0

Savic lepszy od Glika? Hahahaha... Miałem się nie śmiać z kogoś opinii, ale ta jest zabawna.

5

Dla mnie brak Umtitiego to jest żart, ponieważ gość jest bez błędny, czyści wszystko w powietrzu i w pojedynkach 1 na 1, może nie jest bramkostrzelnym stoperem, ale to że jest czarny nie powinno go dyskryminować. On jak Stoper bardzo rzadko popełnia błędy, a będzie jeszcze lepszy.

0

Pique po twarzy taki zniesmaczony, dziwne że Alba się tak wczuł przecież to Katalończyk.

0

Za to wychodzi że zapłacili za Jamesa, Bale, Danilo, Kovacica, Moratę rezerwowych tak dobrze mówię, wygląda na to że Asensio wygryzł Bejla. Zapłacili za nich grubo ponad 200 mln Euro, to są zawodnicy, którzy w wielu dobrych klubach mieli by miejsce w składzie. James, Bale i Morata na pewno będą chcieli odejść, oni są za dobrzy na rezerwowych. My może się ośmieszyliśmy z cenami za Gomesa czy Alcacera, ale to są gracze rezerwowi, nie zapowiada się na to że Gomes wygryzie kogokolwiek z podstawowej pomocy, a Alcacer nie ma szans w walce z El Pistolero o pierwszy skład.

0

Może Advocatowi uda się podnieść Holandię z kolan, to jest nie do uwierzenia że taka dobra Reprezentacja zaliczyła taki regres.

2

Zdjęcie w za małym staniku i 2 kg tapety, Polki są 100 razy ładniejsze.

0

Neto interwencja jak Ter Stegen.

8

Widać że zrzucił z 7-6 kg, bo się jakoś szybciej porusza.

0

Bo jest kompletnym Januszem biznesu, robi wszystko żeby klub nie zarobił.

1

Warto też dodać że Xavi w sezonie 2014 2015 był rezerwowym, ale jak wchodził to od razu grę uspokoił, wydaję mi się że on i Pedro, byli dużo bardziej wartościowymi zmiennikami niż Denis, Gomes, Alcacer i Turan razem wzięci i jeszcze do tych wartościowych zmienników warto dodać Mathieu, który był w świetnej formie.

0

Wybacz mi że nie wyczułem ironii, ile już było tutaj takich komentarzy, teraz trudno zauważyć kiedy ktoś pisze na serio, a kiedy nie.

5

Napisałem "mamy" bo jestem kibicem tego klubu, jak klub wygrywa, to pisze "wygrywamy".

7

Jesteś w zarządzie Barcelony że wiesz ile mamy?

1

Lech się skompromitował, przegrać Puchar z Arką...

0

Mi się wydaję że w Realu dostałby więcej minut, Marcelo nie może grać wszystkiego, a na Centrao nie maco liczyć, bo on świetnie testuje sprzęt medyczny w ich klubie. U nas jest Alba który jest podstawowym LO i jeszcze mamy Luce, który jest zmiennikiem Alby, więc nie widzę dla kolejnego LO miejsca.

3

On sobie może wskazywać swojego faworyta, mam nadzieję że zdania zawodników zarząd nie bierze pod uwagę, bo to będzie kompromitacja. Jakby Unzue wprowadził coś nowego, ale przecież będzie kontynuacja, aż w przyszłym sezonie znowu pożegnamy się z LM tym razem nie w 1/4, ale w 1/8. Już jeden trener chciał kontynuować to co robił Guardiola i dobrze nie wyszło, oprócz wygranej Ligi, gdzie stukaliśmy ogórki, to blamaż w Pucharze Króla i lanie od Bayernu w LM. Myślicie że jakby Unzue miał jakiś pomysł, to by nie podzielił się z LE i by go nie zrealizowali?

0

Iniesta w tym sezonie był beznadziejnie przygotowany fizycznie, mam nadzieję że w przyszłym sezonie będzie lepiej.

0

Bo Monaco dopiero wchodziło na scenę i dopiero stawało się dobrym klubem. To pokazuję jakie ty masz pojęcie, a co mieli w pierwszym sezonie już wygrać Mistrzostwo?

0

Jak wygra Mistrzostwo w przyszłym sezonie, to wtedy pogadamy.

2

Uwierz mi Monaco już od 2013 2014 jest konkurentem PSG, tylko PSG w tamtym czasie było mocniejsze.

1

Nie zrozumiałeś...

24

Tak? A Emery taki dobry trener, a tylko się ośmieszył w LM i nawet nie wygra Mistrzostwa, więc nie gadaj bzdur...

1

I całkiem możliwe że jakby słuchali Pepa, nie dostali by takiego lania, odpadli by z LM, ale na pewno nie w takim stylu.

1

On uczynił z PSG potęgę w Ligue 1, zresztą to był świetny zawodnik Mistrz Świata i Europy. Na pewno w szatni Barcelony byłby wielkim autorytetem. Ibrze w PSG pokazał, to w Barcelonie też by gwiazdeczką pokazał.

0

Właśnie o to chodzi że dziennikarze robią wielką presję na UEFA czy FIFA w ostatnich latach. Jakby nie to, Ronaldo miałby 2 ZP na koncie,

15

Hahahahha i już mu dajesz ZP? żałosne... Zagraj 3 mecze na wysokim poziomie w sezonie i dostań ZP czyli Ronaldo.

2

Ja bym piłkarzom obiecał ucięcie pensji o połowę, jak nie wygrają tego Mistrzostwa :D

2

I myślisz że Xavi i Iniesta graliby wiecznie? Denis, Rakitic, Gomes, Rafinha i Turan to nie są tacy wspaniali zawodnicy jak oni, trzeba było zostawić Thiago, to by nie było tego problemu teraz.

1

Co zrobił? Bo nie rozumiem.

0

Nie można też niczego odbierać Realowi, może mają gorszych zawodników niż my, ale mają świetnie przygotowaną taktycznie drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?