0

My po prostu odpuściliśmy Ligę tak jak Atletico Madryt.

3

Mathieu najszybszy piłkarz Barcy? Hahahahaha

0

Mathieu nie będzie grać na PO, tylko będzie jednym z trójki środkowych obrońców.

1

Lucho chyba chcę przyzwyczaić drużynę do formacji 3 4 3, z pewnością taka formacja wyjdzie z dzisiaj, z Juve, w El Clasico i w rewanżu z Juve, oraz w możliwym Półfinale i Finale LM.

0

Myślę że Barca się o niego zapyta, jak tak dalej będzie grał.

0

W sumie to nasz Kapitan, który i tak wiele w tym sezonie nie grał, powinien grać od początku z Malagą, żeby był odpowiednio zahartowany na Juve.

0

No i gramy 3 4 3 Alba jako wahadłowy pomocnik, Gomes i Busquets w środku, a po prawej Denis.

0

Iniesta jest raczej oszczędzany na Juventus, oby z nimi mógł zagrać pełne 90 minut, to zaraz po MSN bardzo kluczowy piłkarz i jest nam potrzebny zdrowy. Zobaczymy czy Gomes wykorzysta kolejną szansę, tyle ile on dostał szans... Ach szkoda gadać, zboczymy jak zagra.

0

Tak samo byli cieniem tamtej drużyny w tamtym sezonie, a i tak wygrali LM.

0

W naszym przypadku da się wygrać mecz na stojąco, ale to nie z takim wymagającym przeciwnikiem jak Malaga i to w dodatku zespół parkujący Autobus.

0

Już nie piszcie komentarzy typu " Co ten Bayern zrobi z Realem", bo to samo miało być w 2014, a skończyło się na tym że Real wklepał Bayernowi bagaż bramek na Alianz Arena, pamiętam co media pisały przed rewanżem w Monachium "Real jedzie do piekła i że kibice Bayernu zgotują im piekło", a Ramos po swoim drugim golu charakterystycznym gestem się pytał kibiców Bayernu "Gdzie to piekło?"

0

Ciekawe czy dziś skończy się kryzys Sevilli.

0

Najgorsze jest to że Torres zawsze nam bramki strzela, w Półfinale z Chelsea był bez formy i grał bardzo słabo, a wszedł z ławki dobił nas golem na 2-2, grał piach przed Ćwierćfinałowym meczem z nami, a w Ćwierćfinale strzela nam gola na 0-1.

0

Ten Murzyn z Atletico to niezły grajek.

0

Real za dużo się bronił, w ostatnich 10 minutach grali praktycznie na własnej połowie i to się zemściło.

0

Czułem że Atletico wciśnie tą bramkę.

0

Benzema trochę chyba schudł, wygląda jakby był trochę szybszy, zwykle poruszał się jakby miał 20 kg plecak na plecach.

0

Real świetnie wykonuję stałe fragmenty gry bo to ćwiczą, my może nie mamy tylu graczy do główek co Real, ale jest Pique, Umtiti, czy nawet Suarez, na nich można grać, a my wolimy rożne czy wolne rozegrać krótko.

1

Czy tylko ja myślałem że to znowu Ramos?

0

Atletico prosi się o stratę gola.

2

Uważam że Savić to drewno i przeciętniak, ale interwencja genialna, jakby nie on to Atletico by przegrywało.

0

Mama wie co mówi, szanuj ją :D

23

On oskarża Barcę, a ja mu życzę miłego pobytu w więzieniu i żeby nie podnosił mydła.

28

Obyśmy znowu nie zgrali 3 4 3 z Albą na ŚO, bo prawdopodobnie będzie powtórka z Deportivo. Po prostu nie ma Pique i gramy formacją 4 3 3 nie warto ryzykować.

1

To można im jeszcze dodać bramki Vazqueza i Moraty, to i tak mniej wyjdzie od MSN.

6

To można dodać gole ich wszystkich, to i tak chyba MSN miałoby więcej goli. Ribery, Coman i Douglas strzelili w tym sezonie razem 12 goli.

0

Wiadomo że Raul chciał być obiektywny. Barcelona wykonała misję niemożliwą, nie dość że udało im się odrobić 4-0, to jeszcze z 3-1 udało im się wywalczyć 6-1, co było cudem.

1

Cuenca się zapowiadał świetnie, tylko go kontuzję zniszczyły, a po pierwszym wypożyczeniu Bojana wiedziałem że to będzie przeciętniak.

8

Filmik ośmieszył kibiców Realu, PSG przegrało, a oni takie komentarze jakby był to Real. Ktoś słusznie podsumował ten mecz, Barca zgwałciła PSG zaszedł w ciąże Real Madryt.

0

Nie wiadomo ile Barca ma kasy, może ich stać na kupno Griezmana i Bellerina bez sprzedaż zawodników, a mogą też mieć tylko 50 mln Euro na transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?