Suarez na skrzydle by się tylko marnował, to już lepiej Sancheza było zostawić, według mnie Suarez jako Skrzydłowy nie pokazuję nawet 30% swoich możliwości.
Ozil odpada bo on biega tyle co Fabregas, Kante odpada bo mamy Busquetsa, Pjanic ma bardzo podobny styl do Rakitica, jakimś magikiem nie jest. Jedyne dobre opcje to Verratti i Thiago.
Zarząd nie może iść na rękę jednemu zawodnikowi, nawet jeśli ten zawodnik jest najlepszy na świecie i w historii. Tu chodzi o zasady, żaden zawodnik ponad klubem.
PSG nie będzie frajerem, ale sam przyjazd na Camp Nou, to wielki strach, już nie jedna drużyna przegrała ten mecz już w tunelu. Z City się nam udało wygrać 4-0, to dlaczego nie możemy tego powtórzyć z PSG?
Może jestem naiwny, ale myślę o takim scenariuszu, wygrywamy 2-0 do przerwy, póżniej strzelamy 2 gole i jest już 4-0, jest dogrywka, a pożniej karne i wygrywamy w karnych. Tak by było elegancko.
Jak miała ta obrona grać jak z tyłu zostają tylko Roberto Pique Umtiti i Alba jak się zdąży wrócić, Iniesta, Gomes i Busquets nie dość że dawali kompletne zero w kreowaniu, to jeszcze nie wracali się wspomóc obronę. A na naszą obronę nacierał Cavani, Di Maria, Matudi, Draxler i Meunier w sumie 5 zawodników.
To dlaczego Martino gówno z Barceloną gówno osiągnął? To jest również wina Enrique, ale w 40 % bo nie potrafił kompletnie nic wymyślić i praktycznie tylko siedział zamiast podgrzać piłkarzy do boju, a piłkarze w ogóle się nie ruszali, momentami nie potrafili wyjść z pod pressingu PSG, a to już było widoczne w meczach z Bilbao, Atletico i pierwsza połowa El Clasico, tylko że w meczu z Atletico mieli szczęście, a w drugich połowach meczu z Bilbao i Realem zaczęli coś grać.
Lucho miał pomysł na Barcelonę do Kwietnia 2016, bo póżniej zaczynało się wszystko sypać, wygraliśmy Ligę i PK, ale z tak ogromnej przewagi w Lidze nad Realem zrobiła się taka nie wielka różnica. Zauważyłem że od Kwietnia jak przeciwnik stosuję pressing, to nasza taktyka polega na tym że boczni obrońcy idą wyżej, a Stoperzy cofają się bliżej bramkarza, nie pamiętam żeby wcześniej tak Barcelona grała, to nawet nie ma jak się uwolnić z pod pressingu przeciwnika, jak jeszcze pomoc jest nie wiadomo gdzie, kiedyś potrafiliśmy się z łatwością uwolnić z pod pressingu, a teraz gubimy się jak dzieci we mgle.
Neymar gra najlepiej potrafi się oderwać i potrafi ciągnąć to jakoś do przodu, zastanawiam się gdzie jest nasza pomoc i co gra Messi? Traci piłkę i zaczyna spacerek. Veratti posyła podania między naszymi pomocnikami jak chce, a Cavani, Di Maria i Draxler mają przed sobą tylko Pique i Umtitiego.
Atletico miało swoje 2 szansy w Finałach, grali z Realem w bardzo dobrej formie w 2014 i grali z Realem w słabej formie w 2016 roku, oba Finały zawalili, a chociaż 1 z nich powinni wygrać.
1
Miał już swój epizod w Barcelonie, więc myślę że już u nas nie zagra.
0
Teraz Bartomeu jest zły, a podczas wyborów 70 % użytkowników stawiała właśnie na niego.
0
To jest śmieszne że Denis i Rafinha mniej grają niż Gomes i Rakitic.
2
Mieliśmy kiedyś Xaviego i Inieste, teraz mamy Rakitica i Gomesa...
0
Hahahhahahahahaah
4
Bale jest dobry, ale Neymarowi jak jest w formie, to może buty czyścić.
0
Suarez na skrzydle by się tylko marnował, to już lepiej Sancheza było zostawić, według mnie Suarez jako Skrzydłowy nie pokazuję nawet 30% swoich możliwości.
0
To jest logiczne, ale Messi nie decyduję o wszystkim sam, są jeszcze inni zawodnicy.
0
Ja uważam że to jest wymysł Mediów, chcą zrobić z Messiego jakiegoś dyktatora.
6
Ozil odpada bo on biega tyle co Fabregas, Kante odpada bo mamy Busquetsa, Pjanic ma bardzo podobny styl do Rakitica, jakimś magikiem nie jest. Jedyne dobre opcje to Verratti i Thiago.
