Jeszcze United ma takie możliwości jak City i PSG, nie mają ciapatych, ale sądząc po Pogbie i innych drogich transferach, na pewno się zaliczają do czołówki.
Neymar i tak już nie pójdzie do Realu, nie ma co się bać. Szejki za dużo pięniędzy w niego włożyli. Chyba że PSG nie będzie odnosiło żadnych sukcesów, czyli maksymalnie 1/8 Finału LM i 2-3 miejsce w Lidze, to może będzie chciał odejść, ale i tak zrobią że podkuli ogoń jak Verratti. Barcelona przy tym nieprawdopodobnie dobrze zarobiła w jego miejsce sprowadzi 2/3 Topowych zawodników. Mógł zostać może w tym sezonie byśmy się podnieśli z kolan i wygrali znowu wszystko, on zapomniał że prędzej czy pózniej Barcelona zawsze się podnosi.
Łącznie Neymar i jego stary więcej zarabiali jak Messi, a to znacznie ograniczało budżet Barcelony. Teraz z ogromną pensją został Messi i już nie ma tego problemu.
Kupiliśmy go za 86 mln Euro, sprzedaliśmy za 222. Lepiej patrzcie i podziwiajcie bo Barcelona częściej kupuje piłkarzy za grube miliony i sprzedaje za grosze. Barcelona zaoszczędzi nie tylko na gigantycznej pensji Neymara, ale i na premiach jego ojca.
Najbardziej burackie pożegnanie zaraz po Figo, nawet nie powiedział słowa... Już chciałbym Fazę Grupową lub Ćwierćfinał LM i tą porcję gwizdów na Camp Nou. Nawet nie chodzi o samo przejście do Paryża, tylko że od 2 tyg olewał kibiców bez słowa wyjaśnienia.
Oficjalnie nie zapłacą Barcelonie tych pieniędzy, tylko dadzą te pieniądze Neymarowi żeby rozwiązał kontrakt z Barceloną. Nie mogą osobiście zapłacić tych pieniędzy przez Finansowe Fair Play, mogliby zostać wywaleni z LM na 2-3 lata.
Od kilku lat wiadomo że Tebas to człowiek Pereza, więc logiczne że będzie działał na naszą szkodę. On jakby mógł to by chciał żeby Neymar od nas odszedł za darmo.
Jest więcej plusów w odejściu Neymara niż minusów. Kupimy młodego/zdolnego Dembele, może się okazać tak dobry jak Neymar. Nie będziemy wypłacać absurdalnych wynagrodzeń Seniorowi (na dziwki i balangi). Na pewno Dembele nie dostanie od razu więcej kasy jak Pique czy Iniesta, a tak właśnie było z Neymarem. Minusy są takie że Neymara łączyła wielka przyjażń i chemia na boisku z Messim, rozumieli się bez słów i potrafił być liderem drużyny jak Messiego nie było. Ogólnie jest to najlepszy LS na świecie.
Jest lepszy w obronie i nie gorszy w ataku. Dla mnie ma wszystko by grać na poziomie Alvesa. Bellerin by kosztował 50-60 mln Euro, a Semedo 30+ zmienne.
3
Ibrahimovic gra jeszcze w PSG?
0
Lepiej jednak sprowadzić Coutinho do pomocy, a do ataku Dembele.
9
Jeszcze niech powie że musi wyżywić ojca, matkę, siostrę i syna, coś takiego jak Silva.
1
Jeszcze United ma takie możliwości jak City i PSG, nie mają ciapatych, ale sądząc po Pogbie i innych drogich transferach, na pewno się zaliczają do czołówki.
0
O tym się przekonasz prawdopodobnie już w sobotę, ale bym się tym meczem nie sugerował, bo to pierwszy.
0
Neymar i tak już nie pójdzie do Realu, nie ma co się bać. Szejki za dużo pięniędzy w niego włożyli. Chyba że PSG nie będzie odnosiło żadnych sukcesów, czyli maksymalnie 1/8 Finału LM i 2-3 miejsce w Lidze, to może będzie chciał odejść, ale i tak zrobią że podkuli ogoń jak Verratti. Barcelona przy tym nieprawdopodobnie dobrze zarobiła w jego miejsce sprowadzi 2/3 Topowych zawodników. Mógł zostać może w tym sezonie byśmy się podnieśli z kolan i wygrali znowu wszystko, on zapomniał że prędzej czy pózniej Barcelona zawsze się podnosi.
