16

Wnioski są takie Apoel>>>Juve.

2

Ah szkoda piękna bramka Cristiano by była.

1

Ceballos chyba po raz pierwszy na boisku, bo go w tym sezonie jeszcze nie widziałem. Przejście do Realu, to chyba najgorsza jego decyzja.

1

Ale dziwne jest to że jak Messi w 2015 miażdżył wszystkich, to miał niewielką przewagę nad drugim Ronaldo, a Neymar był tylko trzeci.

0

Real z każdego rożnego robi zagrożenie trudno pokryć Ronaldo, Ramosa i Balea na raz.

0

Ronaldo po Finale LM mógł mieć kontuzję przez którą pauzowałby pół roku, a i tak dostałby ZP. Po Finale LM miał ją zaklepaną.

0

Isco nie wiele brakuję by dorównać Inieście.

2

Tylko żeby TVP się nie wygłupiło i nie puszczało póżniej meczu Bayernu z Celticem (bo Lewandowski) kosztem jakiegoś hitu.

0

Z Czerczesowem były niezłe jaja. On chciał wzmocnienia, to oni wymyślili że nie ma forsy. Ja właśnie Legię przestałem szanować za to jak potraktowali Ruska, ponieważ ob miał pomysł na Legię, a oni go mieli w czterech literach.

2

Bez przesady bramkarza w formie nie powinno się zmieniać. Cillessen dostanie szanse w 2 ostatnich meczach w LM i w Pucharze Króla.

3

W sumie z 3-4 rotację powinny być.

0

Taki skład powinien wyjść z Getafe: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Digne Rakitic Paulinho Iniesta Messi Suarez Dembele. Busquets i Alba powinni odpoczywać, bo grali praktycznie cały czas.

20

W Ekstraklasie nie ma czegoś takiego jak trener na lata.

2

Według mnie Dembele zagrał dość dobre spotkanie, nie wiadomo czy Deulofeu próbowałby tak brać ciężar gry na siebie. W Superpucharze z Realem grał od początku i grał fatalnie.

0

Faworytem do 1 miejsca w fazie grupowej LM jest zawsze Barcelona i to mimo słabego poprzedniego sezonu się nie zmieniło.

1

Juve bez szans. Chyba rzeczywiście Barca wraca na właściwe tory.

1

Tryplet i mnóstwo innych trofeów. To że nie obronił LM i że pomoc była tragiczna, nie zmienia że był świetnym trenerem dla Barcelony.

0

No i taki skład ma być, a nie tam jakieś wymysły SPORT że Roberto zajmie miejsce Semedo. Nelson gra aktualnie dobrze i będzie jeszcze lepiej, a Roberto na PO zagrał kilka spotkań dobrze w tamtym sezonie i do tego wrócił po kontuzji. Nie po to kupowano PO z prawdziwego zdarzenia żeby go nie wystawiać.

1

Jeszcze nie ma kalendarzowej jesieni, ale i tak jest okropna pogoda. Mam tylko nadzieję że zima nie będzie taka mrożna jak ostatnio.

2

Nie dałeś Umtitiego i do Bayernu dałeś Boatenga, który jest ostatnio wiecznie kontuzjowany.

0

Umtiti, Dembele, Pique za nisko. Pique ma 87, a taki Ramos 90. Dla mnie te overalle w Fifie to śmiech na sali. Bale 90? Kolejna perełka.

0

Mi tam się podoba, ważne że Nike nie trzyma się jednego i tego samego, tylko zmienia coś.

0

Jak on ma na Instagramie 31 mln obserwujących.

16

Akurat to jest bez różnicy, obaj w życiowej formie nie dorównywali Messiemu.

3

Buffona bym zrozumiał, ale Bale i 89? Ja nie wiem czy bym mu dał 85.

3

Nie dziwię się że Real ma tych zawodników tyle, obrona LM i Mistrzostwo, ale Bayern ma więcej niż my czy Juve? No tak Ribery pewnie 88, Robben 89-90, Muller po marnym sezonie 89, Boateng 3/4 sezonu z głowy, ale 89.

0

Na Juve w podstawie powinnien wyjść tak skład: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta Messi Suarez Deulofeu. Dlaczego Deulofeu? Ponieważ młody Francuz nie jest jeszcze gotowy na tak trudny mecz w podstawie i dopiero zagrał 20 minut z Espanyolem, a Gerard każdy mecz w lidze grał od początku i to dobrze. Wiadomo że to decyzja Valverde, ale myślę że tak będzie.

0

Lambert bardziej ma podobny głos do Mercurego? Chyba sobie jaja robisz. On piszczy jak baba w ciąży i zachowuję się jak pedzio.

0

Benzema w Realu jest nietykalny i to bardzo dobra wiadomość dla nas. Pozbyli się lepszego Moraty, który strzelił w tamtym sezonie 20 goli. Zmiennik który strzela 20 goli, to prawdziwy skarb. Benzema rozegrał ponad 1200 minut więcej od Moraty w tamtym sezonie i strzelił 1 bramkę mniej.

1

No wygląda ten komentarz obiecująco, ale zobaczymy jak kupimy i zagramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?