1

Luisito zgolił by tą brodę, bo wygląda jak zabójca, taki bogacz, a go na golarkę nie stać? :D

1

No teraz Dybala ładnie dograł Messiemu.

0

Zawodnicy Ameryki Południowej od lat brylują w Europie, a jak przyjdzie mecz Reprezentacji to grają jak drewna, oczywiście nie wszyscy, ale dużo jest takich przypadków. Rok temu poziom Copa America był na żałośnie niskim poziomie, wszyscy poza Argentyną i właśnie Chile, grali tam jakby grali za kare.

0

Oglądam 3 słaby mecz Messiego w tym roku, on naprawdę bardzo rzadko gra słabo.

2

Gol zwycięski w 90 minucie i ból dupy Niemiaszków.

9

Jednak według mnie wymarzony Finał to Polska-Niemcy i zwycięstwo Polaków.

0

To jest jak zachowanie dziecka w sklepie "Mamo kup mi zabawkę"

0

Od kiedy Lemar to ŚPO? ŚPO to iniesta, Coutinho, a Lemar to lewonożny Skrzydłowy.

1

Zarząd pewnie nam osłodzi niepowodzenie przy transferze Coutinho i sprowadzą niepotrzebnego Lemara. I co w ataku wyjdzie Lemar Suarez Messi Dembele? To się znowu bez środka pola skończy bardzo źle.

0

Było tragicznie, ale teraz jest tylko żle, bo nie ma następcy dla Xaviego czy Iniesty, ale wcześniej nie było następcy dla Neymara. Mamy wielkie szansę na Puchar Hiszpanii.

0

My ich możemy wywalić w 1/8 czy 1/4 lub Real czy Juve.

0

Benzemę? Nie rozśmieszaj mnie. Z Ronaldo zrozumiem, bo przyszedł jako gwiazda, ale Benzema od początku był przeciętniakiem i nigdy nie przeskoczyl pewnego poziomu.

0

To jest rzetelne żródło czy nie?

3

I z pewnością minusem jest kasa na te wszystkie transfery, których sobie życzył Pep. Szejki mu sprowadzili kogo tylko chciał, a i tak gra się nie poprawiła. Gundogan, Stones, Sane, Nolito, Zinczenko, Bernardo Silva, Walker, Danilo mało nie kosztowali.

0

Wypożyczenie mu dobrze zrobi, to dalej młody zawodnik w Bayernie by znowu przy Vidalu, Thiago i reszcie wiele nie pograł.

0

Przechodzę do River Plate za 75 mln Euro, ciekawe skąd mają tyle kasy?

0

Boże... On po prostu leci do Algierii przez Barcelonę, a on się podniecają jakby transfer miał być szykowany.

0

Jeszcze nie ma oficjalki i dalej możemy wierzyć że to wzmocnienie Girony lub Espanyolu.

0

Ciekawe jak West Ham zapłaci ponad 40 mln Euro za Gomesa.

0

A niech nasprowadzają jeszcze więcej gwiazd ciekawe co będzie później jak znowu będzie 2 miejsce w lidze i maks 1/4 finału LM. Mam na myśli PSG.

10

Uważam że albo klauzula albo arideverci, to jest nasz aktualnie najlepszy rezerwowy.

0

Akurat ten cały Balaque dalej będzie uparcie twierdził że Dembele jeszcze nie jest piłkarzem Barcelony.

0

Od tamtego czasu wiele się zmieniło.

0

Kwota będzie wynosiła 200 tys Euro lub odejdzie za darmo.

0

FIFA się może nie zmienia, ale PES z roku na rok jest coraz gorszy. Najlepszy PES w jaki grałem, to PES 2011.

0

Później będziesz pierwszy płakał jak Iniesta pół sezonu będzie znowu kontuzjowany. Coutinho ma grać w pomocy, a jego zmiennikiem będzie właśnie Iniesta. Nie obchodzi mnie że w wieku 19 lat był w Espanyolu zmiennikiem. Jak Iniesta miał 19 lat, to nikt o nim jeszcze nie słyszał.

0

Ja już coraz bardziej myślę że,okienko zskończy się tym że Lemar zostanie w Monaco, a Coutinho w Liverpoolu. Mogę się mylić, bo w ostatnich chwilach okienka najwięcej się może wydarzyć.

3

Ale jak wysyłasz coś od czego można ogłuchnąć, to się nie dziw że sa takie odpowiedzi.

0

Lemar jest dobrym zawodnikiem, a nawet bardzo dobrym, ale nic więcej. Prawdziwe perełki to Dembele, Mbappe, Martial czy Asensio, oni za 5 lat będą faworytami do Złotej Piłki. Tylko że Martial musi zmienić klub, a Asensio musi grać tak jak do tej pory.

0

Nie rozumiem po co nam kolejny skrzydłowy, mamy już na ławce Denisa i Deulofeu, a nie dawno pozyskaliśmy Dembele. Chyba że Valverde chce zmienić formację i ustawić Messiego za Suarezem, a Dembele dać na prawe skrzydło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?