0

W każdym aspekcie sportowym Suarez jest jednak lepszy od Benzemy, przewagą Urusa jest, to że potrafi strzelić bramkę z niczego i ma taki styl gry że obrońcy odbijają się od niego, a nie on od nich. Chyba tylko Godin z środkowych obrońców byłby w stanie zatrzymać Suareza. Benzema to dobry napastnik, ale jest jeszcze Lewy, Ibra, Higuain i Aguero, którzy są jednak lepsi od niego. Suarez to najlepsza 9 na świecie obecnie.

0

0

Chłopie masz 20 lat i masz kij w dupie, mógłbyś trochę wrzucić na luz, znam ludzi od ciebie dużo starszych i da się z nimi pogadać.

6

Jeszcze Polski klub w piłce nożnej wygra LM i można umierać :D

0

Ale oni się zachowują jakby zdobyli wszystkie 11 i to pod rząd, zapomnieli że była era Di Stefano i Gen Franco i dużo póżniej Galaticos i Del Bosque.

0

Vive za rok obroni ten tytuł.

4

Niech piłkarze biorą przykład, a oni nawet do LM nie potrafią się dostać od kilkunastu lat.

1

Szmal pięknie to obronił!!!!

0

Bielecki to akurat mistrz karnych, rzadko pudłuje.

1

Karne są bardzo niesprawiedliwe.

3

Karne to zawsze loteria, nawet w ręcznej.

3

Wytrzymać!!!!

0

Ja do tej pory żałuję że nie wybrałem jednak Niemieckiego, dużo łatwiejszy język niż Rosyjski, gdybym mógł cofnąć się do Gimnazjum.

0

Jeśli Ronaldo zaliczy słabe Euro, a mogę być w 90% przekonany że tak będzie, bo Portugalia jest słabsza nawet od naszej kadry i na jesieni nie odpali, to nie dostanie Złotej piłki, chciałbym żeby dostał Suarez, ale pewnie tak nie będzie.

0

Roma w tamtym czasie od nas wołała z 80 mln Euro, a i tak poszedł do Bayernu nawet nie za połowę tej kwoty.

3

Jeśli uważacie że po tym co grał wczoraj Ronaldo dostanie Złotą Piłkę, to radzę brać mniejszą dawkę tego co używacie, cały mecz był pod grą, może z 6 razy próbował dryblować, raz mu się udało. On najlepiej co robił, to oddawał piłkę Modricowi i Kroosowi lub cofał do Marcelo. Został bohaterem ponieważ trafił w konkursie rzutów karnych i napiął klatę, podobny finał do tego z Lizbony w wykonaniu Portugalczyka.

0

Mnie po prostu denerwuję że to na nas się mówi Uefalona, a to my w ostatnich latach cały czas mamy pod górkę. Rok temu samych Mistrzów nasi musieli pokonać by cieszyć się z LM, a Real w tym roku... Szkoda gadać.

0

Ja też po golu nie byłem pewien, musiałem kilka powtórek zobaczyć i wątpliwości nie ma żadnych.

1

W grupie pewnie wylosują 1 mocną drużynę 1 średnią i 1 słabą, żeby wszystko było zamazane że nie mają wiecznie słabych drużyn, jaja to się zaczną w fazie pucharowej, będzie powtórka z sezonu 2014 2015, gdzie znowu będą mieli autostradę do Półfinału, tylko pewnie nie tak łatwą jak teraz. To nie może być przypadek że losują wiecznie najsłabsze drużyny.

4

Denerwuję mnie to robienie jakiegoś najlepszego obrońce na świecie z Ramosa i tylko dlatego że nie boi się wejść na raz i że gra na pograniczu faulu, gdyby się nie zahamował, to na pewno wyleciałby z boiska, moim zdaniem jeden z najsłabszych zawodników tamtego finału.

26

Bardziej od kibiców tej strony, którzy mają prawo mieć ból dupy, denerwują mnie kibice Realu, którzy powyłazili z kanalizacji po roku czasu i uczą nas szacunku do przeciwnika i nakazują nam gratulować wygrania LM i ciężkiej drogi jaką przebyli żeby ją wygrać same potęgi piłki jak Mistrz Szwecji Malmoe, Szachtar, Roma, Wolfsburg, City, kluby które mogły stanąć na drodze Sevilli czy Liverpoolu w drodze do Finału ligi Europejskiej. Nie wiem jakim cudem City zaszło do Półfinału, ale wiedziałem już przed losowaniem na kogo trafią i jakoś dziwnym trafem Real praktycznie zawsze jak jest Półfinał gra rewanż u siebie.

2

Za rok to my wygramy Mistrza i LM, a Real pocieszy się PH i będzie zachowana równowaga, oni mają puchar swojego króla, my majstra i Liga Mistrzów wraca do prawowitego właściciela, więcej optymizmu.

1

Widziałem news "Liga Mistrzów lubi Real Madryt", ja jednak myślę że tytuł powinien być taki "UEFA lubi Real Madryt".

6

Zwycięstwo Realu można porównywać do tej całej ustawionej Eurowizji.

0

Real oczywiście w 2014 też miał moment słabości np z Borussią gdzie Miki marnował setki za setką, ale w tamtym czasie wygrali zasłużenie. Wygrali w grupie mając mocny Juventus i zdemolowali Bayern w półfinale, a to miał być obrońca tytułu. Teraz to szkoda strzępić ryja.

0

Pamiętam jak po tym dramatycznym meczu co przegraliśmy z Atletico 2-0, pisałem mimo że sędzia się pomylił bardzo na naszą niekorzyść (pewnie by była dogrywka i Barcelona jakoś by dała radę) pisałem że nie zasłużyliśmy na Półfinał.

1

80% kibiców Realu pamiętają w 2014 i 2016.

0

Racja, to ich wszystkich łączy.

4

Wiecie co łączy Inter, Chelsea i Real?

2

Chelsea to totalne dno, oni nie zasłużyli by zagrać w Finale w 2012 z Bayernem, a co dopiero wygrać puchar, cieszy mnie że teraz im nie idzie i nie zapominaj o przekręcie w 2010 jak sędzia oskubał Barcelonę z Finału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?