Portugalia ma ławkę? Oni nawet wyjściowego składu nie mają dobrego, mają w ataku tylko Ronaldo i starego Quaresme, a w obronie dwóch starych wyjadaczów Pepego i Carvalho. Średnia wieku Portugalii wynosi gdzieś 32,5 lata. Młody jest tylko Renato Sanches. Mają za starych zawodników z takim składem nie mają z nami szans.
Balowi ta bramka nie została uznana, tylko jako samobój, ale jestem ciekaw czy Ronaldo teraz odda wolne Walijczykowi, przecież uderza je znacznie lepiej niż Portugalczyk.
Hiszpania nie wygra meczu z samym Iniestą, na pewno nie z taką mocną drużyną jaką są Włosi, Ramos zadba żeby Hiszpania pożegnała się z Euro już w 1/8, a Belgia to tylko zbieranina dobrych zawodników, a nie drużyna.
Szkoda mi Modrica, on jest liderem Chorwacji i bez niego nie dadzą rady z Hiszpanią. Mam wątpliwości że Ivan będzie liderem Chorwatów pod nieobecność Luki. Modric, to jedyny rozgrywający którego bym porównał z Xavim, dużo stracą na jego stracie.
Ale trzeba przyznać że jak Barcelona była w dołku w 2014 roku, to Hiszpania też w 2014 na MŚ była w dołku. Hiszpania od 2008 bazuję na piłkarzach Dumy Katalonii i taka jest prawda że bez Iniesty, Pique, Alby i Busquetsa nie graliby tak dobrze teraz.
Turcja do domu jedzie, nie chciałbym żeby tak grająca Hiszpania trafiła na Polskę, na razie Hiszpanie grają najlepiej na tym turnieju, widać potrzebowali 2 meczu żeby się rozkręcić.
Nie wiem czy Robak by nie zagrał lepiej jak dzisiaj Arek, krytykowałem go z Irlandią pomimo że strzelił w tamtym czasie gola, to powinien mieć hat tricka, ale z Niemcami to powinien mieć spokojnie tą jedną bramkę, a on nie potrafił dobrze trafić w piłkę, a to napastnikowi o takim poziomie nie wypada.
Nie wiem dlaczego jak Milik próbował strzelać, to Szpakowski się darł co chwilę "Lewandowski!!", ale dzisiaj się Darka nie będę czepiał dawał emocję, ale widać że mają kłopoty z sygnałem że kilka razy musiał przejmować komentowanie Jacek Laskowski.
Niemcy mogą się nam przydać, rozniosą Irlandczyków i mamy pewny awans jakikolwiek by wynik był w meczu z Ukrainą, ale uważam że zwycięstwo z Ukraińcami, to powinien być priorytet.
Ciężko mi się patrzyć jak swoja drużyna się broni, nie chciałbym oglądać Barcelony jakby się broniła w 11 we własnym polu karnym, ale może właśnie to jest ten dobry styl, pójść na wymianę ciosów z Niemcami, to tak jak z Barceloną samobójstwo.
1
Portugalia ma ławkę? Oni nawet wyjściowego składu nie mają dobrego, mają w ataku tylko Ronaldo i starego Quaresme, a w obronie dwóch starych wyjadaczów Pepego i Carvalho. Średnia wieku Portugalii wynosi gdzieś 32,5 lata. Młody jest tylko Renato Sanches. Mają za starych zawodników z takim składem nie mają z nami szans.
6
Wygląda na to że będą karne, jest dopiero 50 minuta, ale ten mecz jest taki toporny, aż mnie oczy bolą.
7
Na jakiej podstawie ma wygrać ZP?
2
Grasz? Ja jestem nazywam się "Kroku" tak się nazwałem.
1
Nie ma czegoś takiego jak asysta po golu przeciwnika.
3
Balowi ta bramka nie została uznana, tylko jako samobój, ale jestem ciekaw czy Ronaldo teraz odda wolne Walijczykowi, przecież uderza je znacznie lepiej niż Portugalczyk.
1
Jesteśmy w Ćwierćfinale Mistrzostw Europy, jeszcze tylko Portugalia w Ćwierćfinale i mamy drogę do Półfinału.
