1

To jest zbieg okoliczności.

0

Negocjowałby przez 2 miesiące, a potem i tak by wypłacił klauzule :D

1

Skuteczność Deulofeu mnie przeraża.

0

Różnica jest taka że Liverpool czeka na Mistrzostwo dłużej jak Coutinho żyję, to nie dziwne że mało osiągnął, a w Iniesta grał w Barcelonie, która jest na TOPie od bardzo długo.

2

Brednie, akurat jakby przyszedł Coutinho, to on by był pierwszym wyborem. Nie można wystawiać Andresa tylko dlatego, bo jest Legendą i grał kilka lat temu świetnie.

0

Nie znam jej, to jakaś Youtuberka?

0

Lepsze według ciebie i według wszystkich co mają PS. Ja będę zachwalał Xboxa, bo już od prawie 10 lat na nim gram, wcześniej na 360, a teraz na ONE.

5

Dziwne że w ogóle chciał rozmawiać z tymi kobietami. Niech idą do tych Państw Islamskich skoro im w tej Polsce tak żle, tam się przekonają szybko jakie kobieta ma prawa.

8

Trochę Francja się skompromitowała, bo powinni gładko wygrać. Do tego Umtiti uratował remis tym wślizgiem, bo jakby nie ta interwencja, to bramkarz mógłby tego nie obronić.

3

Już Brazylia takim faworytem była 3 lata temu u siebie i wszyscy pamiętają jak skończyła, oczywiście takiego lania już nie dostaną, ale stawianie ich jako głównych faworytów to przesada i to spora.

1

Oni i Niemcy, to zdecydowani faworyci tych MŚ. Można dołożyć jeszcze do tego grona Hiszpanów.

0

To jest tak jakby postawić że Polska przegra jutro z Kazachstanem.

0

Bez środkowych obrońców grasz?

3

Roberto ma być zmiennikiem Rakitica?

0

W tamtym sezonie zagrał kilka meczów genialnych, ale miał mnóstwo przeciętnych i nawet Enrique nie mógł pomyśleć o jego zmianie, bo znowu była by wojna z Neymarem, tak jak w pierwszym sezonie Lucho w Barcelonie. Paco zmieniał Suareza i ten nie miał fochów, nawet Messi mimo że Enrique mówił że jest nietykalny, to nie miał problemów ze zmianami. Tylko Neymar miał fochy.

1

Bardzo nie dobrze. Ten grubas tak namiesza młodemu w głowie, że będzie miał w wieku 18 lat ego na poziomie Ronaldo.

0

Oby nigdy nie przyszedł, chyba że do Barcy B.

1

Nie skomentuję tego, bo nie chcę dostać bana.

0

Widać że na tej stronie tylko ja jeszcze się interesuję dzisiejszym meczem Polaków :D

0

W zimę?! Jak nie będzie mógł grać w LM? To mogą sobie za niego oczekiwać, nawet 80 mln za niego nie damy.

0

To jest próba odwrócenia uwagi przez Bartomeu, on powinien razem z Solerem i Fernadezem podać się do dymisji. Barto po prostu szuka kozłów ofiarnych.

1

Niech ten mecz się już skończy.

0

Ale nasz leją Duńczycy, tak jak Francja Holandię wczoraj.

3

Ty tak na serio?

0

Nie da się dzisiaj patrzyć na Błaszczykowskiego i Pazdana.

0

Nawałka powinien w przerwie złapać Pazdana za tą łysinę i włączyć mu filmik z jego akcjami z EURO 2016 i powiedzieć że tak ma grac.

2

Obok meczu z Armenią jest to najsłabszy mecz w Eliminacjach do MŚ, tylko że Dania to jednak dużo lepszy przeciwnik jak Armenia stąd ten wynik. Pazdan do zmiany, ale za kogo? Piszczek musiał zejść z powodu bólu brzucha, a na jego miejsce wszedł Cionek, który nominalnie jest ŚO.

0

Ta trójka wymieniona aktualnie to nawet butów mu nie może czyścić, oni już lepsi nie będą, a Zieliński jest coraz lepszy. Piszesz tak bo to Polak i trzeba go krytykować.

0

"Ramos: Piqué zawsze zachowywał się w reprezentacji wzorowo" Ale mu teraz Ramos słodzi, chyba się boją że Pique naprawdę chcę zakończyć Reprezentacyjną karierę po Mundialu, trzeba było wcześniej myśleć, a nie dopiero teraz go bronić.

0

Piotrek jest z pewnością kilka poziomów wyżej niż tacy piłkarze jak Gomes, Rafinha czy Arda. Ale Napoli go za mniej niż 60 mln Euro nie wypuści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?