Niby dlaczego mam dawać tobie argumenty? Przecież ty dajesz same beznadziejne argumenty, a to jest właśnie jak brak argumentów. To twój każdy post o rządzie to prowokacje i tylko się ośmieszasz, tym szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.
Mascherano można było opylić za coś sensownego 3 lata temu, a teraz już jest grubo po trzydziestce i nawet szans nie ma. Trzeba się zastanowić nad Turanem i Rakiticem. Verma na pewno idzie pod odstrzał, chyba że się znowu zbłążnią i go wypożyczą.
Od asekuracji i przytrzymania piłki jest defensywny pomocnik, a nie zawodnik, który powinien być ogólnie od kontroli tempa i kreowania. Za Ery Enrique Rakitic był potrzebnym elementem w drużynie, a za Valverde nie koniecznie tak być musi.
Ty nie ganisz opozycji, bo jak można ganić swoich? Jak jest tylko temat polityki tutaj, to 90% twoich komentarzy to prowokacje i obrażanie rządu bez argumentów.
Messi to Napastnik i Pomocnik w jednym, przesuwanie go do pomocy, to nie tylko zbrodnia w jego potencjale strzeleckim, ale powstają dziury w pomocy, bo on nie jest stworzony do tego żeby bez przerwy się wracać.
Samper mi się wczoraj podobał, może nie ma tego czegoś co ma Busquets, ale jest sporo silniejszy fizycznie coś takiego jak Krychowiak ( jak grał w Sevilli) czy Casemiro, który jest bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Hiszpan musi jeszcze poćwiczyć nad grą do przodu i będzie super.
Kim jestem by to mówić? Nie muszę być w zarządzie, by wiedzieć że jeśli Bartomeu wyda kasę klubową na jakieś odrzutowce czy inne pierdoły, to zrobi bardzo żle.
Bartomeu może za swoją kasę postawić hotele i odrzutowiec, jak jest taki bogaty. Mimo że jest Prezydentem klubu, nie ma prawa wydawać pieniędzy klubu żeby udobruchać tatusia, to nie jest Santos.
Neymar powinien zrezygnować ze swojego staruszka i poszukać sobie prawdziwego agenta, bo to nic dobrego nie przyniesie, cyrki będą jak tylko będzie okienko transferowe.
1
Niby dlaczego mam dawać tobie argumenty? Przecież ty dajesz same beznadziejne argumenty, a to jest właśnie jak brak argumentów. To twój każdy post o rządzie to prowokacje i tylko się ośmieszasz, tym szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.
3
Czego się możesz po niej spodziewać? Jej miłość do PO i nienawiść do Pisu z każdym postem potęguję.
0
Tylko że jakie on miał zasługi dla klubu?
1
Mascherano można było opylić za coś sensownego 3 lata temu, a teraz już jest grubo po trzydziestce i nawet szans nie ma. Trzeba się zastanowić nad Turanem i Rakiticem. Verma na pewno idzie pod odstrzał, chyba że się znowu zbłążnią i go wypożyczą.
1
Lepiej by było dać 60 mln Euro i do pakietu Arda+Rafinha, pozbylibyśmy się balastu.
0
Xavi i Iniesta to nie Napastnicy, a ja tu mówię o tercetach. Jak już coś to trio w pomocy to Iniesta, Xavi, Busquets.
0
Od asekuracji i przytrzymania piłki jest defensywny pomocnik, a nie zawodnik, który powinien być ogólnie od kontroli tempa i kreowania. Za Ery Enrique Rakitic był potrzebnym elementem w drużynie, a za Valverde nie koniecznie tak być musi.
0
Właśnie statystyki nie grają, a Rakitic ma sporo lepsze statystyki od takiego Modrica co go zjada.
0
Były słynne tria Henry Eto Messi lub Messi Villa Pedro, ale MSN jest najlepsze.
0
Komentarz usunięty
0
Nie pisz do niej, bo osoby która ma tak umysł wyprany nie przekrzyczysz.
0
Ty nie ganisz opozycji, bo jak można ganić swoich? Jak jest tylko temat polityki tutaj, to 90% twoich komentarzy to prowokacje i obrażanie rządu bez argumentów.
0
To jest chyba Rafinha.
1
A go porównują do Davida Guetty, a gdzie mu tam to Dawida.
5
Messi to Napastnik i Pomocnik w jednym, przesuwanie go do pomocy, to nie tylko zbrodnia w jego potencjale strzeleckim, ale powstają dziury w pomocy, bo on nie jest stworzony do tego żeby bez przerwy się wracać.
0
Samper mi się wczoraj podobał, może nie ma tego czegoś co ma Busquets, ale jest sporo silniejszy fizycznie coś takiego jak Krychowiak ( jak grał w Sevilli) czy Casemiro, który jest bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Hiszpan musi jeszcze poćwiczyć nad grą do przodu i będzie super.
0
Ale i tak zobaczymy jak wszystko będzie wyglądało w Barcelonie.
7
To czy korzysta z ławki częściej niż Lucho, ocenimy po sezonie. Na pewno nie po pierwszym meczu i to sparingowym.
0
Jakbyś wiedział, to już jego 8 konto tutaj.
0
Kim jestem by to mówić? Nie muszę być w zarządzie, by wiedzieć że jeśli Bartomeu wyda kasę klubową na jakieś odrzutowce czy inne pierdoły, to zrobi bardzo żle.
0
Tak się przyglądam to co zrobił bramkarz PSG, to identyczne do tego co odwalił Ter Stegen z Celtą w tamtym sezonie.
1
Bartomeu może za swoją kasę postawić hotele i odrzutowiec, jak jest taki bogaty. Mimo że jest Prezydentem klubu, nie ma prawa wydawać pieniędzy klubu żeby udobruchać tatusia, to nie jest Santos.
0
Neymar powinien zrezygnować ze swojego staruszka i poszukać sobie prawdziwego agenta, bo to nic dobrego nie przyniesie, cyrki będą jak tylko będzie okienko transferowe.
0
To był wspaniały Finał warto powspominać.
1
Arda nie był tylko jeszcze testowany u nas na obronie i bramce. Jedynie gdzie grał dosyć dobrze to na pozycji Neymara.
1
Suarez jest przynajmniej szybki, mimo że ma nadwagę, a Turan wolny jak wóz z węglem.
0
I ty to oceniasz po sparingu? XD
4
Dzisiaj D.Suarez >>>Iniesta + Rakitic.
0
Komentatorzy nie znają niektórych zawodników...
0
Akurat to było na lewą nogę.