- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
97 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
3
"Przybyłem jako król, odchodzę jako legenda" - Zlatan Ibrahimović po sezonie opuszcza Paryż!
Wielki piłkarski geniusz zdobył w PSG praktycznie wszystko poza Ligą Mistrzów. Indywidualnie pobił praktycznie wszystkie rekordy (z tych "większych" został mu rekord ilości bramek w jednym sezonie ligowy, jeśli w ostatniej kolejce strzeli bramkę wyrówna rekord Bianchiego, a jeśli dwie to go przebije), a teraz odchodzi.
Pytanie gdzie?
* Francja? Właśnie odchodzi.
* Hiszpania? Tutaj już był.
* Włochy? Tam już grał (aczkolwiek Milan czeka).
* Niemcy? Poza Bayernem nikogo na niego nie stać, a mistrzowie Niemiec napastnika nie potrzebują aczkolwiek potrzebują ale takiego na ławkę, a Zlatan jest za dobry. Może RB Lipsk? Ale chyba nie ta bajka... (co to dla niego za prestiż?).
* Anglia? To byłby idealny kierunek dla niego ale gdzie miałby trafić?
Chelsea lub United?
2
@Stinger USA albo Anglia. patrząc na wiek raczej wybierze USA, chyba, że United zaoferuje mu niezłe zarobki
0
@Stinger Myślę że do Borussi Dortmund mógłby trafić lub gdzieś do Anglii, Mourinho idzie do United, możliwe że tam trafi Ibra.
0
@Gandii Jeśli wybierze USA to praktycznie koniec kariery. Oczywiście będę śledził jego poczynania podobnie jak Davida Villi ale nie zmienia to faktu że to koniec wielkiej piłki i osobiście byłoby mi szkoda.
1
@daniel32778 Do BVB? Pamiętajmy o tym że BVB nie ściąga wiekowych piłkarzy (mimo że Zlatan jest genialny), a poza tym nie dadzą mu tak wysokiej pensji, którą dostawał w PSG. Dla mnie bez szans.
United? Anglia jest bogata plus Mou, a więc wszystko jest możliwe ale nie chciałbym żeby Zlatan nie zagrał w LM.
3
@Stinger "Przybyłem jako król, odchodzę jako legenda"- jak zwykle skromnie ...
1
@Bytom1920 A najlepsze jest to że nikt nie będzie miał pretensji do niego że tak powiedział... Gdyby to były słowa np. Ronaldo czy Messiego byłaby wielka burza.