0

A jakiś czas temu mówili "Isco nie stał obok Iniesty." On ma 25 lat i 3 razy wygrał LM, można go namaścić następcą Iniesty w kadrze Hiszpanii.

0

Czyli się raczej nie odwołają od tego, ale i tak jest po ptokach z taką grą musiałby się stać większy cud jak z PSG.

0

Obecny zarząd może jedynie uratować właśnie nie sprowadzenie Paulinho, Seri, Dembele i Coutinho.

2

Wnioski nasuwają się same 3 transfery mogą nas uratować i chyba sam wiecie jakie.

0

Już się przed chwilą skończył, ale jedynka leciała. Załączyłem na końcówkę :)

4

My akurat mamy Umtitiego.

6

Droga bez powrotu leci na Polsacie 2, można powiedzieć że zarząd swoimi decyzjami robi właśnie Barcelonie taką drogę bez powrotu.

0

Nie lubię takich bramek, ale jednak to nas ratuję.

5

Denis właśnie na skrzydle grał w Villarreal i tam właśnie grał najlepiej.

0

Rakitic na plus? Zero kreatywności i jeszcze się porusza jak wóz z węglem.

13

Pique dzisiaj 2 razy szybszy jak zwykle.

0

Pewnie jeszcze 20 lat po zakończeniu kariery.

1

Alba zagrywa prostopadłą mierzoną piłkę do Dembele, a ten drybluję i robi tornado z obrony Realu. Alba zagrywa do Deulofeu, a ten mu odgrywa.

1

Vidal, Rakitic i Deulofeu to dzisiaj dzieci we mgle.

1

A na tej stronie i tak jest 3/4 zwolenników Ivana, bo rozegrał dobry sezon 2014 2015.

1

Trafne porównanie.

3

Semedo za Vidala, a za Deulofeu nie wiem kto...

0

Casemiro już 2 sezon wykorzystuje ulgową taryfę, dobry zawodnik, ale przesadza.

38

Umtiti i te 25 mln Euro za niego to promocja.

1

Trzeba życzyć powodzenia Deulofeu to jego najtrudniejszy mecz w życiu.

1

Dobra 45 minut Neymara, dobrze gra, tylko brakuję zrozumienia z kolegami. A teraz czas na konkretny mecz El Clasico Visca El Barca!

0

Kurzawa będzie nowym Lucą Digne.

0

Neymar nie idzie do wolnego?

0

No to próbka umiejętności Neymara, genialne dośrodkowanie.

0

Stary, ale jary. Poza tym to Brazylijczyk.

0

Jakby ta było, to byśmy popsuli interesy Bartomeu :D

33

Nie mogę patrzeć na Ojca Neymara i to jeszcze bardziej jak na ciapatego.

1

Obecnie nie ma, ale z grających z Messim w składzie, tylko Xavi podawał lepiej od Messiego.

1

Di Maria to dobry piłkarz, ale nie będzie się rozumiał z Neymarem i tak podawał jak Messi.

0

Lub Seriego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?