La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

0

Panie/Panowie, zgadzacie się z Footrollem?


Ja się osobiście zgadzam, ale wpływ na to ma fakt, że mamy po prostu starą kadrą, którą trzeba wzmocnić dobrymi, młodymi zawodnikami.
Moim zdaniem główny problem polega na tym, że mamy w kadrze 14-15 zawodników, którzy na dzień dzisiejszy dają radę, a w tym dwóch klasowych bramkarzy.
Preferuję raczej model Guardioli, który miał w kadrze 17-18 bardzo dobrych (w tym klasowych) graczy, a do tego zawsze dochodziło kilku graczy z Cantery.

0

@Sawik_10 Za Guardioli nie mieliśmy takich dobrych golkiperów jak teraz za Enrique.

konto usunięte

0

@Sawik_10 Różnica jest też taka że cantera u Guardioli spisywała sie naprawdę bardzo dobrze. u Lucho już tak nie jest.

1

@daniel32778 Ale dwóch dobrych golkiperów to najmniejszy problem. Chodziło mi o to, że do tego grona dochodzi dwóch dobrych golkiperów, przez co ta skala jest wyższa.
Mamy gorszą jakość w polu.

0

@Sawik_10 Na pewno za Guardioli mieliśmy więcej możliwości w pomocy, Xavi w życiowej formie i Iniesta też, grający na bardzo wysokim poziomie pomimo młodego wieku Busquets i oczywiście Fabregas i Thiago, gdybyśmy mieli teraz taką pomoc to by była miazga.

1

@daniel32778 Mieliśmy też solidnego Keitę w pomocy, czy większe możliwości w ataku.

W sezonie 2008/2009 - Messi, Eto'o, Henry, Gudjonshen, Bojan

W sezonie 2009/2010 - Messi, Zlatan, Henry, Pedro, Bojan

W sezonie 2010/2011 - Messi, Villa, Pedro, Bojan, Afellay

W sezonie 2011/2012 - Messi, Villa, Pedro, Alexis, Afellay, Tello, Cuenca

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?