Montoya u nas był tylko rezerwowym, Bartra u nas grzał często nie ławkę, ale trybuny i Enrique go nie lubił. Deulofeu nie pasował Enrique i raczej do stylu Barcelony. Gomes jeszcze u nas zacznie coś grać, tak myślę.
Dla mnie to najlepszy bramkarz w Historii, mimo że nie wygrał LM, to utrzymuję się w samym Topie od wielu lat. Był Dida, był Casillas, teraz jest Neuer, ale Buffon to Buffon.
Teodorczyk powinien wejść gdzieś w 60 minucie, zmienić Linettego i powinniśmy przejść na formację 4 4 2. Może nawet wejść Milik, po prostu lepiej gramy 4 4 2.
"Pod względem merytorycznym strona Realu jest lepsza." Od której strony jest lepsza, ty w ogóle widziałeś co tam się działo po Rewanżu z PSG, ból tyłka taki jakby to Real odpadł.
Otwieramy szeroko nasze drzwi dla ciebie, przyjdz Marco i wnieś z nami LM i wiele innych trofeów. Barca ci to gwarantuję, a z PSG dojdziesz maksymalnie do Ćwierćfinału, już nawet we Francji twój klub nie jest najmocniejszy. Mam nadzieję że to czytasz.
Jordi Mboula jest talentem, ale trzeba go oszlifować żeby nie skończył jak Tello, Cuenca, Bojan i wiele innych zmarnowanych talentów. Zresztą jest w moim wieku, więc życzę mu żeby pokazał na co go stać, za 2 lata go widzę w pierwszym składzie.
0
Hahahahahahahahaaha kolejna "mądra gazeta"
5
Casillas mi na tym zdjęciu Marki przypomina Bonda, ale to gdzieś jeszcze z tych pierwszych części.
11
Pol to taki "typowy Janusz", ja już gdzieś odkąd Lewandowski stał się jednym z najlepszych Napastników, to jego wypocin nie czytam.
0
Abidal był najsłabszym punktem tego meczu, Robben nim strasznie kręcił.
0
Montoya u nas był tylko rezerwowym, Bartra u nas grzał często nie ławkę, ale trybuny i Enrique go nie lubił. Deulofeu nie pasował Enrique i raczej do stylu Barcelony. Gomes jeszcze u nas zacznie coś grać, tak myślę.
0
Eh niestety...
0
Niech zgotują takie co było ostatnio, również wynik może być ten sam, ja nie mam nic przeciwko temu.
0
Dla mnie to najlepszy bramkarz w Historii, mimo że nie wygrał LM, to utrzymuję się w samym Topie od wielu lat. Był Dida, był Casillas, teraz jest Neuer, ale Buffon to Buffon.
0
1. Puyol
2. Iniesta obecnie, choć jak obaj byli u szczytu to nigdy bym nie wybierał, bo obaj świetni.
3. Buffon
4. Lewy
5. Alves
6. Kuba
7. Stoch
8. Kraft
9. Kowalczyk
20
Kim jest Pique? Najlepszy Obrońca w Historii Hiszpanii i jeden z najbardziej utytułowanych Obrońców w Historii futbolu.
0
No właśnie, a wszyscy mają tego polewkę.
1
Bez Messiego raczej nie dadzą rady.
20
To chyba oglądamy inny mecz, Hiszpania gra dzisiaj ładnie.
30
Temat z Marquinhosem jest już wałkowany od 4 lat, ja mam już dość...
0
U niego to dziwne jak mu nie odwala.
1
Powinni na Youtube odtworzyć najlepsze cytaty Hajty.
0
Powiedziałbym coś o panu H, ale nie chcę dostać bana.
0
Hajto może sobie podać rękę z Patrykiem Mirosławskim, razem by mogli mecze komentować.
5
Teodorczyk powinien wejść gdzieś w 60 minucie, zmienić Linettego i powinniśmy przejść na formację 4 4 2. Może nawet wejść Milik, po prostu lepiej gramy 4 4 2.
0
Generacja się po prostu skończyła, a u nich najgorsze jest to że nie zapowiada się nowa.
2
Portugalia wreszcie gra jak przystało na Mistrza Europy.
0
Oby nie w tym sezonie, bo jeśli chcemy wygrać LM, musimy grać trójką stoperów.
0
Grał słabo to nie grał za często, nie ma wyjątków poza Messim, który może grać czasami na poziomie ludzkim.
1
Szczególnie do tego co wyszedł ostatnio o 1 Wojnie Światowej, to jest genialna robota.
43
Neymar trafia na 4-1 pięknym strzałem z wolnego "To jest bramka na otarcie łez".
4
"Pod względem merytorycznym strona Realu jest lepsza." Od której strony jest lepsza, ty w ogóle widziałeś co tam się działo po Rewanżu z PSG, ból tyłka taki jakby to Real odpadł.
0
Otwieramy szeroko nasze drzwi dla ciebie, przyjdz Marco i wnieś z nami LM i wiele innych trofeów. Barca ci to gwarantuję, a z PSG dojdziesz maksymalnie do Ćwierćfinału, już nawet we Francji twój klub nie jest najmocniejszy. Mam nadzieję że to czytasz.
4
Szaranowicz już bez takiej euforii jaka była za czasów kiedy skakał Adam.
0
Poczytaj to, to wcale nie napisali Katalończycy http://darekwolowski.blox.pl/2009/03/19-tytulow-8222ukradzionych8221-przez-Real-Madryt.html
1
Jordi Mboula jest talentem, ale trzeba go oszlifować żeby nie skończył jak Tello, Cuenca, Bojan i wiele innych zmarnowanych talentów. Zresztą jest w moim wieku, więc życzę mu żeby pokazał na co go stać, za 2 lata go widzę w pierwszym składzie.