0

Podaj link, bo nie wierzę.

37

I dobrze to nasz najważniejszy rezerwowy.

1

Wiadomo już ile będzie zarabiał Dembele i jak ogólnie wyglądają pensje wszystkich naszych zawodników?

2

Na tematy piłki nożnej się może wypowiadać, bo całkiem dobrze czasami coś napisze, ale na takie tematy już nie za bardzo bo gada bzdury i się ośmiesza.

0

Zrezygnowali przez zarząd porąbany zarząd Nicei.

3

Jeśli to prawda co powiedział Neymar do Coutinho, to tracę do niego całą sympatie.

0

Też nie wiem po co zamontowali te słupy, tylko kasa poszła w błoto.

1

No niezła dziewuszka trzeba przyznać.

0

I tak nikt nic nie wygra, to wielka ściema.

0

Haha mówili że ten cały Vallejo, Theo Hernandez, Llorente i Ceballos to poziom Dembele. Nakupowali szrotu, a teraz szukają wymówek.

0

To nie zawsze działa cierpliwości fichado będzie jutro.

0

Kolejny świetny zawodnik z Bundesligi ucieka Bayernowi z przed nosa.

1

No, tym się zajmują, ale sprzedać niepotrzebnych piłkarzy też trzeba, powinni jeszcze dorzucić Rafinhe i Douglasa.

1

Z drugiej strony szkoda Misiaczka, bo chciał przyjść i prawdopodobnie odjechał mu ostatni pociąg do Barcelony. A przyjście Coutinho może wiele nie polepszyć, bo my potrzebujemy Rozgrywającego, a Brazylijczyk to ŚPO. Mam nadzieję że Roberto da jakoś radę na tej pozycji.

0

Tylko tyle że Lipsk odrzucał już oferty po 70 mln Euro i też Keita nie byłby tanią opcją.

3

To tylko Meilissa nie ma co się obawiać, ona jest tak rzetelna jak Onet.

0

Spokojnie zaraz Melissa wszystko zdementuję, tak jak przy Dembele :D

0

Około 50 tys, ale nie jestem pewien. Dużo więcej jak na prezentacji Dembele.

0

To teraz pytanie, gdzie są te piwa? :D

0

Trochę długo to trwa konferencja miała być o 14:30 nie wyrobią się.

0

Wydaję mi się że pomocnicy w formacji 4-1-2-3 grają wyżej, a w formacji 4-3-3 grają bliżej defensywnego pomocnika.

5

Nie wiem nawet czy Dembele nie jest aktualnie najszybszym piłkarzem na świecie, tutaj się ściga z Walkerem, który jest bardzo szybki

13

Średnia ta dziennikarka nie rozumiem jarania się nią, Polki są dużo ładniejsze, a do tego ona gada jak papuga.

26

Może bronił dobrze, ale przy drugiej bramce Realu kompletnie się nie popisał..

3

Przecież mogą przyjść obaj, nie obraziłbym się.

26

1

I te 96 polubień...

56

0

Real miał w zeszłym sezonie Moratę, a teraz nie mają Napastnika.

2

To sobie nie dawaj, ale nie dziw się potem że inni mają bekę z tej strony, jak widzą bez przerwy ciśniecie po Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?