W każdym aspekcie sportowym Suarez jest jednak lepszy od Benzemy, przewagą Urusa jest, to że potrafi strzelić bramkę z niczego i ma taki styl gry że obrońcy odbijają się od niego, a nie on od nich. Chyba tylko Godin z środkowych obrońców byłby w stanie zatrzymać Suareza. Benzema to dobry napastnik, ale jest jeszcze Lewy, Ibra, Higuain i Aguero, którzy są jednak lepsi od niego. Suarez to najlepsza 9 na świecie obecnie.
Jeśli Ronaldo zaliczy słabe Euro, a mogę być w 90% przekonany że tak będzie, bo Portugalia jest słabsza nawet od naszej kadry i na jesieni nie odpali, to nie dostanie Złotej piłki, chciałbym żeby dostał Suarez, ale pewnie tak nie będzie.
Jeśli uważacie że po tym co grał wczoraj Ronaldo dostanie Złotą Piłkę, to radzę brać mniejszą dawkę tego co używacie, cały mecz był pod grą, może z 6 razy próbował dryblować, raz mu się udało. On najlepiej co robił, to oddawał piłkę Modricowi i Kroosowi lub cofał do Marcelo. Został bohaterem ponieważ trafił w konkursie rzutów karnych i napiął klatę, podobny finał do tego z Lizbony w wykonaniu Portugalczyka.
Mnie po prostu denerwuję że to na nas się mówi Uefalona, a to my w ostatnich latach cały czas mamy pod górkę. Rok temu samych Mistrzów nasi musieli pokonać by cieszyć się z LM, a Real w tym roku... Szkoda gadać.
W grupie pewnie wylosują 1 mocną drużynę 1 średnią i 1 słabą, żeby wszystko było zamazane że nie mają wiecznie słabych drużyn, jaja to się zaczną w fazie pucharowej, będzie powtórka z sezonu 2014 2015, gdzie znowu będą mieli autostradę do Półfinału, tylko pewnie nie tak łatwą jak teraz. To nie może być przypadek że losują wiecznie najsłabsze drużyny.
Denerwuję mnie to robienie jakiegoś najlepszego obrońce na świecie z Ramosa i tylko dlatego że nie boi się wejść na raz i że gra na pograniczu faulu, gdyby się nie zahamował, to na pewno wyleciałby z boiska, moim zdaniem jeden z najsłabszych zawodników tamtego finału.
Bardziej od kibiców tej strony, którzy mają prawo mieć ból dupy, denerwują mnie kibice Realu, którzy powyłazili z kanalizacji po roku czasu i uczą nas szacunku do przeciwnika i nakazują nam gratulować wygrania LM i ciężkiej drogi jaką przebyli żeby ją wygrać same potęgi piłki jak Mistrz Szwecji Malmoe, Szachtar, Roma, Wolfsburg, City, kluby które mogły stanąć na drodze Sevilli czy Liverpoolu w drodze do Finału ligi Europejskiej. Nie wiem jakim cudem City zaszło do Półfinału, ale wiedziałem już przed losowaniem na kogo trafią i jakoś dziwnym trafem Real praktycznie zawsze jak jest Półfinał gra rewanż u siebie.
Za rok to my wygramy Mistrza i LM, a Real pocieszy się PH i będzie zachowana równowaga, oni mają puchar swojego króla, my majstra i Liga Mistrzów wraca do prawowitego właściciela, więcej optymizmu.
Real oczywiście w 2014 też miał moment słabości np z Borussią gdzie Miki marnował setki za setką, ale w tamtym czasie wygrali zasłużenie. Wygrali w grupie mając mocny Juventus i zdemolowali Bayern w półfinale, a to miał być obrońca tytułu. Teraz to szkoda strzępić ryja.
Pamiętam jak po tym dramatycznym meczu co przegraliśmy z Atletico 2-0, pisałem mimo że sędzia się pomylił bardzo na naszą niekorzyść (pewnie by była dogrywka i Barcelona jakoś by dała radę) pisałem że nie zasłużyliśmy na Półfinał.
Chelsea to totalne dno, oni nie zasłużyli by zagrać w Finale w 2012 z Bayernem, a co dopiero wygrać puchar, cieszy mnie że teraz im nie idzie i nie zapominaj o przekręcie w 2010 jak sędzia oskubał Barcelonę z Finału.
0
W każdym aspekcie sportowym Suarez jest jednak lepszy od Benzemy, przewagą Urusa jest, to że potrafi strzelić bramkę z niczego i ma taki styl gry że obrońcy odbijają się od niego, a nie on od nich. Chyba tylko Godin z środkowych obrońców byłby w stanie zatrzymać Suareza. Benzema to dobry napastnik, ale jest jeszcze Lewy, Ibra, Higuain i Aguero, którzy są jednak lepsi od niego. Suarez to najlepsza 9 na świecie obecnie.
0
http://footroll.pl/beka-karnego-davida-villi-ramos-wysiada-p/ Villa przebił Ramosa.
0
Chłopie masz 20 lat i masz kij w dupie, mógłbyś trochę wrzucić na luz, znam ludzi od ciebie dużo starszych i da się z nimi pogadać.
6
Jeszcze Polski klub w piłce nożnej wygra LM i można umierać :D
0
Ale oni się zachowują jakby zdobyli wszystkie 11 i to pod rząd, zapomnieli że była era Di Stefano i Gen Franco i dużo póżniej Galaticos i Del Bosque.
