To jest skandal!! UEFA powinna odebrać 5 Pucharów Europy, które Barca wygrała w swojej Historii i oddać je Realowi. no i oczywiście wyrzucić Barcelonę z LM w tym sezonie i od razu poszkodowany Real dać do Finału i w prezencie dać 2 karne dla Ronaldo, żeby mógł wykorzystać kiedy będzie chciał.
[Zobacz link: http://www.realmadryt.pl/] Hahhaha a Jarek już zrobił artykuł na temat środowego meczu. Najbardziej rozwaliło mnie to zdanie "Zawodnicy jednak bardziej niż samej Barcelony i jej gry obawiają się napotkania podobnego poziomu sędziowania w kolejnych rundach rozgrywek." I mówią to ci co dostali w prezencie LM od arbitra.
Najważniejsza to gol Ramosa ze spalonego, ręka Ramosa i cwaniaczek złapał się od razu za twarz. Najgorsze jest to że po tym meczu mało kto szczekał na decyzję sędziego, bo przecież UEFA wybrała pana Clattenburga jeszcze do sędziowania Finału ME, twierdząc że to jest najlepszy możliwy sędzia.
Właśnie nie potrzebnie się łapał za szyję, karny i tak byłby podyktowany, zrobił z siebie trochę błazna, ale i tak kontakt po między Suarezem, a Marquinhosem był.
Denerwuję mnie to że jak Suarez coś przeskrobie, to jest bandytą i gryzoniem, a taki Ronaldo może bo jest skrzydłowym z kontuzją i jemu można wybaczyć przecież jest medialny i piękny.
Suarez może nie potrzebnie się łapał za szyję, ale według mnie takiego karnego podyktowało by 99% arbitrów na świecie, te 1% to ci z Hiszpanii z nimi różnie bywa. Był kontakt z łydką Urugwajczyka stracił równowagę i się przewrócił.
Obstawiam Barca-Bayern lub Barca-Real, Real nie gra dużo lepiej niż w zeszłej edycji, ale mają mnóstwo szczęścia w losowaniach więc Półfinał to jest minimum w ostatnim czasie co osiągają.
Dla mnie to nie jest kibic, ja też straciłem wiarę po bramce Cavaniego, ale nie zrobiłem focha tak jak on, ja na jego miejscu nie opuściłbym Camp Nou choćby Barca przegrywała 5-0, on nie zasługuje na miano kibica.
Nawet kibice PSG i media, lub piłkarze nie starają się nam wmówić że to dzięki pomocy sędziów, ale jak zwykle kibice Realu, wielce pokrzywdzeni, a zapomnieli jak wygrali ostatnią edycję LM.
Podobna sytuacja miała miejsce 2 lata temu w sezonie 2014 2015. W tamtym czasie my, Juve, Bayern i PSG mieliśmy szansę na Tryplet, ostatecznie my go zdobyliśmy, jak będzie teraz?
Oczywiście oprócz świetnie dobranej taktyki i formacji 3 4 3, podobała mi się motywacja Lucho, on chyba ani razu sobie nie usiadł w trakcie meczu, tylko cały czas dyrygował i motywował drużynę.
Myślałem że po tym meczu kibice PSG, wszyscy ludzie związani z tym klubem i oczywiście Francuskie Media, będą narzekać na sędziego, a tutaj jedynie co widziałem to narzekanie mojego ulubionego komentatora w Eleven Święcickiego, szanowałem gościa do wczoraj, ale się po prostu na Twiterze zbłażnił, oraz tradycyjny płacz kibiców Realu i Madryckich gazet i Kazia Węgrzyna, ale to już jest tradycją.
Dorównał Pepowi, ale przerośnie go jak wygra Tryplet w tym sezonie, tak myślę. Choć cieszę się że u Enrique Barcelona jest dwuwymiarowa, u Pepa tak nie było.
Wnioski są takie że w LM do końca sezonu powinniśmy grać formacją 3 4 3, w lidze również tylko w tych meczach z najbardziej wymagającym przeciwnikiem, no i w Finale PK. Ta formacja jest najlepszą formacją jaką Barcelona dysponuję, na razie formację 4 3 3 możemy odstawić na bok.
"Suarez jest największym dnem futbolu. Nawet nurkować nie umie." Jestem ciekaw co El Jarek brał i jeszcze dodał że Benzema jest lepszy od Suareza, za to go zjechali nawet kibice Realu.
0
Marca...
0
Te bzdury już kiedyś czytałem, ale też bym sobie przypomniał. A jeszcze chętniej bym zobaczył po jakich błędach sędziowskich Real zdobywał LM.
4
Miała ból dupy po meczu, gadała że wygraliśmy nie uczciwie.
0
Żałosne jest to że z powodu naszego sukcesu szczekają kibice tamtej stronie, a jeszcze bardziej żałosne jest to że szczekają również redaktorzy.
