1

Portugalia ma ławkę? Oni nawet wyjściowego składu nie mają dobrego, mają w ataku tylko Ronaldo i starego Quaresme, a w obronie dwóch starych wyjadaczów Pepego i Carvalho. Średnia wieku Portugalii wynosi gdzieś 32,5 lata. Młody jest tylko Renato Sanches. Mają za starych zawodników z takim składem nie mają z nami szans.

6

Wygląda na to że będą karne, jest dopiero 50 minuta, ale ten mecz jest taki toporny, aż mnie oczy bolą.

7

Na jakiej podstawie ma wygrać ZP?

2

Grasz? Ja jestem nazywam się "Kroku" tak się nazwałem.

1

Nie ma czegoś takiego jak asysta po golu przeciwnika.

3

Balowi ta bramka nie została uznana, tylko jako samobój, ale jestem ciekaw czy Ronaldo teraz odda wolne Walijczykowi, przecież uderza je znacznie lepiej niż Portugalczyk.

1

Jesteśmy w Ćwierćfinale Mistrzostw Europy, jeszcze tylko Portugalia w Ćwierćfinale i mamy drogę do Półfinału.

3

Lewandowski jak Ronaldo w Finale LM będzie grał cały czas kupę, strzeli dla nas ostatniego karnego i będzie bohaterem.

0

Mam nadzieję że Fabiańskiemu nie włączy się Oblak.

1

Lewandowskiemu zachciało się reklam z Anią, to teraz ma.

0

Lewandowski niech lepiej strzału nie oddaję, on wali 5 metrów obok bramki, dlaczego nie jest w formie z czasów eliminacji?

0

Szwajcarzy wymieniają setki podań i walą głową w mur, u nas wystarczą 2 podania by dostać się w ich pole karne.

7

Dobrze że to nie wy macie decydować o tym kto ma mieć opaskę kapitańską.

69

Wolę żebyśmy awansowali, a gola może strzelić nawet Fabiański.

1

Joao Cancelo, Sanchesa i z 6 lat młodszego Quaresme bym u nas widział.

0

Puyol przegapił EURO 2012 i często go kontuzję męczyły, dlatego ma tylko 100 meczów w Reprezentacji, ale też myślę że Ramosa długo nikt nie dogoni.

0

Hiszpania nie wygra meczu z samym Iniestą, na pewno nie z taką mocną drużyną jaką są Włosi, Ramos zadba żeby Hiszpania pożegnała się z Euro już w 1/8, a Belgia to tylko zbieranina dobrych zawodników, a nie drużyna.

2

Szkoda mi Modrica, on jest liderem Chorwacji i bez niego nie dadzą rady z Hiszpanią. Mam wątpliwości że Ivan będzie liderem Chorwatów pod nieobecność Luki. Modric, to jedyny rozgrywający którego bym porównał z Xavim, dużo stracą na jego stracie.

11

Ale trzeba przyznać że jak Barcelona była w dołku w 2014 roku, to Hiszpania też w 2014 na MŚ była w dołku. Hiszpania od 2008 bazuję na piłkarzach Dumy Katalonii i taka jest prawda że bez Iniesty, Pique, Alby i Busquetsa nie graliby tak dobrze teraz.

1

Turcja do domu jedzie, nie chciałbym żeby tak grająca Hiszpania trafiła na Polskę, na razie Hiszpanie grają najlepiej na tym turnieju, widać potrzebowali 2 meczu żeby się rozkręcić.

0

Moglibyście sobie chociaż raz nie dogryzać.

0

Nie wiem czy Robak by nie zagrał lepiej jak dzisiaj Arek, krytykowałem go z Irlandią pomimo że strzelił w tamtym czasie gola, to powinien mieć hat tricka, ale z Niemcami to powinien mieć spokojnie tą jedną bramkę, a on nie potrafił dobrze trafić w piłkę, a to napastnikowi o takim poziomie nie wypada.

2

Ja uważam że wygramy turniej.

0

Dobrze że postawiłem na 1-1, będą jakieś punkty w typerze, ale mam nadzieję że Ukraina będzie miała taką formę jak z Irlandią i wygramy 3-0.

3

Nie wiem dlaczego jak Milik próbował strzelać, to Szpakowski się darł co chwilę "Lewandowski!!", ale dzisiaj się Darka nie będę czepiał dawał emocję, ale widać że mają kłopoty z sygnałem że kilka razy musiał przejmować komentowanie Jacek Laskowski.

1

Akurat mnie też martwił Pazdan, więc komentarz Destro słuszny.

1

Niemcy mogą się nam przydać, rozniosą Irlandczyków i mamy pewny awans jakikolwiek by wynik był w meczu z Ukrainą, ale uważam że zwycięstwo z Ukraińcami, to powinien być priorytet.

6

Milik z Ukrainą za te 2 setki powinien usiąść ławce.

1

Jodłowiec to niech dzisiaj nie wchodzi.

0

Ciężko mi się patrzyć jak swoja drużyna się broni, nie chciałbym oglądać Barcelony jakby się broniła w 11 we własnym polu karnym, ale może właśnie to jest ten dobry styl, pójść na wymianę ciosów z Niemcami, to tak jak z Barceloną samobójstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?