0
Zarząd nie może iść na rękę jednemu zawodnikowi, nawet jeśli ten zawodnik jest najlepszy na świecie i w historii. Tu chodzi o zasady, żaden zawodnik ponad klubem.
2
Ramos się wypowiedział z szacunkiem o rywalu, muszę sobie to zapisać w kalendarzu.
6
Paris Hilton 18 lat? Coś ci się pomyliło.
0
Co do meczu z PSG, to pozytywów nie ma, ale myślę że gdyby Gomes nie spartaczył tej świetnej sytuacji, to możliwe że zaczęlibyśmy coś grać.
1
PSG nie będzie frajerem, ale sam przyjazd na Camp Nou, to wielki strach, już nie jedna drużyna przegrała ten mecz już w tunelu. Z City się nam udało wygrać 4-0, to dlaczego nie możemy tego powtórzyć z PSG?
0
Jakbym nie wierzył nie mógłbym się nazywać Kibicem Barcelony, wczoraj byłem wściekły, jednak liczę że Barcelona podoła zadaniu lub chociaż spróbuję.
0
Może jestem naiwny, ale myślę o takim scenariuszu, wygrywamy 2-0 do przerwy, póżniej strzelamy 2 gole i jest już 4-0, jest dogrywka, a pożniej karne i wygrywamy w karnych. Tak by było elegancko.
0
Nadal w najgorszym przypadku mamy szansę na PK i Ligę, możemy powtórzyć poprzedni dobry sezon.
3
Jak miała ta obrona grać jak z tyłu zostają tylko Roberto Pique Umtiti i Alba jak się zdąży wrócić, Iniesta, Gomes i Busquets nie dość że dawali kompletne zero w kreowaniu, to jeszcze nie wracali się wspomóc obronę. A na naszą obronę nacierał Cavani, Di Maria, Matudi, Draxler i Meunier w sumie 5 zawodników.
0
To dlaczego Martino gówno z Barceloną gówno osiągnął? To jest również wina Enrique, ale w 40 % bo nie potrafił kompletnie nic wymyślić i praktycznie tylko siedział zamiast podgrzać piłkarzy do boju, a piłkarze w ogóle się nie ruszali, momentami nie potrafili wyjść z pod pressingu PSG, a to już było widoczne w meczach z Bilbao, Atletico i pierwsza połowa El Clasico, tylko że w meczu z Atletico mieli szczęście, a w drugich połowach meczu z Bilbao i Realem zaczęli coś grać.
1
Lucho miał pomysł na Barcelonę do Kwietnia 2016, bo póżniej zaczynało się wszystko sypać, wygraliśmy Ligę i PK, ale z tak ogromnej przewagi w Lidze nad Realem zrobiła się taka nie wielka różnica. Zauważyłem że od Kwietnia jak przeciwnik stosuję pressing, to nasza taktyka polega na tym że boczni obrońcy idą wyżej, a Stoperzy cofają się bliżej bramkarza, nie pamiętam żeby wcześniej tak Barcelona grała, to nawet nie ma jak się uwolnić z pod pressingu przeciwnika, jak jeszcze pomoc jest nie wiadomo gdzie, kiedyś potrafiliśmy się z łatwością uwolnić z pod pressingu, a teraz gubimy się jak dzieci we mgle.
21
"Nie chodziło o nasze nastawienie." Czyli znowu próba zakłamywania rzeczywistości, jak nie chodziło o nastawienie, to o co chodziło?
0
Tylko że Iniesta gra dno, podobnie jak cala linia pomocy.
1
Mam nadzieję że Enrique nie będzie znowu zakłamywał rzeczywistości.
0
Jak Barcelona chce to potrafi grać najlepiej na świecie Vamos Barca po remontade!!!
1
Verratti>>>>>Iniesta, Gomes i Busquets.
0
Neymar gra najlepiej potrafi się oderwać i potrafi ciągnąć to jakoś do przodu, zastanawiam się gdzie jest nasza pomoc i co gra Messi? Traci piłkę i zaczyna spacerek. Veratti posyła podania między naszymi pomocnikami jak chce, a Cavani, Di Maria i Draxler mają przed sobą tylko Pique i Umtitiego.
0
Jak zobaczyłem tą zwisającą nogę Vidala, to aż mi się słabo zrobiło i przypomniała mi się kontuzja Shawa z zeszłego sezonu
1
"Pique jest słaby" i można skończy czytać twój komentarz.
0
Atletico miało swoje 2 szansy w Finałach, grali z Realem w bardzo dobrej formie w 2014 i grali z Realem w słabej formie w 2016 roku, oba Finały zawalili, a chociaż 1 z nich powinni wygrać.