14 sierpnia 2017, 01:11
0
A jakiś czas temu mówili "Isco nie stał obok Iniesty." On ma 25 lat i 3 razy wygrał LM, można go namaścić następcą Iniesty w kadrze Hiszpanii.
14 sierpnia 2017, 01:09
Czyli się raczej nie odwołają od tego, ale i tak jest po ptokach z taką grą musiałby się stać większy cud jak z PSG.
14 sierpnia 2017, 01:08
Obecny zarząd może jedynie uratować właśnie nie sprowadzenie Paulinho, Seri, Dembele i Coutinho.
14 sierpnia 2017, 01:05
2
Wnioski nasuwają się same 3 transfery mogą nas uratować i chyba sam wiecie jakie.
14 sierpnia 2017, 01:03
Już się przed chwilą skończył, ale jedynka leciała. Załączyłem na końcówkę :)
14 sierpnia 2017, 00:54
4
My akurat mamy Umtitiego.
14 sierpnia 2017, 00:51
6
Droga bez powrotu leci na Polsacie 2, można powiedzieć że zarząd swoimi decyzjami robi właśnie Barcelonie taką drogę bez powrotu.
13 sierpnia 2017, 23:37
Nie lubię takich bramek, ale jednak to nas ratuję.
13 sierpnia 2017, 23:23
5
Denis właśnie na skrzydle grał w Villarreal i tam właśnie grał najlepiej.
13 sierpnia 2017, 22:51
Rakitic na plus? Zero kreatywności i jeszcze się porusza jak wóz z węglem.
13 sierpnia 2017, 22:43
13
Pique dzisiaj 2 razy szybszy jak zwykle.
13 sierpnia 2017, 22:42
Pewnie jeszcze 20 lat po zakończeniu kariery.
13 sierpnia 2017, 22:38
1
Alba zagrywa prostopadłą mierzoną piłkę do Dembele, a ten drybluję i robi tornado z obrony Realu. Alba zagrywa do Deulofeu, a ten mu odgrywa.
13 sierpnia 2017, 22:36
Vidal, Rakitic i Deulofeu to dzisiaj dzieci we mgle.
13 sierpnia 2017, 22:30
A na tej stronie i tak jest 3/4 zwolenników Ivana, bo rozegrał dobry sezon 2014 2015.
13 sierpnia 2017, 22:29
Trafne porównanie.
13 sierpnia 2017, 22:28
3
Semedo za Vidala, a za Deulofeu nie wiem kto...
13 sierpnia 2017, 22:22
Casemiro już 2 sezon wykorzystuje ulgową taryfę, dobry zawodnik, ale przesadza.
13 sierpnia 2017, 22:18
38
Umtiti i te 25 mln Euro za niego to promocja.
13 sierpnia 2017, 21:55
Trzeba życzyć powodzenia Deulofeu to jego najtrudniejszy mecz w życiu.
13 sierpnia 2017, 21:51
Dobra 45 minut Neymara, dobrze gra, tylko brakuję zrozumienia z kolegami. A teraz czas na konkretny mecz El Clasico Visca El Barca!
13 sierpnia 2017, 21:39
Kurzawa będzie nowym Lucą Digne.
13 sierpnia 2017, 21:37
Neymar nie idzie do wolnego?
13 sierpnia 2017, 21:36
No to próbka umiejętności Neymara, genialne dośrodkowanie.
13 sierpnia 2017, 21:26
Stary, ale jary. Poza tym to Brazylijczyk.
13 sierpnia 2017, 21:25
Jakby ta było, to byśmy popsuli interesy Bartomeu :D
13 sierpnia 2017, 21:22
33
Nie mogę patrzeć na Ojca Neymara i to jeszcze bardziej jak na ciapatego.
13 sierpnia 2017, 21:20
Obecnie nie ma, ale z grających z Messim w składzie, tylko Xavi podawał lepiej od Messiego.
13 sierpnia 2017, 21:16
Di Maria to dobry piłkarz, ale nie będzie się rozumiał z Neymarem i tak podawał jak Messi.
13 sierpnia 2017, 20:43
Lub Seriego...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A jakiś czas temu mówili "Isco nie stał obok Iniesty." On ma 25 lat i 3 razy wygrał LM, można go namaścić następcą Iniesty w kadrze Hiszpanii.
0
Czyli się raczej nie odwołają od tego, ale i tak jest po ptokach z taką grą musiałby się stać większy cud jak z PSG.
0
Obecny zarząd może jedynie uratować właśnie nie sprowadzenie Paulinho, Seri, Dembele i Coutinho.
2
Wnioski nasuwają się same 3 transfery mogą nas uratować i chyba sam wiecie jakie.
0
Już się przed chwilą skończył, ale jedynka leciała. Załączyłem na końcówkę :)
4
My akurat mamy Umtitiego.
6
Droga bez powrotu leci na Polsacie 2, można powiedzieć że zarząd swoimi decyzjami robi właśnie Barcelonie taką drogę bez powrotu.
0
Nie lubię takich bramek, ale jednak to nas ratuję.
5
Denis właśnie na skrzydle grał w Villarreal i tam właśnie grał najlepiej.
0
Rakitic na plus? Zero kreatywności i jeszcze się porusza jak wóz z węglem.
13
Pique dzisiaj 2 razy szybszy jak zwykle.
0
Pewnie jeszcze 20 lat po zakończeniu kariery.
1
Alba zagrywa prostopadłą mierzoną piłkę do Dembele, a ten drybluję i robi tornado z obrony Realu. Alba zagrywa do Deulofeu, a ten mu odgrywa.
1
Vidal, Rakitic i Deulofeu to dzisiaj dzieci we mgle.
1
A na tej stronie i tak jest 3/4 zwolenników Ivana, bo rozegrał dobry sezon 2014 2015.
1
Trafne porównanie.
3
Semedo za Vidala, a za Deulofeu nie wiem kto...
0
Casemiro już 2 sezon wykorzystuje ulgową taryfę, dobry zawodnik, ale przesadza.
38
Umtiti i te 25 mln Euro za niego to promocja.
1
Trzeba życzyć powodzenia Deulofeu to jego najtrudniejszy mecz w życiu.
1
Dobra 45 minut Neymara, dobrze gra, tylko brakuję zrozumienia z kolegami. A teraz czas na konkretny mecz El Clasico Visca El Barca!
0
Kurzawa będzie nowym Lucą Digne.
0
Neymar nie idzie do wolnego?
0
No to próbka umiejętności Neymara, genialne dośrodkowanie.
0
Stary, ale jary. Poza tym to Brazylijczyk.
0
Jakby ta było, to byśmy popsuli interesy Bartomeu :D
33
Nie mogę patrzeć na Ojca Neymara i to jeszcze bardziej jak na ciapatego.
1
Obecnie nie ma, ale z grających z Messim w składzie, tylko Xavi podawał lepiej od Messiego.
1
Di Maria to dobry piłkarz, ale nie będzie się rozumiał z Neymarem i tak podawał jak Messi.
0
Lub Seriego...