0

Hahahahahahahahaaha kolejna "mądra gazeta"

5

Casillas mi na tym zdjęciu Marki przypomina Bonda, ale to gdzieś jeszcze z tych pierwszych części.

11

Pol to taki "typowy Janusz", ja już gdzieś odkąd Lewandowski stał się jednym z najlepszych Napastników, to jego wypocin nie czytam.

0

Abidal był najsłabszym punktem tego meczu, Robben nim strasznie kręcił.

0

Montoya u nas był tylko rezerwowym, Bartra u nas grzał często nie ławkę, ale trybuny i Enrique go nie lubił. Deulofeu nie pasował Enrique i raczej do stylu Barcelony. Gomes jeszcze u nas zacznie coś grać, tak myślę.

0

Eh niestety...

0

Niech zgotują takie co było ostatnio, również wynik może być ten sam, ja nie mam nic przeciwko temu.

0

Dla mnie to najlepszy bramkarz w Historii, mimo że nie wygrał LM, to utrzymuję się w samym Topie od wielu lat. Był Dida, był Casillas, teraz jest Neuer, ale Buffon to Buffon.

0

1. Puyol

2. Iniesta obecnie, choć jak obaj byli u szczytu to nigdy bym nie wybierał, bo obaj świetni.

3. Buffon

4. Lewy

5. Alves

6. Kuba

7. Stoch

8. Kraft

9. Kowalczyk

20

Kim jest Pique? Najlepszy Obrońca w Historii Hiszpanii i jeden z najbardziej utytułowanych Obrońców w Historii futbolu.

0

No właśnie, a wszyscy mają tego polewkę.

1

Bez Messiego raczej nie dadzą rady.

20

To chyba oglądamy inny mecz, Hiszpania gra dzisiaj ładnie.

30

Temat z Marquinhosem jest już wałkowany od 4 lat, ja mam już dość...

0

U niego to dziwne jak mu nie odwala.

1

Powinni na Youtube odtworzyć najlepsze cytaty Hajty.

0

Powiedziałbym coś o panu H, ale nie chcę dostać bana.

0

Hajto może sobie podać rękę z Patrykiem Mirosławskim, razem by mogli mecze komentować.

5

Teodorczyk powinien wejść gdzieś w 60 minucie, zmienić Linettego i powinniśmy przejść na formację 4 4 2. Może nawet wejść Milik, po prostu lepiej gramy 4 4 2.

0

Generacja się po prostu skończyła, a u nich najgorsze jest to że nie zapowiada się nowa.

2

Portugalia wreszcie gra jak przystało na Mistrza Europy.

0

Oby nie w tym sezonie, bo jeśli chcemy wygrać LM, musimy grać trójką stoperów.

0

Grał słabo to nie grał za często, nie ma wyjątków poza Messim, który może grać czasami na poziomie ludzkim.

1

Szczególnie do tego co wyszedł ostatnio o 1 Wojnie Światowej, to jest genialna robota.

43

Neymar trafia na 4-1 pięknym strzałem z wolnego "To jest bramka na otarcie łez".

4

"Pod względem merytorycznym strona Realu jest lepsza." Od której strony jest lepsza, ty w ogóle widziałeś co tam się działo po Rewanżu z PSG, ból tyłka taki jakby to Real odpadł.

0

Otwieramy szeroko nasze drzwi dla ciebie, przyjdz Marco i wnieś z nami LM i wiele innych trofeów. Barca ci to gwarantuję, a z PSG dojdziesz maksymalnie do Ćwierćfinału, już nawet we Francji twój klub nie jest najmocniejszy. Mam nadzieję że to czytasz.

4

Szaranowicz już bez takiej euforii jaka była za czasów kiedy skakał Adam.

0

1

Jordi Mboula jest talentem, ale trzeba go oszlifować żeby nie skończył jak Tello, Cuenca, Bojan i wiele innych zmarnowanych talentów. Zresztą jest w moim wieku, więc życzę mu żeby pokazał na co go stać, za 2 lata go widzę w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?