Może to nie była wizja do bani, ponieważ Pep wymyślił że Messi będzie grał na 9 lub jako fałszywa 9 i to nam wyszło na lepsze, wątpliwe że Ibra zbliżyłby się do 73 goli w sezonie, nie wiem czy strzelił by nawet 40.
Miał swoją szansę jak Polska grała słabo w latach 2010-2013, a teraz jest słabszy nawet od Wawrzyniaka 3 LO w kadrze, nie miałby szans w rywalizacji z Rybusem, a tym bardziej z Jędrzejczykiem.
Chelsea rozbiła Everton, powiem że Conte odwalił dobrą robotę w tym klubie, wreszcie się da ich oglądać, ale dalej nie lubię tego klubu tak jak United.
Czy ja mówię nie strzela? Mi chodzi o to że Lewandowski ma tak, że w Bayernie się wystrzela, a potem w Reprezentacji nie strzelał. Ostatnio w Bayernie nie strzelał zbyt często i w Reprezentacji strzelił hat tricka Danii i 1 gola Armenii.
No może trochę przesadził ze wszystkimi, ale jednak brakło np takiego Pique, a jest ten Ramos, który cały czas bazuję na tym że był w życiowej formie w 2014 roku.
No ja ci powiem że czasami nie wytrzymuję nerwowo szczególnie jak Barcelona gra w LM lub El Clasico, ale też jak oglądam mecze naszej Reprezentacji, gdybyś widział moje reakcję meczowe, to byś że jestem nienormalny, zresztą sąsiada też słyszę czasami.
Te około 30% co chcę Cancelo niech się zastanowi, może być powtórka z Vidalem, to było widać w meczu z nami grał praktycznie jako Skrzydłowy, a to by poszła kasa w błoto. Jakby nie wielkie ego Auriera , to jego bym chciał, ale tak to żadnego z tej sondy.
Widać że FIFA idzie w ślady France Football, Ramos to nawet jak zakończy karierę będzie w tych zestawieniach. Pepe bardziej zasłużył wygrał to co Ramos + ME. Niestety jestem rozczarowany tymi zestawieniami co roku są absurdalne.
Nie wiem po co Mundo Deportivo wymyśla jakieś talizmany i tak do porażki z Samuelem czy jakimkolwiek innym nowym zawodnikiem w składzie musi dojść, szczególnie że nie zawsze się wygrywa.
Lucho bał się raczej wpuszczać niedoświadczonego Marlona, bo nie wiadomo jak by się sprawdził przeciwko takiej drużynie jak City. Myślę że Marlon jakieś minuty w LM dostanie z Celticem, jak będziemy mieli korzystny wynik i zobaczymy co z niego będzie.
Lucho popełnił taki błąd że ściągnął z boiska piłkarza, który gra prawie jako ŚPD i jest fundamentem drużyny, mam na myśli Rakitica, Arda nie potrafi grać tak dobrze w defensywie jak Chorwat, jeszcze w obronie został osamotniony w słabej formie Roberto, ponieważ zabrakło w ostatnich minutach Ivana, a to on asekurował Sergiego.
Ja też miałem wrażenie że nie będzie się dało skrzywdzić City i to na ich stadionie, ale byliśmy blisko bo prawie udało nam się strzelić na 0-2, jednak to "prawie" robi wielką różnicę, ale wydaję mi się że po następnym golu City by się nie podniosło.
0
https://www.google.pl/search?q=Marca+manita&rlz=1C1CHZL_plPL707PL707&espv=2&biw=1517&bih=708&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiF7prLu6jQAhUBDCwKHaJIA98Q_AUIBigB&dpr=0.9#imgrc=ykwIA2yFmFA3mM%3A Tu masz.
0
Może to nie była wizja do bani, ponieważ Pep wymyślił że Messi będzie grał na 9 lub jako fałszywa 9 i to nam wyszło na lepsze, wątpliwe że Ibra zbliżyłby się do 73 goli w sezonie, nie wiem czy strzelił by nawet 40.
23
Miał swoją szansę jak Polska grała słabo w latach 2010-2013, a teraz jest słabszy nawet od Wawrzyniaka 3 LO w kadrze, nie miałby szans w rywalizacji z Rybusem, a tym bardziej z Jędrzejczykiem.
0
Gmoch wie co dobre.
