1

Niby dlaczego mam dawać tobie argumenty? Przecież ty dajesz same beznadziejne argumenty, a to jest właśnie jak brak argumentów. To twój każdy post o rządzie to prowokacje i tylko się ośmieszasz, tym szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.

3

Czego się możesz po niej spodziewać? Jej miłość do PO i nienawiść do Pisu z każdym postem potęguję.

0

Tylko że jakie on miał zasługi dla klubu?

1

Mascherano można było opylić za coś sensownego 3 lata temu, a teraz już jest grubo po trzydziestce i nawet szans nie ma. Trzeba się zastanowić nad Turanem i Rakiticem. Verma na pewno idzie pod odstrzał, chyba że się znowu zbłążnią i go wypożyczą.

1

Lepiej by było dać 60 mln Euro i do pakietu Arda+Rafinha, pozbylibyśmy się balastu.

0

Xavi i Iniesta to nie Napastnicy, a ja tu mówię o tercetach. Jak już coś to trio w pomocy to Iniesta, Xavi, Busquets.

0

Od asekuracji i przytrzymania piłki jest defensywny pomocnik, a nie zawodnik, który powinien być ogólnie od kontroli tempa i kreowania. Za Ery Enrique Rakitic był potrzebnym elementem w drużynie, a za Valverde nie koniecznie tak być musi.

0

Właśnie statystyki nie grają, a Rakitic ma sporo lepsze statystyki od takiego Modrica co go zjada.

0

Były słynne tria Henry Eto Messi lub Messi Villa Pedro, ale MSN jest najlepsze.

0

Komentarz usunięty

0

Nie pisz do niej, bo osoby która ma tak umysł wyprany nie przekrzyczysz.

0

Ty nie ganisz opozycji, bo jak można ganić swoich? Jak jest tylko temat polityki tutaj, to 90% twoich komentarzy to prowokacje i obrażanie rządu bez argumentów.

0

To jest chyba Rafinha.

1

A go porównują do Davida Guetty, a gdzie mu tam to Dawida.

5

Messi to Napastnik i Pomocnik w jednym, przesuwanie go do pomocy, to nie tylko zbrodnia w jego potencjale strzeleckim, ale powstają dziury w pomocy, bo on nie jest stworzony do tego żeby bez przerwy się wracać.

0

Samper mi się wczoraj podobał, może nie ma tego czegoś co ma Busquets, ale jest sporo silniejszy fizycznie coś takiego jak Krychowiak ( jak grał w Sevilli) czy Casemiro, który jest bardzo dobrym defensywnym pomocnikiem. Hiszpan musi jeszcze poćwiczyć nad grą do przodu i będzie super.

0

Ale i tak zobaczymy jak wszystko będzie wyglądało w Barcelonie.

7

To czy korzysta z ławki częściej niż Lucho, ocenimy po sezonie. Na pewno nie po pierwszym meczu i to sparingowym.

0

Jakbyś wiedział, to już jego 8 konto tutaj.

0

Kim jestem by to mówić? Nie muszę być w zarządzie, by wiedzieć że jeśli Bartomeu wyda kasę klubową na jakieś odrzutowce czy inne pierdoły, to zrobi bardzo żle.

0

Tak się przyglądam to co zrobił bramkarz PSG, to identyczne do tego co odwalił Ter Stegen z Celtą w tamtym sezonie.

1

Bartomeu może za swoją kasę postawić hotele i odrzutowiec, jak jest taki bogaty. Mimo że jest Prezydentem klubu, nie ma prawa wydawać pieniędzy klubu żeby udobruchać tatusia, to nie jest Santos.

0

Neymar powinien zrezygnować ze swojego staruszka i poszukać sobie prawdziwego agenta, bo to nic dobrego nie przyniesie, cyrki będą jak tylko będzie okienko transferowe.

0

To był wspaniały Finał warto powspominać.

1

Arda nie był tylko jeszcze testowany u nas na obronie i bramce. Jedynie gdzie grał dosyć dobrze to na pozycji Neymara.

1

Suarez jest przynajmniej szybki, mimo że ma nadwagę, a Turan wolny jak wóz z węglem.

0

I ty to oceniasz po sparingu? XD

4

Dzisiaj D.Suarez >>>Iniesta + Rakitic.

0

Komentatorzy nie znają niektórych zawodników...

0

Akurat to było na lewą nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?