Pamiętam jeszcze w Grudniu, to niewypałami transferowymi byli Paco i Gomes. Paco dostał więcej minut i dobrze gra, może nie strzela zbyt wielu bramek, ale i tak na te minuty co dostaje potrafi je wykorzystać. A Gomes licząc te wszystkie transfery, to tylko Umtiti gra od niego więcej, a Portugalczyk dalej nie potrafi się przełamać tak jak Paco.
Iniesta, Muller i Kroos przed Lewandowskim? Przecież on dostał sporą podwyżkę od Bayernu + przedłużenie umowy i ostatnio irytowało mnie to że tylko włączyłem telewizor, a tam Lewandowski coś reklamuje.
Jeszcze wszystko się może obrócić o 180 stopni, jak wygramy 4-0 z Juve, a Real przegra z Bayernem 0-2 lub 1-3 i Lewandowski wsadzi 2 bramki. No i wygramy wszystkie kolejki do końca sezonu, a Real przegra z nami i straci punkty z Celtą.
Ale liczy się to co jest teraz, a nie to co było 2 lata temu, a teraz wygląda to bardzo słabo, pod względem bronienia się przed Stałymi fragmentami, jak i strzelaniem ze stałych fragmentów gry.
0
W takim że w przyszłym sezonie wygrali LM i że co sezon minimalnie dochodzą do Półfinału.
3
Może by wreszcie zmusił naszych zawodników żeby zaczęli oddawać strzały z dystansu
0
To jest dobry napastnik, w Wolfsburgu sezon 2014-2015 miał bardzo dobry, koło De Bruyne najlepszym piłkarzem Wilków był.
0
Ten atak jest świetny i wy się już kiedyś o tym przekonaliście na własnej skórze, a w środę może być podobnie.
0
Bardzo doświadczony arbiter.
21
Najważniejsze że został obalony mit o genialnej defensywie Juve, gdyby ta defensywa była aż tak dobra, nie mielibyśmy tylu sytuacji.
1
Neymar zagra tak jak w Rewanżu, to wszystko będzie możliwe.
0
No chyba że pijesz w dzień w dzień, lub jesteś alkoholikiem to nie wiesz co to kac.
3
Pamiętam jeszcze w Grudniu, to niewypałami transferowymi byli Paco i Gomes. Paco dostał więcej minut i dobrze gra, może nie strzela zbyt wielu bramek, ale i tak na te minuty co dostaje potrafi je wykorzystać. A Gomes licząc te wszystkie transfery, to tylko Umtiti gra od niego więcej, a Portugalczyk dalej nie potrafi się przełamać tak jak Paco.
0
Szkoda pić o takiej godzinie, bo póżniej przesadz film się urywa i budzi się gdzieś po 20 z kacem.
0
Iniesta, Muller i Kroos przed Lewandowskim? Przecież on dostał sporą podwyżkę od Bayernu + przedłużenie umowy i ostatnio irytowało mnie to że tylko włączyłem telewizor, a tam Lewandowski coś reklamuje.
14
Ma rację i od razu gadka że pił...
0
Oni z nich i tak pożytku mieć nie będą, po co im ci zawodnicy skoro i tak mają przesyt.
1
Czyżby Ivan to jedyny piłkarz, który wierzy w Remontadę z Juventusem?
2
Jak podają do bramkarza, to jak oni chcą uniknąć zagrożenia w polu karnym? Zamiast wybić jak najdalej od własnej bramki, to oni się bawią.
9
Redaktor mówi że bramki jak w "szwajcarskim zegarku", a ja uważam że obrona jest dziurawa jak "szwajcarski ser".
0
Ostatni u nas był taki doping podczas rewanżu z PSG, mam nadzieję że teraz też taki będzie.
0
I tak Unzue to najgorsza z możliwych opcji.
9
Liczę że od przyszłego sezonu będzie grał na PO, a Roberto w pomocy.
5
Przede wszystkim lepszy kandydat jak Unzue.
0
Widać że Enrique gdyby mógł, to zamiast w to co uderzał, to by chciał uderzać w głowę Mascherano.
0
Nie, nie był, gdyby był to bym wiedział.
0
Przed 18? Kolega zdał miesiąc po 17.
1
Jeszcze wszystko się może obrócić o 180 stopni, jak wygramy 4-0 z Juve, a Real przegra z Bayernem 0-2 lub 1-3 i Lewandowski wsadzi 2 bramki. No i wygramy wszystkie kolejki do końca sezonu, a Real przegra z nami i straci punkty z Celtą.
1
W sumie racja, ale po Mathieu się nic już nie oczekuje, bo to niespełna 34 letni dziadek, a po Pique i Neymarze spodziewałem się więcej.
0
Masche, Ney i Pique, najsłabsza trójka to by się zgadzało.
1
Ale liczy się to co jest teraz, a nie to co było 2 lata temu, a teraz wygląda to bardzo słabo, pod względem bronienia się przed Stałymi fragmentami, jak i strzelaniem ze stałych fragmentów gry.
0
Zabiorą głos 2-3 dni przed meczem, na razie wiedzą że przysłowiowo "dali dupy" i siedzą cicho, ale myślę właśnie że nie długo coś powiedzą.
0
Gwałt w Turynie? Zobaczymy w rewanżu...
2
W sumie może nie dobrze teraz, ale dobrze na przyszłość, bo z Unzue zapowiadałby się koszmar.