No to Rafinha + 7 mln Euro, on jest wart z 25 mln, więc nie powinniśmy Realowi Sociedad płacić więcej, ale znając biznes naszego zarządu to 20 mln Euro + Rafinha.
Od początku wolałem bardziej Semedo, mimo że Bellerin grał w lepszej lidze od Portugalczyka, to umiejętności nie ma lepszych, ponieważ jego jedynym z atutów jest szybkość, a Semedo ma więcej atutów, lepiej gra w obronie od Hiszpana, potrafi rozegrać fajną klepkę/dobre podania i jest równie dobry w ofensywie co Hector.
Jeśli piszesz że jestem kibicem sukcesu, to nie mamy o czym gadać, według was każdy co przyjdzie i pogra dłużej jak 2 sezony, to legenda. Ja swojego zdania nie zmienie, bo na status Legendy nie praccuję się przez kilka sezonów, tylko całą swoją karierę.
Według ciebie chyba trzeba zagrać 3 świetne sezony żeby zostać Legendą, Legendy to Messi,Puyol, Xavi, Iniesta, Valdes czy Guardiola, a Ronaldinho to tylko świetny piłkarz, który grał w tym klubie.
Ja właśnie o to nigdy nie byłem spokojny, bo ten stoper co grał koło lewego obrońcy często popełniał błędy i to właśnie przez to że nie miał dobrej lewej nogi.
Czy uważacie że Pique zrobił z siebie durnia wstawiając zdjęcie z Neymarem na Instagramie z podpisem "zostaje"? Ja nie uważam że to Pique zrobił z siebie durnia, tylko Neymar z niego. Ponieważ jakby choć trochę ruszył głową, to poprosiłby Pique żeby takiego opisu nie dawał. Ja wiem że to już było poruszane, ale jestem ciekaw waszych opinii.
0
Niech robią te transfery, bo kibice tracą cierpliwość 9 Sierpień mamy.
4
To już Oficjalnie czy jeszcze nie? Bo ja czekam na oficjalke.
0
No to Rafinha + 7 mln Euro, on jest wart z 25 mln, więc nie powinniśmy Realowi Sociedad płacić więcej, ale znając biznes naszego zarządu to 20 mln Euro + Rafinha.
2
Nie powinno być takich problemów jak z Verrattim.
1
Od początku wolałem bardziej Semedo, mimo że Bellerin grał w lepszej lidze od Portugalczyka, to umiejętności nie ma lepszych, ponieważ jego jedynym z atutów jest szybkość, a Semedo ma więcej atutów, lepiej gra w obronie od Hiszpana, potrafi rozegrać fajną klepkę/dobre podania i jest równie dobry w ofensywie co Hector.
0
Tak, a jeśli Barcelona znowu skończy 1/4 LM i nie zdobędzie Mistrzostwa Hiszpanii, też będziesz zadowolona? Bo bez tego wzmocnienia tak może być
0
Jeśli piszesz że jestem kibicem sukcesu, to nie mamy o czym gadać, według was każdy co przyjdzie i pogra dłużej jak 2 sezony, to legenda. Ja swojego zdania nie zmienie, bo na status Legendy nie praccuję się przez kilka sezonów, tylko całą swoją karierę.
2
Według ciebie chyba trzeba zagrać 3 świetne sezony żeby zostać Legendą, Legendy to Messi,Puyol, Xavi, Iniesta, Valdes czy Guardiola, a Ronaldinho to tylko świetny piłkarz, który grał w tym klubie.
2
Obaj mieli być Legendami klubu... Przykro się na to patrzy.
0
No co? Przecież każdy ma jakiś "fetysz" :D
1
No oczywiście że Krycha, bo jak był w formie to zjadał Paulinho.
1
Paulinho to przykrywka.
1
No i co z tego?
1
To było logiczne że zarząd nie sprowadzi Paulinho, przecież to nie jest piłkarz na miarę Las Palmas.
3
Chyba sobie żartujesz Keita dawał sporo jak na kasę za którą został sprowadzony, Douglas to nieporozumienie, a Paulinho ma kosztować 40 mln Euro...
7
Mam nadzieję że to tylko głupie plotki, wolałbym żebyśmy sprowadzili Seriego, Dembele, Martineza i Coutinho.
0
Bo sobie życzył żeby Barcelona sprowadziła chłopaka siostry, a transfer Paulinho też mógł być życzeniem Neymara, bo kolegów za mało.
0
Nie byłbym tego taki pewien czy temat ucichł, skoro dzisiaj SPORT o tym pisał.
0
Ja właśnie o to nigdy nie byłem spokojny, bo ten stoper co grał koło lewego obrońcy często popełniał błędy i to właśnie przez to że nie miał dobrej lewej nogi.
2
Obamejung hehe i znowu Ter Stejgen.
0
Czy uważacie że Pique zrobił z siebie durnia wstawiając zdjęcie z Neymarem na Instagramie z podpisem "zostaje"? Ja nie uważam że to Pique zrobił z siebie durnia, tylko Neymar z niego. Ponieważ jakby choć trochę ruszył głową, to poprosiłby Pique żeby takiego opisu nie dawał. Ja wiem że to już było poruszane, ale jestem ciekaw waszych opinii.
0
Może dzisiaj będzie jakieś "fichado" i poprawi mi humor.
0
Tylko że od nas i United odrzucali większe oferty za tego zawodnika. Hummels to jeden z najlepszych ŚO, więc 40 mln to promocja.
0
Taka prawda, dla Bayernu zawsze wyprzedaż. Choćby tanio do nich przeszedł ich najlepszy Środkowy Obrońca Hummels, a nam go nie chciała BVB sprzedać.
80
My musimy płacić ponad 100, a Bayernowi by sprzedali za 50.
0
Villa jakby został, to po przyjściu Suareza byłby jego zmiennikiem.
0
Modrica kibice Realu porównują do Davida Guetty, a mi przypomina właśnie tego mutanta lub Norka z Miodowych lat.
0
Monaco nam podkupiło niedawno perłę za 3 mln Euro, Mbola czy jakoś tak miał i go sprzedadzą za 3 lata za 80-100 mln Euro.
0
Neymar mieszał w wieku Dembele, ale jeszcze w Lidze ogórkowej.
0
Dembele i ciekawe kto jeszcze ma odejść. Może ten Pulisic?