La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1515 Culés

konto usunięte

1

Czyli jesteśmy w dupie jeżeli chodzi napastnika. Myślicie że jeżeli Vietto się nie zgodził na bycie 4 napastnikiem to zgodzi się Lacazette ? Szczerze wątpię. Poza tym to już byłby koszt ok. 60 mln a może nawet więcej.

14

@Shaggys No właśnie odnoszę wrażenie, że gdyby przyszedł ktoś, za kogo klub wywali te 50-60mln , to rzeczywiście będzie ten zawodnik grał. W poprzednim sezonie MSN zrobiło się nietykalne, nawet gdy mecz był wygrany wszyscy trzej grali do końca.

konto usunięte

6

@sidzej Moim zdaniem Lacazette to Mission Impossible.

7

@Shaggys Po transferze Gomesa wszystko wydaje się być możliwe. Nawet jeśli Barca nie ma takiej kasy teraz, to transfer można zawsze rozłożyć na raty. Tak naprawdę w następnym okienku nie trzeba będzie nikogo sprowadzać, chyba że Mathieu odejdzie, dlatego gdyby Barca chciała ściągnąć Lacazette to jest to możliwe.

2

@sidzej To już lepiej dać szansę Munirowi niż wywalać 60 mln na rezerwowych.

konto usunięte

0

@daniel32778 Lepiej wywalić 60 mln na zmiennika i Munira wypożyczyć. Wtedy za te 2-3 lata gdy Suarez nie będzie już tak dobry to w jego miejsce będzie mógł wskoczyć Munir po ograniu się w innym klubie.

0

@Shaggys Lacazette super opcja, ale szkoda chłopaka na ławkę i nie te pieniądze.

konto usunięte

0

@sidzej Moim zdaniem właśnie transfer Gomesa wykluczył duży transfer do ataku. To byłoby ok. 160 mln (+ zamienne) na zmienników w trakcie jednego okienka. Naprawdę w to wierzysz ?

0

@Shaggys Nie chce mówić, że teraz to możliwe ale Lacazette polubił oficjalny profil Barcy na tt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?