1. Jeśli Barcelona nie otrzymała pieniędzy i posiadały kartę zawodnika, to dalej należał do klubu. 2 Największy piłkarz w historii, który zagrał 3 kosmiczne sezony? Messi zagrał co najmniej 8 na takim poziomie o ile nie lepszych. 3 Nie wiem kto to Mina i nie muszę go znać, praktycznie 90 % użytkowników nie ma o nim zielonego pojęcia. Zmarnowałem czas na odpowiadanie na twoje bzdury, możesz mi juz dać spokój? Dzięki.
To w takim razie ja gdybym miał odpisywać na twoje głupoty, to bym musiał odpisywać prawie na twoje wszystkie posty, ale tego nie będę robił, bo nie będę cie prostował wolałbym patrzeć jak się kompromitujesz.
Jak ci się chłopczyku nie podoba, to jest taka opcja jak "ignoruj" możesz tego użyć i nie musisz prowokować pod każdy postem. Określasz kogoś dzieckiem, a sam prowokujesz.
To nie jest wina naszego zarządu. Dostali pusty czek od szejków. Neymar jest cały czas zawodnikiem Barcelony, więc może wróvić lub w ogóle nie doczekać się debiutu w Paryżu. Wydaję mi się że w tej sprawie maxzał paluchy Tebas.
Kiedyś mieliśmy wychowanków Tello/Pedro na LS i potrafili robić tornado na skrzydle w GD, ale do Gerarda nie jestem przekonany że uniesie też ciężar i to przeciwko aktualnie najlepszemu klubowi na świecie.
0
Przestań się dzieciaku kompromitować. Iniesta w wieku Isco nie był wcale od niego lepszy.
0
Marce nie można wierzyć jeśli chodzi o Barcelone. Piłkarz na wylocie z PSG ma wzmocnić Barcelone?
0
Po co ja mam tracić czas na szukanie twoich kompromitujących postów, jak ty na mnie nic nie znalazłeś.
0
1. Jeśli Barcelona nie otrzymała pieniędzy i posiadały kartę zawodnika, to dalej należał do klubu. 2 Największy piłkarz w historii, który zagrał 3 kosmiczne sezony? Messi zagrał co najmniej 8 na takim poziomie o ile nie lepszych. 3 Nie wiem kto to Mina i nie muszę go znać, praktycznie 90 % użytkowników nie ma o nim zielonego pojęcia. Zmarnowałem czas na odpowiadanie na twoje bzdury, możesz mi juz dać spokój? Dzięki.
0
To w takim razie ja gdybym miał odpisywać na twoje głupoty, to bym musiał odpisywać prawie na twoje wszystkie posty, ale tego nie będę robił, bo nie będę cie prostował wolałbym patrzeć jak się kompromitujesz.
0
Jak ci się chłopczyku nie podoba, to jest taka opcja jak "ignoruj" możesz tego użyć i nie musisz prowokować pod każdy postem. Określasz kogoś dzieckiem, a sam prowokujesz.
1
Teraz to się najlepiej odciąć od tych wszystkich spekulacji, bo można zwariować.
0
Czemu nie pójdziesz na Fioletową i tam się nie będziesz popisywać?
1
No bo przychodziło tyle fejków że teraz trudno wyczuć prawdziwą informacje
0
Jak się nie znasz, to się nie wypowiadaj...
0
Widocznie ty czegoś nie rozumiesz.
2
Cały czas się tam ktoś wydziera, zdarzają się śmieszne sceny, ale to słaba komedia, jak na mój gust.
1
Prawdopodobieństwo że on odpali, jest dużo większe jak to że Gomes odpali.
0
Pierwszy raz o nim słyszę, to pewnie jakiś kolejny wynalazek jak Douglas.
1
Kto to w ogóle jest i na jakiej pozycji gra?
0
Czekamy na Oficjalną informacje, to aktualnie tylko plotki.
0
Wykluczone UEFA woli się zajmować jakimiś głupimi karami dla Legii, jak poważnymi sprawami.
0
To jest konkret.
0
Jeśli to prawda, to Coutinho powinien brać przykład z Dembele. My możemy złożyć 10 ofert które Liverpool odrzuci. Piłkarz sam musi się zaangażować.
0
Jakby to było MD czy Sport, to bym tego nie skomentował, ale Bilel Ghazi to dobre żródło.
0
To nie jest wina naszego zarządu. Dostali pusty czek od szejków. Neymar jest cały czas zawodnikiem Barcelony, więc może wróvić lub w ogóle nie doczekać się debiutu w Paryżu. Wydaję mi się że w tej sprawie maxzał paluchy Tebas.
1
'Song skałą" Boże co ja czytam... Jeden z najgorszych transferów ostatnich lat miał być skałą?
0
Tello grał w GD i to jeszcze za Pepa, wydawało mi się że dobrze grał.
0
Kiedyś mieliśmy wychowanków Tello/Pedro na LS i potrafili robić tornado na skrzydle w GD, ale do Gerarda nie jestem przekonany że uniesie też ciężar i to przeciwko aktualnie najlepszemu klubowi na świecie.
3
0
Oni wiedzą tyle co my, tylko kwoty wymyślają.
2
Nie tylko on, bo mnie tez już przestało to ekscytować, a zaczęły wnerwiać te gazety.
1
Uważaj bo ktoś cie dojedzie że to podstawowy angielski.
11
Oczywiście że Fichado, to fisiado się mówi dla żartu.
1
Jak nie zobaczymy Oficjalnych informacji, to te newsy są nic nie warte.