0

Kapustka koniecznie na drugą połowę za Grosickiego. Grosik nie jest jeszcze w tej formie by grać na 100% i niech zejdzie Mączyński nie da się dzisiaj na niego patrzeć, lepiej grał z Irlandią P.

0

Hiszpania wcale nie gra lepiej, a wręcz usypia swoją grą.

4

Znowu Goetze nie ma, niech jest na boisku jak najdłużej, to jest najsłabszy zawodnik Reprezentacji Niemiec na boisku.

4

Pazdan dzisiaj w stylu Puyola w ogóle się nie cacka z Niemcami.

0

Taka Ukraina jest spokojnie do ogrania, oczywiście że nie mają szans na awans, ale my się z nimi nie lubimy więc nam będą próbowali przeszkodzić.

6

Ciekawe co teraz powiedzą typowe Janusze co twierdzili że ta Irlandia P jest taka słaba.

2

Remis Ukrainy z Irlandią P może zostać do końca, my dzisiaj remisujemy z Niemcami i jesteśmy jedną nogą w 1/8.

4

Xavi za 7-8 lat będzie trenerem Barcelony.

0

Bardziej mi się podobało jak Anglia grała z Ruskimi, grali w lepszym stylu niż Hiszpanie z Czechami, a teraz to grają jak typowa Angielska drużyna czyli "dzida i do przodu".

1

Tylko że Marca podlega Perezowi i nic złego na Real ta gazeta nie napisze, a o Barcelonie ile już bzdur pisała, szkoda gadać...

0

Gdyby tak wszystkich miała dopadać sprawiedliwość, to gdzieś 70% polityków na świecie gniło by w więzieniu.

0

Niech ci z Marki przestanie wreszcie wymyślać jakieś bzdurne artykuły i niech się wezmą za swój Real, przecież to jest pewne że będą nasz klub mieszać z gównem, a Real wybielać ponieważ ta gazeta podlega Florkowi, oni mają sztamę z Prezydentem Realu.

2

Marca i wszystko jasne.

0

Tylko my jesteśmy w stanie pokonać Niemców i przeszkodzić im w zdobyciu ME.

0

Ja też czekam na telefon od Barcy, jakby co mnie zadowoli 50 tys Euro tygodniowo.

0

Śniło mi się że w 1 minucie Niemcy już prowadzili z nami, ale my odrobiliśmy w 94 minucie. W sumie nie mam nic przeciwko takiemu obrotowi spraw, ale bym chyba był 1 nogą na tamtym świecie.

0

W sumie masz rację, taki Ronaldo lubi jak o nim jest głośno, nawet jeśli chodzi o coś negatywnego o nim.

1

I słabo ponieważ pewnie dużo osób co ma 360 lub PS3 nie kupi FIFY 17, ponieważ będzie to praktycznie ta sama gra co poprzedniczka + nie będzie tego trybu fabularnego z Hunterem.

1

FIFA 17 będzie trochę wyglądać jak GTA lub Simsy z tym nowym trybem fabularnym, ale szkoda że pewnie tego nie wprowadzą na konsole starszych generacji jak PS3 czy Xbox 360.

0

Dzisiaj? Oni grają jutro o 4 rano, trochę żle transmitują te mecze o takiej godzinie.

0

Myślę żeby obejrzeć Ronaldo w Finale ME, musiałby zmienić Reprezentację Portugalii na jakąś lepszą.

0

Daleko Portugalii do Polski pod względem obrony, oj daleko.

0

Warto postawić na remis.

0

Ale można o tym pisać, strasznie coś jeśli chodzi o te losowania UEFY śmierdzi i z pewnością nie jest to Loew, wystarczy zobaczyć jak kuleczki losował Zanetti, ale taki ignorant jak ty będzie się upierał że nie ma żadnych schładzanych kuleczek, może tak na prawdę jesteś kibicem Realu.

0

To właśnie na tej stronie ty Korbelku z jakimiś cwaniaczkami prawisz morały i prostujesz użytkowników jak piszą coś co może być prawdą np z tym losowaniem pod Real, to właśnie może być prawda choć nie jest to pewne na 100%, a ty już wskakujesz z tym całym Bobo25 i piszesz jaki to Real jest uczciwy z tą całą UEFĄ/

0

Jest duża pewność że coś takiego miało miejsce, wystarczy zobaczyć w jaki sposób Zanetti losował kulki, ja już w tamtej chwili wiedziałem że kulki mogą być schładzane lub ocieplane.

0

O co chodzi z tym Blatterem? Nie miałem przez 4 dni dostępu do internetu i czuję się jakbym przegapił cały rok.

0

Oby jednak kupili kogoś młodszego, Nolito ma niespełna 30 lat, a lepiej kupić kogoś 22-26 lat.

0

Czyli jest nadzieja, myślę że on i Umtiti będą transferami na ten sezon.

0

Myślę że jak dojdziemy do Ćwierćfinału, to będziemy bardzo zadowoleni, ale dojście do Półfinału, to już szczyt marzeń. Myślę że Polska zajdzie dalej niż Anglia czy Portugalia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?