0

Nie wiem po co Juventus wykupił tego Benatie, on jest na poziomie Dąbrowskiego z Legii.

0

Teraz Neymar powinien podać do Dignea.

0

Juventus nie gra na 1/4 swoich możliwości :D

0

Samper powinien być zmiennikiem Busquetsa.

0

Odejście Mączyńskiego do Legii wyjdzie dla niego na lepsze, ma 30 lat, ale w Legii może się dalej rozwijać, a Wiśle by nie miał takiej możliwości, bo to klub jednak sporo słabszy od Legii.

0

Mi się wydaję że Milan w LM zobaczymy za rok lub dwa lata, oni potrzebują zgrania i jeszcze wymienić kilku przeciętniaków jak Suso czy Biglia.

0

Oczywiście że jak będzie w formie i nie będzie miał kontuzji, to nie będzie siedział na ławce, bo to cały czas ważna postać w Barcelonie.

13

Wolałbym żeby Barcelona przegrała wszystkie mecze towarzyskie w presezonie, a wygrała LM i Mistrzostwo w sezonie.

0

Widziałem takie komentarze, że Messi w jego wieku już miał 2-3 Złote Piłki i strzelał po 50 goli w sezonie. Nie można każdego piłkarza porównywać z Messim, bo to kosmita.

1

Pedro nie było juz w sezonie 15/16.

1

Nie można mówić że zawodnik, który strzela 2 bramki Barcelonie w LM jest słaby i do tego przy pierwszym golu zrobił z obroną co chciał. To że w tym sezonie nie miał statystyk , to przez to że grał jako cofnięty napastnik, dla porównania Neymar jako LS tylko 1 bramka więcej.

1

Żadnej podwyżki rok temu nie dostał. Na pewno nie dostał 25 mln netto.

0

Wiadomo że hejt za Krychowiaka jest modny, bo jest bez formy, ale jak był w formie to zaraz po Busim najlepszy ŚPD.

1

W twojej urojonej wyborażni chyba... Napisz jeszcze że PSG wygra LM.

0

1.Messi 2. Ronaldo 3.Neymar 4.Suarez 5.Modric

1

Ja też nie znam, ale ty piszesz że Barcelona nie miałaby 100 mln za Pogbe.

2

Uwierz mi nie znasz możliwości finansowych Barcelony.

0

Mamy kasę na kupno Dembele, który wcale nie musi być gorszym piłkarzem niż Neymar.

0

Raiola ma konflikt z Barceloną przez Ibrahimovica, a w dodatku prawdopodobnie nam utrudniał pozyskanie Pogby.

2

Jeśli rzeczywiście Neymar chce wywalczyć podwyżkę, to niech ją dostanie, ale przy okazji przedłuża umowę o 2 lata i klauzula jego wzrasta do 350-400 mln Euro, bo obecna jest za niska. PSG jeśli chce teraz Neymara to płaci nam 100-120 mln Euro + Verratti innej opcji nie ma. Choć i tak mi się wydaję że to tylko media robią niepotrzebne zamieszanie.

1

Z tym symulantem i nurkiem przesadziłeś, nie było takich komentarzy, jak już coś piszesz to nie wyolbrzymiaj.

0

Najpierw mówisz że Llorente odszedł z Mariano, a teraz twierdzisz że będzie rywalem Casemiro. Theo który nie potrafi podbijać piłki świetny ruch. Vallejo- piłkarz który nawet nie jest w TOP 50 środkowych obrońców według ciebie jest bardzo dobry. Nie wiem kim jest ten cały Vinciusi. Na razie to się kompromitujesz.

0

Nawet już wiadomo jak będzie wyglądał dzisiejszy przegląd prasy na okładce MD Paulinho, znowu mnie wzięło na odruch wymiotny.

0

Skończy się na tym że zostanie.

0

Ja przez ostatnie 2 miesiące nic nie słyszałem o tym że Barca z PSG wygrała dzięki sędziemu, ale przez 2 tyg po meczu słyszałem tylko o tym i to od moich znajomych, a teraz jak ich pytam coś na ten temat, to nic nie mówią.

0

Powinni tam wejść z pałami i rozgonić towarzystwo.

0

Twoje zdanie szanuję, ale ja mam inne zdanie na pewne tematy.

2

@al Fayed jest śmieszny według ciebie, a według mnie ma rację.

1

To w najbliższych latach nie będzie możliwe, prędzej znowu wygra PiS jak rządzić będzie Platforma. PO za bardzo przegrało w oczach ludzi. Nawet o tym wczoraj mówiłem.

5

Nie podam ci takiego komentarza, bo może go nie być. Ale widać za kim jesteś po twojej pisowni, tylko piszesz jakie mamy złe rządy, nawet jak krytyka jest nie uzasadniona to krytykujesz bo to PiS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?