0
Trofeo Di Stefano to trofeum najlepszego zawodnika w sezonie, Ronaldo dostał nagrodę najlepszego piłkarza La Liga 2015 2016 co mnie bardzo śmieszy.
17
A mi się podobała jego gra, w pewnym momencie był jedynym piłkarzem, który starał się ciągnąć zespół do przodu.
3
Chelsea rozbiła Everton, powiem że Conte odwalił dobrą robotę w tym klubie, wreszcie się da ich oglądać, ale dalej nie lubię tego klubu tak jak United.
0
Aubameyang byłby najlepszym napastnikiem dla Realu, dobrze że dalej cackają się z Benzemą.
1
Karanka to taki pupil Mourinho, więc się nie dziwię że mu słodzi.
0
Czy ja mówię nie strzela? Mi chodzi o to że Lewandowski ma tak, że w Bayernie się wystrzela, a potem w Reprezentacji nie strzelał. Ostatnio w Bayernie nie strzelał zbyt często i w Reprezentacji strzelił hat tricka Danii i 1 gola Armenii.
1
No może trochę przesadził ze wszystkimi, ale jednak brakło np takiego Pique, a jest ten Ramos, który cały czas bazuję na tym że był w życiowej formie w 2014 roku.
0
Jednak dla nas Polaków lepiej że Lewandowski strzela bramki w Kadrze niż w Bayernie.
0
No ja ci powiem że czasami nie wytrzymuję nerwowo szczególnie jak Barcelona gra w LM lub El Clasico, ale też jak oglądam mecze naszej Reprezentacji, gdybyś widział moje reakcję meczowe, to byś że jestem nienormalny, zresztą sąsiada też słyszę czasami.
0
W sensie wiadomość o Turanie.
0
Zdjęcie treningowe.
0
No, niestety chyba tak.
0
Oby nie zaczęło się sprawdzać to co mówił ten cały Fabsfan, czy jak się on nazywa?
4
Te około 30% co chcę Cancelo niech się zastanowi, może być powtórka z Vidalem, to było widać w meczu z nami grał praktycznie jako Skrzydłowy, a to by poszła kasa w błoto. Jakby nie wielkie ego Auriera , to jego bym chciał, ale tak to żadnego z tej sondy.
0
Mnie tylko ciekawi jak on się tam dostał.
5
Neuer będzie Niemieckim Buffonem w swojej Reprezentacji.
2
Widać że FIFA idzie w ślady France Football, Ramos to nawet jak zakończy karierę będzie w tych zestawieniach. Pepe bardziej zasłużył wygrał to co Ramos + ME. Niestety jestem rozczarowany tymi zestawieniami co roku są absurdalne.
0
Arteta był od zawsze zazdrosny że był po prostu za słaby żeby się przebić do pierwszej drużyny i że nie zrobił w Barcelonie takiej kariery jak Xavi.
0
Nie wiem po co Mundo Deportivo wymyśla jakieś talizmany i tak do porażki z Samuelem czy jakimkolwiek innym nowym zawodnikiem w składzie musi dojść, szczególnie że nie zawsze się wygrywa.
19
Pamiętam ładnie to uderzył, dla Juninho wolne były jak karne.
2
On jest 5 razy gorszy od tego całego El Jarka.
1
Lucho bał się raczej wpuszczać niedoświadczonego Marlona, bo nie wiadomo jak by się sprawdził przeciwko takiej drużynie jak City. Myślę że Marlon jakieś minuty w LM dostanie z Celticem, jak będziemy mieli korzystny wynik i zobaczymy co z niego będzie.
5
Lucho popełnił taki błąd że ściągnął z boiska piłkarza, który gra prawie jako ŚPD i jest fundamentem drużyny, mam na myśli Rakitica, Arda nie potrafi grać tak dobrze w defensywie jak Chorwat, jeszcze w obronie został osamotniony w słabej formie Roberto, ponieważ zabrakło w ostatnich minutach Ivana, a to on asekurował Sergiego.
6
Dalej się śmieję z United że żal im było 20 mln Euro za Gündogana, a kupili Pogbę za ponad 105 mln Euro.
0
Kto wie? Juve walczyło rok temu z Bayernem w 1/8
7
Ja też miałem wrażenie że nie będzie się dało skrzywdzić City i to na ich stadionie, ale byliśmy blisko bo prawie udało nam się strzelić na 0-2, jednak to "prawie" robi wielką różnicę, ale wydaję mi się że po następnym golu City by się nie podniosło.