0
Pewnie powie że chce wygrać LM i Mistrzostwo Francji, a Barcelona nie mogła mu tego dać :))
2
Poszedłby tam, bo przekonały go pieniądze. Sprawa z Verrattim nie ma tu nic wspólnego, powstają tylko o tym idiotyczne memy.
0
Akurat sprawy z aferami transferowymi ucichły, to teraz znowu się zaczną, ale to już nie będzie nasz zmartwienie.
10
Mając tyle kasy trzeba sprowadzić kogoś do pomocy i zastępce Neymara. Coutinho do pomocy, a Dembele za Neymara. Czasu jest coraz mniej.
0
PSG i LM, wybierz jedno.
0
Inny piłkarz by miał płacone, ale na pewno nie tyle co Ney i jego ojciec.
0
Łącznie Neymar i jego stary więcej zarabiali jak Messi, a to znacznie ograniczało budżet Barcelony. Teraz z ogromną pensją został Messi i już nie ma tego problemu.
0
Ja się trzymam oficjalnej kwoty.
11
Kupiliśmy go za 86 mln Euro, sprzedaliśmy za 222. Lepiej patrzcie i podziwiajcie bo Barcelona częściej kupuje piłkarzy za grube miliony i sprzedaje za grosze. Barcelona zaoszczędzi nie tylko na gigantycznej pensji Neymara, ale i na premiach jego ojca.
0
Widocznie to jest twój limit, słabej głowy nie masz, bo mojego kolegę boli po 2.
3
Najbardziej burackie pożegnanie zaraz po Figo, nawet nie powiedział słowa... Już chciałbym Fazę Grupową lub Ćwierćfinał LM i tą porcję gwizdów na Camp Nou. Nawet nie chodzi o samo przejście do Paryża, tylko że od 2 tyg olewał kibiców bez słowa wyjaśnienia.
0
Chyba tak, ale szkoda że nie dali 120 mln Euro + Verratti. Według mnie lepsza opcja.
0
Oficjalnie nie zapłacą Barcelonie tych pieniędzy, tylko dadzą te pieniądze Neymarowi żeby rozwiązał kontrakt z Barceloną. Nie mogą osobiście zapłacić tych pieniędzy przez Finansowe Fair Play, mogliby zostać wywaleni z LM na 2-3 lata.
1
Dlaczego Suarez na szaro? przecież gra w Barcelonie.
0
To nie jest 2 mln Euro, tylko ponad 200. Na pewno Szejki mu dały te pieniądze w obawie przed UEFA.
0
Screeny są, ale nie warto ich ośmieszać.
0
PSG dało mu te pieniądze, więc Neymar jest najdroższym piłkarzem w historii piłki nożnej.
8
Na 99% więcej PSG będzie miało brudu po tym transferze jak u nas, już Senior o to zadba.
0
Nic takiego nie będzie, jeśli zostanie aktywowana klauzula "Anty-Real". A jeśli Real kupi go za 200 mln, to część tej kwoty idzie do nas.
0
Od kilku lat wiadomo że Tebas to człowiek Pereza, więc logiczne że będzie działał na naszą szkodę. On jakby mógł to by chciał żeby Neymar od nas odszedł za darmo.
0
No, do mnie też, ciekawe co chce.
3
Jest więcej plusów w odejściu Neymara niż minusów. Kupimy młodego/zdolnego Dembele, może się okazać tak dobry jak Neymar. Nie będziemy wypłacać absurdalnych wynagrodzeń Seniorowi (na dziwki i balangi). Na pewno Dembele nie dostanie od razu więcej kasy jak Pique czy Iniesta, a tak właśnie było z Neymarem. Minusy są takie że Neymara łączyła wielka przyjażń i chemia na boisku z Messim, rozumieli się bez słów i potrafił być liderem drużyny jak Messiego nie było. Ogólnie jest to najlepszy LS na świecie.
0
Dlaczego niezbyt lubiany Villa? Nie wydaję mi się żeby Messi miał jakiś problem z Davidem.
0
Jest lepszy w obronie i nie gorszy w ataku. Dla mnie ma wszystko by grać na poziomie Alvesa. Bellerin by kosztował 50-60 mln Euro, a Semedo 30+ zmienne.