Dla mnie to No Name, bo jeszcze nic nie pokazał, grał w słabej lidze Francuskiej. 1 mecz w kadrze mając 23 lata? On nawet nie zostanie powołany na MŚ, bo tam są dużo lepsi pomocnicy od niego.
"LFP nie dostała jeszcze certyfikatu zawodniczego Neymara od LaLiga/RFEF. Na tę chwilę Neymar nie może grać w sobotę z Amiens." Kolejna Informacja od Kręcidło.
Jak Iniesta będzie znowu pół sezonu siedział w szpitalu, to tak będzie. To jest mój typ, ale może za Seriego być nawet Roberto. Poza tym Coutinho to jest pozycja Iniesty.
0
Dembele i ciekawe kto jeszcze ma odejść. Może ten Pulisic?
3
W sumie dobrze że nie na 200.
2
Ja ci wierzę, coś takiego mówił.
0
Jak na 20 latka według mnie jest wart, patrząc na dzisiejszy rynek.
1
Jest coraz lepiej!
0
To chyba jest jakiś redaktor Katalońskie Sportu.
1
To wygląda jakby Neymar planował od początku Wakacji przejść do PSG, a jeśli tak było jak mówił Alves, to tracę do niego całą swoją sympatie.
2
Za młody? Jeśli ma dobrze poukładane w głowie, to wypali. To nie jest 20 latek sprowadzany z jakiejś Ligi ogórkowej, tylko z Bundesligi.
0
I będziemy grali na LS Deulofeu? Za tą kasę co dostali za Neymara muszą zrobić 2 Topowe transfery.
0
On to opowiada wszystko za bardzo dramatycznie.
1
Tylko że Benzeme nikit nie kupi za 1/10 tej kwoty, więc nie potrzebnie go tak zabezpieczyli.
1
Ty to zawsze tak wpadasz w panikę?
0
Dla mnie to No Name, bo jeszcze nic nie pokazał, grał w słabej lidze Francuskiej. 1 mecz w kadrze mając 23 lata? On nawet nie zostanie powołany na MŚ, bo tam są dużo lepsi pomocnicy od niego.
0
Tolisso to No Name, a James nawet jako rezerwowy nie mieścił się w Realu, rzeczywiście świetne transfery. Ten Gnabry może wypali.
0
W Bayern się w ogóle nie wzmocnił, sprowadził tylko jakiś przeciętniaków. Na Bundeslige to starczy, ale w LM daleko nie zajdą.
0
To tylko plotki gazet, znowu piszą jakby Messi rządził w klubie.
2
Zdecydowanie Monaco i Porto.
0
Dzisiaj pisze wyjątkowo dużo, bo siedzę w domu, a jutro pewnie maksymalnie 5 komentarzy napisze.
0
"Mundo Deportivo i Sport zgadzają się w kwestii transferów. Coutinho, Ousmane Dembélé i Iñigo Martinez blisko Barçy."
0
Ty to masz dobrze masz żonę, dziecko i możesz sobie pić.
12
"LFP nie dostała jeszcze certyfikatu zawodniczego Neymara od LaLiga/RFEF. Na tę chwilę Neymar nie może grać w sobotę z Amiens." Kolejna Informacja od Kręcidło.
0
Mogę to usłyszeć raz na pare dni, ale teraz to słyszę co najmniej 3-4 razy dziennie.
0
Dziwne że to ma tyle wyświetleń, przecież nie jest to po Angielsku.
0
Ładnie kolego wyjaśniłeś jego ojca.
2
Właśnie jak Neymar odszedł, to nie było żadnej informacji o Paulinhno czy o tym chłopaku siostry Neymara.
2
On już powinien pakować walizki, jak przyjdzie Martinez. Niech w innym klubie spędza 3/4 sezonu w szpitalu.
0
Mnie nie napieprza bo nie mam kaca, ale jest duszno i ciężko się oddycha.
2
Coutinho ma przyjść za ponad 100 baniek na jego pozycję i myślisz że będzie siedział na ławce?
0
Jak Iniesta będzie znowu pół sezonu siedział w szpitalu, to tak będzie. To jest mój typ, ale może za Seriego być nawet Roberto. Poza tym Coutinho to jest pozycja Iniesty.
2
Wyjściowy skład: Stegen Vidal Pique Umtiti Alba Busquets Seri Coutinho Dembele Suarez Messi. Ławka: Martinez Iniesta Rakitic Dinge Mascherano Cillessen D.Suarez Semedo Samper Alenia Alcacer Gomes Deulofeu Roberto. Marlon na wypożyczenie, a Turan, Vermaelen, Rafinha, Munir, Douglas definitywnie odchodzą, a wy jak uważacie?