Polsce włączył się tryb Realu, czyli mnóstwo wrzutek i jazda na farcie, ale i tak futbol pokazuję że gra się do końca. Obrona jest tragiczna Glik musi wyleczyć tą kontuzję, nawet nie wiem jak on się swobodnie porusza po boisku, wiadomo że z więzadłami nie ma żartów.
Myślę że Federacja za póżno otacza Pique ochroną, oni mają kupę w gaciach bo wiedzą że to jest ich najlepszy stoper, ale za póżno to zauważyli i myślę że jednak Piquenbauer nie będzie grać dłużej dla tego śmiesznego kraju, który nawet nie potrafił docenić że gdyby nie Katalonia, to Hiszpania nie miała by 2 ME i 1 MŚ.
Ciekawe jak blok defensywny Hiszpanii zacznie funkcjonować jak Pique odejdzie, bo do tej pory to Ramos jest traktowany jak lider obrony, a jest takim liderem że Pique musi grać w defensywie za niego i za siebie. To było widoczne na EURO 2016 we Francji gdzie Pique musiał mieć 2 razy więcej obowiązków w defensywie, MŚ w Brazylii nie będę liczył bo obaj zagrali beznadziejnie i EURO 2012 gdzie Ramos jakimś cudem się znalazł w 11 turnieju, a powinien być tam Piquenbauer. Pytałem kilku znajomych, którzy nie kibicują Barcelonie czy Realowi, kto jest liderem defensywy La Roja, dużo więcej osób wskazywało na Pique. Ja bym nie mógł być obiektywny ponieważ jestem kibicem Barcelony, więc wybieram swojego zawodnika.
Badstuber to strasznie szklany zawodnik, kiedyś mówili że ma większy potencjał od Hummelsa, a kontuzję zniszczyły mu karierę. A tak w ogóle, to co Barcelonę obchodzą jego relację z Guardiolą? Pep by go dawno wykopał, ale klub na to nie pozwolił i się nad nim litował.
Celtą rok temu jak było 4-1, mieliśmy może 2 okazję i walenie głową w mur, a tutaj ich było więcej, Celta była obsrana bo widziała nasze zaangażowanie w 2 połowie. Przegraliśmy przez samobója Mathieu i słabą koncentracje Stegena.
Neymar ma za dużo swobody nie może być wolnym elektronem jak Messi, on jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie ma cech kogoś kto może ciągnąć cały zespół jak Messi.
Chciałbym żeby Neymar grał tak jak w tamtym sezonie, właśnie kiedy kontuzjowany był Messi, a teraz również nie ma Leo, a Neymar za dużo drybluję i aż na siłę próbuje pokazać że teraz on jest liderem.
Ronaldo gra dzisiaj dobrze, ma asystę i kilka udanych dryblingów, jednak statystyki to nie wszystko. Może jeszcze ten drybling z czasów MU nie zanikł u niego.
0
I tak Real rozwali Legię z 0-5.
2
Czasami trzeba wypluć flegmę, niedługo zaczną dramatyzować jak puści bąka.
19
Rafinha, Denis i Gomes, to jest nasza przyszłość.
16
Trenerem był słabym, ale i tak lepszy z niego trener niż komentator.
2
Na fioletowej "Betis zapłacił rachunek", co oni mają z tym rachunkiem?
2
Dlaczego tak uważasz?
1
Polsce włączył się tryb Realu, czyli mnóstwo wrzutek i jazda na farcie, ale i tak futbol pokazuję że gra się do końca. Obrona jest tragiczna Glik musi wyleczyć tą kontuzję, nawet nie wiem jak on się swobodnie porusza po boisku, wiadomo że z więzadłami nie ma żartów.
1
Najważniejsze są 3 pkt nie ważne jakim stylem.
2
Teraz mogą sobie gadać, trzeba było wcześniej myśleć.
3
Myślę że Federacja za póżno otacza Pique ochroną, oni mają kupę w gaciach bo wiedzą że to jest ich najlepszy stoper, ale za póżno to zauważyli i myślę że jednak Piquenbauer nie będzie grać dłużej dla tego śmiesznego kraju, który nawet nie potrafił docenić że gdyby nie Katalonia, to Hiszpania nie miała by 2 ME i 1 MŚ.
2
Ciekawe jak blok defensywny Hiszpanii zacznie funkcjonować jak Pique odejdzie, bo do tej pory to Ramos jest traktowany jak lider obrony, a jest takim liderem że Pique musi grać w defensywie za niego i za siebie. To było widoczne na EURO 2016 we Francji gdzie Pique musiał mieć 2 razy więcej obowiązków w defensywie, MŚ w Brazylii nie będę liczył bo obaj zagrali beznadziejnie i EURO 2012 gdzie Ramos jakimś cudem się znalazł w 11 turnieju, a powinien być tam Piquenbauer. Pytałem kilku znajomych, którzy nie kibicują Barcelonie czy Realowi, kto jest liderem defensywy La Roja, dużo więcej osób wskazywało na Pique. Ja bym nie mógł być obiektywny ponieważ jestem kibicem Barcelony, więc wybieram swojego zawodnika.
2
Badstuber to strasznie szklany zawodnik, kiedyś mówili że ma większy potencjał od Hummelsa, a kontuzję zniszczyły mu karierę. A tak w ogóle, to co Barcelonę obchodzą jego relację z Guardiolą? Pep by go dawno wykopał, ale klub na to nie pozwolił i się nad nim litował.
0
Turan to świetny zawodni, to było pewne że odpali w tym sezonie.
0
AS i wszystko jasne.
0
Sergi Roberto po tym sezonie powinien dostać podwyżkę.
2
Umtiti to jedyny transfer z tego okienka, który wymiata, no może jeszcze Digne jak grał to szło mu dobrze.
8
Gość się od co najmniej roku kompromituję wygadując bzdury.
1
Celtą rok temu jak było 4-1, mieliśmy może 2 okazję i walenie głową w mur, a tutaj ich było więcej, Celta była obsrana bo widziała nasze zaangażowanie w 2 połowie. Przegraliśmy przez samobója Mathieu i słabą koncentracje Stegena.
0
Neymar ma za dużo swobody nie może być wolnym elektronem jak Messi, on jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie ma cech kogoś kto może ciągnąć cały zespół jak Messi.
0
Najbardziej to mnie irytuję to faworyzowanie Rafinhy przez Lucho i olewanie Denisa.
0
Chciałbym żeby Neymar grał tak jak w tamtym sezonie, właśnie kiedy kontuzjowany był Messi, a teraz również nie ma Leo, a Neymar za dużo drybluję i aż na siłę próbuje pokazać że teraz on jest liderem.
0
Każdy trener ma jakieś wady, Lucho je ma i Guardiola jak u nas trenował, też je miał.
2
Z Messim czy bez niego byłoby to samo, problem jest gdzie indziej.
0
Ta Celta nam coś nie leży, to jest niemożliwe żeby cały czas na ich stadionie dostawać w****ol.
0
Zapowiada się na pogrom...
24
Teraz Danilo powinien zapłacić rachunek.
1
Koke to niech się chociaż w połowie zbliży do poziomu Xaviego z najlepszych lat.
3
Ronaldo gra dzisiaj dobrze, ma asystę i kilka udanych dryblingów, jednak statystyki to nie wszystko. Może jeszcze ten drybling z czasów MU nie zanikł u niego.
3
Nawet jego nie szkoda, jest arogancki, chamski i robi z siebie Bóg wie kogo. Pasuję do drużyny Mourinho.
1
Co ma kupno PO do grzania trybun przez Digna? Lucas to LO.