Szczególnie że Pogba jeśli chodzi o kwestie czysto sportowe jest słabszy od Verrattiego, ale został tak wypromowany przez swojego agenta, że United przepłaciło za niego z 45 mln.
Jak kupią Verrattiego za 100 mln, to im zostanie 98,5 mln na kupno Bellerina i Dembele, chyba że sprzedadzą szrot w postaci Turana, Rafinhy i Mathieu, to może im jakoś starczy.
Było wiele transferowych telenoweli oprócz z Gomesem, może były 3/4 informację na jego temat. Ta telenowela z Verrattim może potrwać nawet jeszcze przez miesiąc, bo PSG to nie jest Liverpool, oni tak łatwo nie sprzedają.
Kasy ma i tak dużo, a jeśli chcę się zapisać w Historii Futbolu, to musi wygrać LM, a z PSG tego nie osiągnie, mam nadzieję że się po tych 5 sezonach o tym przekonał.
Ja nie wiem czym się sugerował Verratti przedłużając wcześniej umowę z PSG do 2021 roku, przecież to tylko wypchany kasą klub, który jest zdolny tylko do zdobycia Mistrza Francji w LM są słabsi od co najmniej 4 ekip Barca, Bayern, Real, Juve i jeszcze Chelsea doszła. Ich sukcesem było dotarcie do 1/4 LM, a nawet ostatnio tego nie było.
Nie jest biegaczem jak Bolt lub nie pływa, więc może palić papierosy, możliwe kłopoty z tym będzie miał jak będzie po 40, ale jak to nie wpływa na jego grę, to nie mam nic przeciwko temu żeby palił.
Kluczowe jest zdanie piłkarza, jeśli chce opuścić klub, to klub mu w tym nie przeszkodzi, klauzula zostanie zapłacona i idzie do nas, poza tym z niewolnika nie ma pracownika, dobro piłkarza również jest ważne.
Zastanów się co piszesz, dziadek Suarez? Nie miał jeszcze 28 lat jak do nas przyszedł. Klasowy snajper w Reprezentacji i w Liverpoolu jeszcze wcześniej w Ajaxie. Król Strzelców Ligi Angielskiej + Złoty But. W trofeach to wyglądało marnie, bo w Liverpoolu zdobył 1 nic nie znaczący Puchar Ligi Angielskiej. Spłacił się w ciągu 1 sezonu, a w 2 strzelił 40 bramek w samej lidze, o czym wspominany przez ciebie Ibra może pomarzyć. 80 mln Euro za Suareza w aktualnym rynku transferowym to jak promocja, nawet się nie dziwię że teraz kupimy Verrattiego za 100.
I dalej nie są na takim poziomie, z wymienionych zawodników najbliżej do klasowego poziomu mają Carvajal, Casemiro, Umtiti i Carrasco, reszta coś jeszcze musi udowodnić.
Fabregas musiał odejść za tyle, bo byśmy musieli połowę kwoty oddać Arsenalowi jakby poszedł za więcej, tam było coś takiego w umowie. Faktycznie za Sancheza mogliśmy dostać więcej.
A to że na Bartomeu jest egzekucja w tej chwili, sprowadzi jakiegoś cracka i znowu będzie wielbiony przez użytkowników, tak jak np sprowadził El Pistolero.
4
Umtiti powinien tworzyć podstawowy duet stoperów z Varanem w Reprezentacji.
0
Takie Cracki jak Henry czy Eto mniej kosztowali jak Alcacer :___:
1
Mówiąc że sukces w LM jest tak samo prawdopodobny w PSG jak w Barcelonie, to kompletnie nie znasz się na piłce.
14
To już lepiej zeby udało się sprowadzić Verrattiego, bo Sanches to gorsza opcja jak Seri.
1
Szczególnie że Pogba jeśli chodzi o kwestie czysto sportowe jest słabszy od Verrattiego, ale został tak wypromowany przez swojego agenta, że United przepłaciło za niego z 45 mln.
1
To kolego trochę poczekasz, klub podobno nic oficjalnie nie ogłosi przed Lipcem.
1
Jak kupią Verrattiego za 100 mln, to im zostanie 98,5 mln na kupno Bellerina i Dembele, chyba że sprzedadzą szrot w postaci Turana, Rafinhy i Mathieu, to może im jakoś starczy.