3
To jest skandal!! UEFA powinna odebrać 5 Pucharów Europy, które Barca wygrała w swojej Historii i oddać je Realowi. no i oczywiście wyrzucić Barcelonę z LM w tym sezonie i od razu poszkodowany Real dać do Finału i w prezencie dać 2 karne dla Ronaldo, żeby mógł wykorzystać kiedy będzie chciał.
1
[Zobacz link: http://www.realmadryt.pl/] Hahhaha a Jarek już zrobił artykuł na temat środowego meczu. Najbardziej rozwaliło mnie to zdanie "Zawodnicy jednak bardziej niż samej Barcelony i jej gry obawiają się napotkania podobnego poziomu sędziowania w kolejnych rundach rozgrywek." I mówią to ci co dostali w prezencie LM od arbitra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najważniejsza to gol Ramosa ze spalonego, ręka Ramosa i cwaniaczek złapał się od razu za twarz. Najgorsze jest to że po tym meczu mało kto szczekał na decyzję sędziego, bo przecież UEFA wybrała pana Clattenburga jeszcze do sędziowania Finału ME, twierdząc że to jest najlepszy możliwy sędzia.
6
W większości są to kibice Realu, a on nie powinni się wypowiadać na temat sędziowania.
1
Właśnie nie potrzebnie się łapał za szyję, karny i tak byłby podyktowany, zrobił z siebie trochę błazna, ale i tak kontakt po między Suarezem, a Marquinhosem był.
40
Zobacz powtórkę, a potem się wypowiadaj...
0
Tylko kibice Realu podważają naszą historyczną Remontadę, a ich zdanie się nie liczy.
2
Byłem pewien że jakieś zatrzęsienie ziemi po bramce Roberto miało miejsce.
7
Lacazette dobija Romę, kapitalny zawodnik.
11
Ciekawe czy ukarała Clattenburga za ostatni Finał w Mediolanie.
1
Denerwuję mnie to że jak Suarez coś przeskrobie, to jest bandytą i gryzoniem, a taki Ronaldo może bo jest skrzydłowym z kontuzją i jemu można wybaczyć przecież jest medialny i piękny.
2
Suarez może nie potrzebnie się łapał za szyję, ale według mnie takiego karnego podyktowało by 99% arbitrów na świecie, te 1% to ci z Hiszpanii z nimi różnie bywa. Był kontakt z łydką Urugwajczyka stracił równowagę i się przewrócił.
0
Obstawiam Barca-Bayern lub Barca-Real, Real nie gra dużo lepiej niż w zeszłej edycji, ale mają mnóstwo szczęścia w losowaniach więc Półfinał to jest minimum w ostatnim czasie co osiągają.
1
Real ma swoje 92:48, to i my mamy swoje 94:48.
9
Dla mnie to nie jest kibic, ja też straciłem wiarę po bramce Cavaniego, ale nie zrobiłem focha tak jak on, ja na jego miejscu nie opuściłbym Camp Nou choćby Barca przegrywała 5-0, on nie zasługuje na miano kibica.
2
2
Nawet kibice PSG i media, lub piłkarze nie starają się nam wmówić że to dzięki pomocy sędziów, ale jak zwykle kibice Realu, wielce pokrzywdzeni, a zapomnieli jak wygrali ostatnią edycję LM.
7
0
Podobna sytuacja miała miejsce 2 lata temu w sezonie 2014 2015. W tamtym czasie my, Juve, Bayern i PSG mieliśmy szansę na Tryplet, ostatecznie my go zdobyliśmy, jak będzie teraz?
2
Oczywiście oprócz świetnie dobranej taktyki i formacji 3 4 3, podobała mi się motywacja Lucho, on chyba ani razu sobie nie usiadł w trakcie meczu, tylko cały czas dyrygował i motywował drużynę.
21
Myślałem że po tym meczu kibice PSG, wszyscy ludzie związani z tym klubem i oczywiście Francuskie Media, będą narzekać na sędziego, a tutaj jedynie co widziałem to narzekanie mojego ulubionego komentatora w Eleven Święcickiego, szanowałem gościa do wczoraj, ale się po prostu na Twiterze zbłażnił, oraz tradycyjny płacz kibiców Realu i Madryckich gazet i Kazia Węgrzyna, ale to już jest tradycją.
4
Dorównał Pepowi, ale przerośnie go jak wygra Tryplet w tym sezonie, tak myślę. Choć cieszę się że u Enrique Barcelona jest dwuwymiarowa, u Pepa tak nie było.
0
Chciałbym żeby Barcelona zagrała z Sevillą, ale rewanż u siebie.
1
Wnioski są takie że w LM do końca sezonu powinniśmy grać formacją 3 4 3, w lidze również tylko w tych meczach z najbardziej wymagającym przeciwnikiem, no i w Finale PK. Ta formacja jest najlepszą formacją jaką Barcelona dysponuję, na razie formację 4 3 3 możemy odstawić na bok.
11
"Suarez jest największym dnem futbolu. Nawet nurkować nie umie." Jestem ciekaw co El Jarek brał i jeszcze dodał że Benzema jest lepszy od Suareza, za to go zjechali nawet kibice Realu.