0
Vive za rok obroni ten tytuł.
4
Niech piłkarze biorą przykład, a oni nawet do LM nie potrafią się dostać od kilkunastu lat.
1
Szmal pięknie to obronił!!!!
0
Bielecki to akurat mistrz karnych, rzadko pudłuje.
1
Karne są bardzo niesprawiedliwe.
3
Karne to zawsze loteria, nawet w ręcznej.
3
Wytrzymać!!!!
0
Ja do tej pory żałuję że nie wybrałem jednak Niemieckiego, dużo łatwiejszy język niż Rosyjski, gdybym mógł cofnąć się do Gimnazjum.
0
Jeśli Ronaldo zaliczy słabe Euro, a mogę być w 90% przekonany że tak będzie, bo Portugalia jest słabsza nawet od naszej kadry i na jesieni nie odpali, to nie dostanie Złotej piłki, chciałbym żeby dostał Suarez, ale pewnie tak nie będzie.
0
Roma w tamtym czasie od nas wołała z 80 mln Euro, a i tak poszedł do Bayernu nawet nie za połowę tej kwoty.
3
Jeśli uważacie że po tym co grał wczoraj Ronaldo dostanie Złotą Piłkę, to radzę brać mniejszą dawkę tego co używacie, cały mecz był pod grą, może z 6 razy próbował dryblować, raz mu się udało. On najlepiej co robił, to oddawał piłkę Modricowi i Kroosowi lub cofał do Marcelo. Został bohaterem ponieważ trafił w konkursie rzutów karnych i napiął klatę, podobny finał do tego z Lizbony w wykonaniu Portugalczyka.
0
Mnie po prostu denerwuję że to na nas się mówi Uefalona, a to my w ostatnich latach cały czas mamy pod górkę. Rok temu samych Mistrzów nasi musieli pokonać by cieszyć się z LM, a Real w tym roku... Szkoda gadać.
0
Ja też po golu nie byłem pewien, musiałem kilka powtórek zobaczyć i wątpliwości nie ma żadnych.
1
W grupie pewnie wylosują 1 mocną drużynę 1 średnią i 1 słabą, żeby wszystko było zamazane że nie mają wiecznie słabych drużyn, jaja to się zaczną w fazie pucharowej, będzie powtórka z sezonu 2014 2015, gdzie znowu będą mieli autostradę do Półfinału, tylko pewnie nie tak łatwą jak teraz. To nie może być przypadek że losują wiecznie najsłabsze drużyny.
4
Denerwuję mnie to robienie jakiegoś najlepszego obrońce na świecie z Ramosa i tylko dlatego że nie boi się wejść na raz i że gra na pograniczu faulu, gdyby się nie zahamował, to na pewno wyleciałby z boiska, moim zdaniem jeden z najsłabszych zawodników tamtego finału.
26
Bardziej od kibiców tej strony, którzy mają prawo mieć ból dupy, denerwują mnie kibice Realu, którzy powyłazili z kanalizacji po roku czasu i uczą nas szacunku do przeciwnika i nakazują nam gratulować wygrania LM i ciężkiej drogi jaką przebyli żeby ją wygrać same potęgi piłki jak Mistrz Szwecji Malmoe, Szachtar, Roma, Wolfsburg, City, kluby które mogły stanąć na drodze Sevilli czy Liverpoolu w drodze do Finału ligi Europejskiej. Nie wiem jakim cudem City zaszło do Półfinału, ale wiedziałem już przed losowaniem na kogo trafią i jakoś dziwnym trafem Real praktycznie zawsze jak jest Półfinał gra rewanż u siebie.
2
Za rok to my wygramy Mistrza i LM, a Real pocieszy się PH i będzie zachowana równowaga, oni mają puchar swojego króla, my majstra i Liga Mistrzów wraca do prawowitego właściciela, więcej optymizmu.
1
Widziałem news "Liga Mistrzów lubi Real Madryt", ja jednak myślę że tytuł powinien być taki "UEFA lubi Real Madryt".
6
Zwycięstwo Realu można porównywać do tej całej ustawionej Eurowizji.
0
Real oczywiście w 2014 też miał moment słabości np z Borussią gdzie Miki marnował setki za setką, ale w tamtym czasie wygrali zasłużenie. Wygrali w grupie mając mocny Juventus i zdemolowali Bayern w półfinale, a to miał być obrońca tytułu. Teraz to szkoda strzępić ryja.
0
Pamiętam jak po tym dramatycznym meczu co przegraliśmy z Atletico 2-0, pisałem mimo że sędzia się pomylił bardzo na naszą niekorzyść (pewnie by była dogrywka i Barcelona jakoś by dała radę) pisałem że nie zasłużyliśmy na Półfinał.
1
80% kibiców Realu pamiętają w 2014 i 2016.
0
Racja, to ich wszystkich łączy.
4
Wiecie co łączy Inter, Chelsea i Real?
2
Chelsea to totalne dno, oni nie zasłużyli by zagrać w Finale w 2012 z Bayernem, a co dopiero wygrać puchar, cieszy mnie że teraz im nie idzie i nie zapominaj o przekręcie w 2010 jak sędzia oskubał Barcelonę z Finału.