0
Trochę to była zła decyzja, bo brakowało kontroli w środku pola.
32
100 mln zł? Hahahhaahahaa teraz to mnie rozbawiłeś, niestety zaniedbaliśmy środek pola i musimy kupić piłkarza za 100 mln Euro, a nie zł.
8
Było, jakieś 50 minut temu, ale w to co mówi Marca to bym nie wierzył.
0
Było wiele transferowych telenoweli oprócz z Gomesem, może były 3/4 informację na jego temat. Ta telenowela z Verrattim może potrwać nawet jeszcze przez miesiąc, bo PSG to nie jest Liverpool, oni tak łatwo nie sprzedają.
0
Kasy ma i tak dużo, a jeśli chcę się zapisać w Historii Futbolu, to musi wygrać LM, a z PSG tego nie osiągnie, mam nadzieję że się po tych 5 sezonach o tym przekonał.
0
A ktoś się wcześniej upierał że Verratti nie ma nic do gadania.
0
Ja nie wiem czym się sugerował Verratti przedłużając wcześniej umowę z PSG do 2021 roku, przecież to tylko wypchany kasą klub, który jest zdolny tylko do zdobycia Mistrza Francji w LM są słabsi od co najmniej 4 ekip Barca, Bayern, Real, Juve i jeszcze Chelsea doszła. Ich sukcesem było dotarcie do 1/4 LM, a nawet ostatnio tego nie było.
3
Nie jest biegaczem jak Bolt lub nie pływa, więc może palić papierosy, możliwe kłopoty z tym będzie miał jak będzie po 40, ale jak to nie wpływa na jego grę, to nie mam nic przeciwko temu żeby palił.
0
Może nawet Polska by mogła zorganizować.
3
W medialności tak.
5
Dobrze że to tylko Marca :)
0
Kluczowe jest zdanie piłkarza, jeśli chce opuścić klub, to klub mu w tym nie przeszkodzi, klauzula zostanie zapłacona i idzie do nas, poza tym z niewolnika nie ma pracownika, dobro piłkarza również jest ważne.
0
Pokaż żródło.
0
Zastanów się co piszesz, dziadek Suarez? Nie miał jeszcze 28 lat jak do nas przyszedł. Klasowy snajper w Reprezentacji i w Liverpoolu jeszcze wcześniej w Ajaxie. Król Strzelców Ligi Angielskiej + Złoty But. W trofeach to wyglądało marnie, bo w Liverpoolu zdobył 1 nic nie znaczący Puchar Ligi Angielskiej. Spłacił się w ciągu 1 sezonu, a w 2 strzelił 40 bramek w samej lidze, o czym wspominany przez ciebie Ibra może pomarzyć. 80 mln Euro za Suareza w aktualnym rynku transferowym to jak promocja, nawet się nie dziwię że teraz kupimy Verrattiego za 100.
0
Dobrze że Braida się nie obija. :D
0
Obecnie Modric jest lepszy od Andresa, niestety jego czas powoli dobiega końca.
0
Co by nie mówić to wszystkich się nie da zadowolić.
0
I dalej nie są na takim poziomie, z wymienionych zawodników najbliżej do klasowego poziomu mają Carvajal, Casemiro, Umtiti i Carrasco, reszta coś jeszcze musi udowodnić.
0
Fabregas musiał odejść za tyle, bo byśmy musieli połowę kwoty oddać Arsenalowi jakby poszedł za więcej, tam było coś takiego w umowie. Faktycznie za Sancheza mogliśmy dostać więcej.
1
Jakby użytkownik Avada Kedavra był odpowiedzialny za sprzedaże i kupna, to klub by się rozpadł w 2 lata :))
0
A to że na Bartomeu jest egzekucja w tej chwili, sprowadzi jakiegoś cracka i znowu będzie wielbiony przez użytkowników, tak jak np sprowadził El Pistolero.
0
Rakitic 30 mln Euro? On jest wyceniany na 50 mln, możemy zaczynać negocjować z klubami od tej kwoty, za 30 mln, to mogą kupić pół zawodnika.
2
No i pewnie zamydli praktycznie wszystkim użytkownikom tej strony.