Zawodnicy Ameryki Południowej od lat brylują w Europie, a jak przyjdzie mecz Reprezentacji to grają jak drewna, oczywiście nie wszyscy, ale dużo jest takich przypadków. Rok temu poziom Copa America był na żałośnie niskim poziomie, wszyscy poza Argentyną i właśnie Chile, grali tam jakby grali za kare.
Zarząd pewnie nam osłodzi niepowodzenie przy transferze Coutinho i sprowadzą niepotrzebnego Lemara. I co w ataku wyjdzie Lemar Suarez Messi Dembele? To się znowu bez środka pola skończy bardzo źle.
Było tragicznie, ale teraz jest tylko żle, bo nie ma następcy dla Xaviego czy Iniesty, ale wcześniej nie było następcy dla Neymara. Mamy wielkie szansę na Puchar Hiszpanii.
Benzemę? Nie rozśmieszaj mnie. Z Ronaldo zrozumiem, bo przyszedł jako gwiazda, ale Benzema od początku był przeciętniakiem i nigdy nie przeskoczyl pewnego poziomu.
I z pewnością minusem jest kasa na te wszystkie transfery, których sobie życzył Pep. Szejki mu sprowadzili kogo tylko chciał, a i tak gra się nie poprawiła. Gundogan, Stones, Sane, Nolito, Zinczenko, Bernardo Silva, Walker, Danilo mało nie kosztowali.
Później będziesz pierwszy płakał jak Iniesta pół sezonu będzie znowu kontuzjowany. Coutinho ma grać w pomocy, a jego zmiennikiem będzie właśnie Iniesta. Nie obchodzi mnie że w wieku 19 lat był w Espanyolu zmiennikiem. Jak Iniesta miał 19 lat, to nikt o nim jeszcze nie słyszał.
Ja już coraz bardziej myślę że,okienko zskończy się tym że Lemar zostanie w Monaco, a Coutinho w Liverpoolu. Mogę się mylić, bo w ostatnich chwilach okienka najwięcej się może wydarzyć.
Lemar jest dobrym zawodnikiem, a nawet bardzo dobrym, ale nic więcej. Prawdziwe perełki to Dembele, Mbappe, Martial czy Asensio, oni za 5 lat będą faworytami do Złotej Piłki. Tylko że Martial musi zmienić klub, a Asensio musi grać tak jak do tej pory.
Nie rozumiem po co nam kolejny skrzydłowy, mamy już na ławce Denisa i Deulofeu, a nie dawno pozyskaliśmy Dembele. Chyba że Valverde chce zmienić formację i ustawić Messiego za Suarezem, a Dembele dać na prawe skrzydło.
1
Luisito zgolił by tą brodę, bo wygląda jak zabójca, taki bogacz, a go na golarkę nie stać? :D
1
No teraz Dybala ładnie dograł Messiemu.
0
Zawodnicy Ameryki Południowej od lat brylują w Europie, a jak przyjdzie mecz Reprezentacji to grają jak drewna, oczywiście nie wszyscy, ale dużo jest takich przypadków. Rok temu poziom Copa America był na żałośnie niskim poziomie, wszyscy poza Argentyną i właśnie Chile, grali tam jakby grali za kare.
0
Oglądam 3 słaby mecz Messiego w tym roku, on naprawdę bardzo rzadko gra słabo.
2
Gol zwycięski w 90 minucie i ból dupy Niemiaszków.
9
Jednak według mnie wymarzony Finał to Polska-Niemcy i zwycięstwo Polaków.
0
To jest jak zachowanie dziecka w sklepie "Mamo kup mi zabawkę"
0
Od kiedy Lemar to ŚPO? ŚPO to iniesta, Coutinho, a Lemar to lewonożny Skrzydłowy.
1
Zarząd pewnie nam osłodzi niepowodzenie przy transferze Coutinho i sprowadzą niepotrzebnego Lemara. I co w ataku wyjdzie Lemar Suarez Messi Dembele? To się znowu bez środka pola skończy bardzo źle.
0
Było tragicznie, ale teraz jest tylko żle, bo nie ma następcy dla Xaviego czy Iniesty, ale wcześniej nie było następcy dla Neymara. Mamy wielkie szansę na Puchar Hiszpanii.
0
My ich możemy wywalić w 1/8 czy 1/4 lub Real czy Juve.
0
Benzemę? Nie rozśmieszaj mnie. Z Ronaldo zrozumiem, bo przyszedł jako gwiazda, ale Benzema od początku był przeciętniakiem i nigdy nie przeskoczyl pewnego poziomu.
0
To jest rzetelne żródło czy nie?
3
I z pewnością minusem jest kasa na te wszystkie transfery, których sobie życzył Pep. Szejki mu sprowadzili kogo tylko chciał, a i tak gra się nie poprawiła. Gundogan, Stones, Sane, Nolito, Zinczenko, Bernardo Silva, Walker, Danilo mało nie kosztowali.
0
Wypożyczenie mu dobrze zrobi, to dalej młody zawodnik w Bayernie by znowu przy Vidalu, Thiago i reszcie wiele nie pograł.
0
Przechodzę do River Plate za 75 mln Euro, ciekawe skąd mają tyle kasy?
0
Boże... On po prostu leci do Algierii przez Barcelonę, a on się podniecają jakby transfer miał być szykowany.
0
Jeszcze nie ma oficjalki i dalej możemy wierzyć że to wzmocnienie Girony lub Espanyolu.
0
Ciekawe jak West Ham zapłaci ponad 40 mln Euro za Gomesa.
0
A niech nasprowadzają jeszcze więcej gwiazd ciekawe co będzie później jak znowu będzie 2 miejsce w lidze i maks 1/4 finału LM. Mam na myśli PSG.
10
Uważam że albo klauzula albo arideverci, to jest nasz aktualnie najlepszy rezerwowy.
0
Akurat ten cały Balaque dalej będzie uparcie twierdził że Dembele jeszcze nie jest piłkarzem Barcelony.
0
Od tamtego czasu wiele się zmieniło.
0
Kwota będzie wynosiła 200 tys Euro lub odejdzie za darmo.
0
FIFA się może nie zmienia, ale PES z roku na rok jest coraz gorszy. Najlepszy PES w jaki grałem, to PES 2011.
0
Później będziesz pierwszy płakał jak Iniesta pół sezonu będzie znowu kontuzjowany. Coutinho ma grać w pomocy, a jego zmiennikiem będzie właśnie Iniesta. Nie obchodzi mnie że w wieku 19 lat był w Espanyolu zmiennikiem. Jak Iniesta miał 19 lat, to nikt o nim jeszcze nie słyszał.
0
Ja już coraz bardziej myślę że,okienko zskończy się tym że Lemar zostanie w Monaco, a Coutinho w Liverpoolu. Mogę się mylić, bo w ostatnich chwilach okienka najwięcej się może wydarzyć.
3
Ale jak wysyłasz coś od czego można ogłuchnąć, to się nie dziw że sa takie odpowiedzi.
0
Lemar jest dobrym zawodnikiem, a nawet bardzo dobrym, ale nic więcej. Prawdziwe perełki to Dembele, Mbappe, Martial czy Asensio, oni za 5 lat będą faworytami do Złotej Piłki. Tylko że Martial musi zmienić klub, a Asensio musi grać tak jak do tej pory.
0
Nie rozumiem po co nam kolejny skrzydłowy, mamy już na ławce Denisa i Deulofeu, a nie dawno pozyskaliśmy Dembele. Chyba że Valverde chce zmienić formację i ustawić Messiego za Suarezem, a Dembele dać na prawe skrzydło.