0

Verratti wylatuje z boiska.

0

To sa kretyni, oni sobie wszyscy zaprzeczają. Bartomeu podawał że Messi przedłużył kontrakt, póżniej Mestre czy jak mu tam mówi że jeszcze nie przedłużyli.

2

Rakitic zagrał dobrą drugą połowę, a w pierwszej nabił licznik podań i bał się podejmować ryzyka.

0

Nie i tak szybko nie będzie.

10

Semedo wjechał do pierwszej 11 jak Umtiti rok temu, pewnie Vidal znowu raczej będzie rezerwowym.

0

A ile takich pojedynków miał?

1

Za niego może grać Sergi Roberto, dla którego nie ma już miejsca na PO jak przyszedł Semedo.

0

Oby wreszcie Deulo dał radę, bo z takiej klasy przeciwnikiem aż wstyd by był jakby sobie nie poradził.

0

Równie dobrze naszego Kamila Glika można nazwać najlepszym obrońcą na świecie, bo też strzela nie mało. Obrońce, a szczególnie środkowego ocenia się po grze w obronie, a u Ramosa różnie z tym bywa, czasami zaliczy genialny odbiór, a póżniej jest niemiłosiernie objeżdżany przez szybkich zawodników z dobrym dryblingiem jak Messi, Neymar, Robben czy kiedyś Ronaldinho.

3

Największym durniem właśnie jest Watzke, ponieważ jakby Bayern się zgłosił po niego to on by chciał 50-60 mln Euro lub odszedłby po wypełnieniu umowy za darmo.

1

Jako zmiennik może nam dać dużo więcej niz Gomes, Rakitic, Rafinha czy Turan. Ale mam wątpliwości czy był wart 40 mln Euro.

5

Iniesta ma te same problemy co miał Puyol w ostatnich latach gry u nas. Ma problem żeby rozegrać 4 spotkania z rzędu bez jakiego urazu/kontuzji. Szybko trzeba kupić Coutinho, bo Iniesta znowu ponad 1/2 sezonu będzie miał z głowy, a bez niego nasza pomoc wygląda jeszcze gorzej.

1

Hahahahhaha kto wymyśla takie głupoty?

0

Fajnie by było jakby zarząd sprowadził jeszcze Seriego, Coutinho i Dembele, ale jeszcze się trzeba pozbyć zbędnego balastu z drużyny, mam na myśli Turana, Rafinhe, Vermaelena, Munira i jeszcze kogoś.

0

Mam nadzieję że nie tym razem.

0

Hoeness niech lepiej uważa żeby znowu nie trafić za kratki i niech patrzy na Bayern. Obu facetom by było na rękę żeby Dembele zastąpił w Bayernie Robbena czy Riberego, dla mnie to hipokryzja. Pewnie jak go nie kupimy Bayern zapuści na niego sieci.

0

Z Barcelony niby gdzie?

1

Martial tradycyjnie ława, on powinien odejść z tego klubu.

1

Właśnie o to chodzi że większość zawsze zwala na trenera, teraz będzie podobnie i to jest przykre.

2

Coś się uczepiłeś tego Dignea? A on zaraz po Umtitim najlepszym transferem tamtego sezonu był. Jeśli liczyłeś że wygryzie Albę to się przeliczyłeś.

5

Bayernowi by go dali za 50 mln Euro lub skończyłby mu się kontrakt i odszedłby za darmo. Tak to wygląda jeśli chodzi o Dembele.

1

Na pewno tak nie było po Paulinho.

0

I 2-0 bramkę strzela Tolliso, no tego po nim się nie spodziewałem, ale obrona Bayeru jak dzieci we mgle.

0

Ten Rudy i Sule, to może nie będą takie złe transfery jak przewidywałem. Mam nadzieję że to samo będzie z Paulinho u nas.

1

Co ty chcesz sprzedać Rakitica? Przecież on strzelił bramkę w Finale LM 2 lata temu.

0

Chyba pomyliłeś braci Alcantara. Rafinha jest słabszy od Denisa i może trochę lepszy od Gomesa.

0

To kto będzie zmiennikiem Busquetsa? Bo chyba nie Mascherano, który jest już za wolny i często popełnia błędy. Właśnie z Juve to nie wypaliło i on był jednym z najsłabszych zawodników na boisku. A Paulinho to podobno alternatywa za Verrattiego czyli ŚP na pozycję Rakitica.

2

Wolałbym sprzedać Rafinhe niż Sampera.

0

Jak tak to pokaż.

1

3 lata temu tak, ale teraz uważam że już jest za póżno na Barcelone, mimo że to mój jeden z ulubionych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?