4

Umtiti powinien tworzyć podstawowy duet stoperów z Varanem w Reprezentacji.

0

Takie Cracki jak Henry czy Eto mniej kosztowali jak Alcacer :___:

1

Mówiąc że sukces w LM jest tak samo prawdopodobny w PSG jak w Barcelonie, to kompletnie nie znasz się na piłce.

14

To już lepiej zeby udało się sprowadzić Verrattiego, bo Sanches to gorsza opcja jak Seri.

1

Szczególnie że Pogba jeśli chodzi o kwestie czysto sportowe jest słabszy od Verrattiego, ale został tak wypromowany przez swojego agenta, że United przepłaciło za niego z 45 mln.

1

To kolego trochę poczekasz, klub podobno nic oficjalnie nie ogłosi przed Lipcem.

1

Jak kupią Verrattiego za 100 mln, to im zostanie 98,5 mln na kupno Bellerina i Dembele, chyba że sprzedadzą szrot w postaci Turana, Rafinhy i Mathieu, to może im jakoś starczy.

0

Trochę to była zła decyzja, bo brakowało kontroli w środku pola.

32

100 mln zł? Hahahhaahahaa teraz to mnie rozbawiłeś, niestety zaniedbaliśmy środek pola i musimy kupić piłkarza za 100 mln Euro, a nie zł.

8

Było, jakieś 50 minut temu, ale w to co mówi Marca to bym nie wierzył.

0

Było wiele transferowych telenoweli oprócz z Gomesem, może były 3/4 informację na jego temat. Ta telenowela z Verrattim może potrwać nawet jeszcze przez miesiąc, bo PSG to nie jest Liverpool, oni tak łatwo nie sprzedają.

0

Kasy ma i tak dużo, a jeśli chcę się zapisać w Historii Futbolu, to musi wygrać LM, a z PSG tego nie osiągnie, mam nadzieję że się po tych 5 sezonach o tym przekonał.

0

A ktoś się wcześniej upierał że Verratti nie ma nic do gadania.

0

Ja nie wiem czym się sugerował Verratti przedłużając wcześniej umowę z PSG do 2021 roku, przecież to tylko wypchany kasą klub, który jest zdolny tylko do zdobycia Mistrza Francji w LM są słabsi od co najmniej 4 ekip Barca, Bayern, Real, Juve i jeszcze Chelsea doszła. Ich sukcesem było dotarcie do 1/4 LM, a nawet ostatnio tego nie było.

3

Nie jest biegaczem jak Bolt lub nie pływa, więc może palić papierosy, możliwe kłopoty z tym będzie miał jak będzie po 40, ale jak to nie wpływa na jego grę, to nie mam nic przeciwko temu żeby palił.

0

Może nawet Polska by mogła zorganizować.

3

W medialności tak.

5

Dobrze że to tylko Marca :)

0

Kluczowe jest zdanie piłkarza, jeśli chce opuścić klub, to klub mu w tym nie przeszkodzi, klauzula zostanie zapłacona i idzie do nas, poza tym z niewolnika nie ma pracownika, dobro piłkarza również jest ważne.

0

Pokaż żródło.

0

Zastanów się co piszesz, dziadek Suarez? Nie miał jeszcze 28 lat jak do nas przyszedł. Klasowy snajper w Reprezentacji i w Liverpoolu jeszcze wcześniej w Ajaxie. Król Strzelców Ligi Angielskiej + Złoty But. W trofeach to wyglądało marnie, bo w Liverpoolu zdobył 1 nic nie znaczący Puchar Ligi Angielskiej. Spłacił się w ciągu 1 sezonu, a w 2 strzelił 40 bramek w samej lidze, o czym wspominany przez ciebie Ibra może pomarzyć. 80 mln Euro za Suareza w aktualnym rynku transferowym to jak promocja, nawet się nie dziwię że teraz kupimy Verrattiego za 100.

0

Dobrze że Braida się nie obija. :D

0

Obecnie Modric jest lepszy od Andresa, niestety jego czas powoli dobiega końca.

0

Co by nie mówić to wszystkich się nie da zadowolić.

0

I dalej nie są na takim poziomie, z wymienionych zawodników najbliżej do klasowego poziomu mają Carvajal, Casemiro, Umtiti i Carrasco, reszta coś jeszcze musi udowodnić.

0

Fabregas musiał odejść za tyle, bo byśmy musieli połowę kwoty oddać Arsenalowi jakby poszedł za więcej, tam było coś takiego w umowie. Faktycznie za Sancheza mogliśmy dostać więcej.

1

Jakby użytkownik Avada Kedavra był odpowiedzialny za sprzedaże i kupna, to klub by się rozpadł w 2 lata :))

0

A to że na Bartomeu jest egzekucja w tej chwili, sprowadzi jakiegoś cracka i znowu będzie wielbiony przez użytkowników, tak jak np sprowadził El Pistolero.

0

Rakitic 30 mln Euro? On jest wyceniany na 50 mln, możemy zaczynać negocjować z klubami od tej kwoty, za 30 mln, to mogą kupić pół zawodnika.

2

No i pewnie zamydli praktycznie wszystkim użytkownikom tej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?