2

Lepper dawał okazję do prowokacji, bo mówił jak jest?

0

Raiola to taki agent jak Mendes, napompuje każdego piłkarza marketingiem do granic możliwości np Pogba.

22

Ciekawe z kim jest w ciąży.

0

Na pewno dużo lepsza opcja jak skorumpowany Villar.

0

To chyba raczej normalne, bo ma 53 lata.

0

Wiesz kim jest El Jarek? Przecież to logiczne że będzie wybielał swój klub, on z żyję z tego że dobrze pisze o Realu, jakby mógł to by napisał że Barca ma 1mld długu.

0

To pewnie za Realem też, bo oni też chcą przebudować stadion...

0

Podobno ponad 400 mln Euro, ale dokładnie nie wiem ile.

0

"on tyle albo i więcej wyciąga w jeden dzień." A ty siedzisz w portfelu szejków że wiesz ile mają kasy? To że szejki, to nie oznacza że mają tyle kasy że dna nie widać. Jakby tak było to każdy piłkarz w PSG zarabiał by po 50 mln Euro rocznie.

0

No, a ile by chcieli?

0

Wiesz ile już było takich newsów? A póżniej Verratti przepraszał za swojego agenta i zrobił z niego debila.

0

Isco od FIFY 13 sprowadzam do Barcelony w Trybie Menedżerskim.

0

Marca i AS bardzo często się mylą nawet jeśli chodzi o ich Real, ostatnio podawali że Real to najbardziej wartościowy klub na świecie, a wyszło że jest za United i nami. Nawet rok temu pisali głupoty jak kupiliśmy Gomesa że będziemy musieli w sumie za niego zapłacić 70 mln Euro i że będziemy musieli oddać Firmie DIS 40 mln Euro, to było akurat w sprawie Neymara.

0

Marca jest najmniej wiarygodnym żródłem jeśli chodzi o informacje o Barcelonie, nawet ostatnio pewien użytkownik wkleił rubrykę z najbardziej rzetelnymi żródłami i najmniej, no i Marca/AS byli w tych najmniej rzetelnych.

0

Ok jako rezerwowy może zostać, ale na pierwszy skład jest za słaby.

0

Jest na głównej.

0

Kup sobie Sodę, mi przechodzi po tym.

1

Przypominam że Keita nas nie kosztował nas 35-40 mln Euro i przychodził z Europejskiego klubu.

7

Alba i Pique mi się nasuwają, oj Xavi czasami palnie bzdurę :D

0

Dla mnie to jest tresowanie dziecka jak psa, nie można dziecku odbierać dzieciństwa, jakby płakała z jakiejś błahostki, a ona się uderzyła w głowę i mogła sobie coś zrobić, a ten jej ojciec nie powinien się przyznawać że w ogóle nic nie zrobił, on w ogóle nie powinien opowiadać takich historii, bo mu mogą dziecko zabrać.

4

I znowu się obudzimy w Ćwierćfinale LM z ręką w nocniku, zrozumcie że transfer klasowego ŚP jest potrzebny.

1

Mam nadzieję że Valverde wie o co prosi...

7

Fabsfan? Ten dzieciak jednym z najpopularniejszych użytkowników tej strony? Na pewno nie pod względem inteligencji, bo 80% jego komentarzy nie dało się czytać. Messiacha nie widziałem dawno.

0

Przecież Semedo to PO, a Gomes gra w pomocy.

2

Nie cierpię Górnika, ale bardziej nie cierpię Legi, niech im strzelą 3.

1

To jest bardzo dobra opcja, Rakitic ma 29 lat, to jest ostatnia opcja włączyć go w jakąś transakcje lub sprzedać, bo za rok i tak pewnie byśmy go sprzedali za 25-30 mln Euro.

0

Ja widziałem że ktoś kto dzisiaj na stronie podawał i właśnie RAC1 było żródłem.

0

Też mi się tak teraz wydaję że transfer Paulinho to ściema. Ronaldo był oskarżony o podatki, napomniał coś że chce odejść i media zaczęły pisać o jego odejściu, przestały pisać o podatkach, a póżniej powiedział że zostaje i sprawa jego odejścia również ucichła. Tak samo jest z transferem Verrattiego, specjalnie się zainteresowali Paulinho żeby Media nie pisały nic o Verrattim, oczywiście zarząd nie jest taki głupi by sprowadzić tego przeciętniaka z Chin.

1

Messi chyba trochę przytył, ale to zrzuci po kilku treningach. Suarez z brodą wygląda grożnie, oby taki był w nadchodzącym sezonie :)

0

Dlaczego tak uważasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?