziwię się że ludzie jeszcze, to kupują.
0
To jeszcze ma wybór? Ja od wczoraj myślałem że wybrał Seville.
2
To już lepiej dać szansę Munirowi niż wywalać 60 mln na rezerwowych.
1
Jeden Douglas nam starczy.
0
Nie przejmuj się tym, ja tam szanuję kobiety.
0
Bo poszedł do City.
1
Wiesz, jak ktoś siedzi 20 godziny dziennie na stronie, to tak osoby myślą.
18
Nasi to są typowi Janusze biznesu z 2-3 mln Euro udałoby się wynegocjować, a oni nie dość że wynegocjowali w tysiącach, to jeszcze kwotę dostaną w ratach, to jest jakaś kpina.
0
Czyli jeszcze mniej niż wcześniej miało być 800 tys, za tyle to w Ekstraklasie robią transfery.
0
Vidal i Roberto będą klepać piłkę z Messim na prawej stronie, ja bym ich nie skreślał
0
Denis Suarez będzie chyba, a reszta nie.
1
To było pewne że nigdzie się nie rusza.
1
No i tyle z Vietto w Barcelonie.
0
Ale jest jeszcze Lucas Perez w takim przypadku.
12
Może Messi wie że będzie grał z Higuainem i nie zmienił koloru tylko osiwiał.
0
Zresztą kibice Barcy na tej stronie też są podzieleni na zwolenników Gameiro i Vietto, podobnie jak gazety.
0
Sport i MD sobie bardzo zaprzeczają. Ja liczę na Vietto młody przyszłościowy, a Gameiro 2-3 lata i znowu trzeba szukać napadziora.
0
Ten początek to z jakiejś piosenki, tylko ta piosenka mi z głowy wyleciała.
3
Jaja to będą jak wszyscy kupieni przebiją się do składu.
0
Może być tak że Vidal wypali, a on grywał częściej na tej pozycji niż Roberto więc ja bym go jeszcze nie skreślał.