3
Lewandowski jak Ronaldo w Finale LM będzie grał cały czas kupę, strzeli dla nas ostatniego karnego i będzie bohaterem.
0
Mam nadzieję że Fabiańskiemu nie włączy się Oblak.
1
Lewandowskiemu zachciało się reklam z Anią, to teraz ma.
0
Lewandowski niech lepiej strzału nie oddaję, on wali 5 metrów obok bramki, dlaczego nie jest w formie z czasów eliminacji?
0
Szwajcarzy wymieniają setki podań i walą głową w mur, u nas wystarczą 2 podania by dostać się w ich pole karne.
7
Dobrze że to nie wy macie decydować o tym kto ma mieć opaskę kapitańską.
69
Wolę żebyśmy awansowali, a gola może strzelić nawet Fabiański.
1
Joao Cancelo, Sanchesa i z 6 lat młodszego Quaresme bym u nas widział.
0
Puyol przegapił EURO 2012 i często go kontuzję męczyły, dlatego ma tylko 100 meczów w Reprezentacji, ale też myślę że Ramosa długo nikt nie dogoni.
0
Hiszpania nie wygra meczu z samym Iniestą, na pewno nie z taką mocną drużyną jaką są Włosi, Ramos zadba żeby Hiszpania pożegnała się z Euro już w 1/8, a Belgia to tylko zbieranina dobrych zawodników, a nie drużyna.
2
Szkoda mi Modrica, on jest liderem Chorwacji i bez niego nie dadzą rady z Hiszpanią. Mam wątpliwości że Ivan będzie liderem Chorwatów pod nieobecność Luki. Modric, to jedyny rozgrywający którego bym porównał z Xavim, dużo stracą na jego stracie.
11
Ale trzeba przyznać że jak Barcelona była w dołku w 2014 roku, to Hiszpania też w 2014 na MŚ była w dołku. Hiszpania od 2008 bazuję na piłkarzach Dumy Katalonii i taka jest prawda że bez Iniesty, Pique, Alby i Busquetsa nie graliby tak dobrze teraz.
1
Turcja do domu jedzie, nie chciałbym żeby tak grająca Hiszpania trafiła na Polskę, na razie Hiszpanie grają najlepiej na tym turnieju, widać potrzebowali 2 meczu żeby się rozkręcić.
0
Moglibyście sobie chociaż raz nie dogryzać.
0
Nie wiem czy Robak by nie zagrał lepiej jak dzisiaj Arek, krytykowałem go z Irlandią pomimo że strzelił w tamtym czasie gola, to powinien mieć hat tricka, ale z Niemcami to powinien mieć spokojnie tą jedną bramkę, a on nie potrafił dobrze trafić w piłkę, a to napastnikowi o takim poziomie nie wypada.
2
Ja uważam że wygramy turniej.
0
Dobrze że postawiłem na 1-1, będą jakieś punkty w typerze, ale mam nadzieję że Ukraina będzie miała taką formę jak z Irlandią i wygramy 3-0.
3
Nie wiem dlaczego jak Milik próbował strzelać, to Szpakowski się darł co chwilę "Lewandowski!!", ale dzisiaj się Darka nie będę czepiał dawał emocję, ale widać że mają kłopoty z sygnałem że kilka razy musiał przejmować komentowanie Jacek Laskowski.
1
Akurat mnie też martwił Pazdan, więc komentarz Destro słuszny.
1
Niemcy mogą się nam przydać, rozniosą Irlandczyków i mamy pewny awans jakikolwiek by wynik był w meczu z Ukrainą, ale uważam że zwycięstwo z Ukraińcami, to powinien być priorytet.
6
Milik z Ukrainą za te 2 setki powinien usiąść ławce.
1
Jodłowiec to niech dzisiaj nie wchodzi.
0
Ciężko mi się patrzyć jak swoja drużyna się broni, nie chciałbym oglądać Barcelony jakby się broniła w 11 we własnym polu karnym, ale może właśnie to jest ten dobry styl, pójść na wymianę ciosów z Niemcami, to tak jak z Barceloną samobójstwo.