0

Skoro na PO trzeba posiadać technikę, to na ŚP tym bardziej, a nie wydaję mi się żeby Paulinho posiadał. No chyba że chcą go sprowadzić do Barcy B, to tam może grać.

0

Nie dziwię mu się, trzeba wrócić na tron w Europie i w Hiszpanii.

1

Szkoda że z Fernandezem, bo on może Raulowi utrudnić negocjacie.

0

Najpierw my coś odwaliliśmy i Alves odszedł, a teraz Juve coś miało odwalić? Nie wydaję mi się.

3

Bardzo dobra informacja, od początku go wolałem bardziej jak Bellerina.

0

Czyli w Niemczech pól kadry, to nie Niemcy, a we Francji prawie 3/4 kadry, to nie Francuzi, idąc twoją logiką.

0

Jak będzie grał w przyszłym sezonie tyle co grał w poprzednim, to Nawałka może go nie powołać, niby z jakiej racji ma zająć miejsce zawodnika, który gra w klubie i jest w lepszej formie, narazie Krycha nie ma startu do Mączyńskiego.

1

Skoro był legalny, to nie ma żadnych podstaw żeby Barcelona została ukarana.

1

Paulinho w Totkach był przeciętniakiem i teraz miałby wejść na najwyższy poziom w wieku 29 lat?

2

I tak MARCA i inne Madryckie szmatławce będą pisać że transfer Neya został przeprowadzony nieprawidłowo.

4

PiS nie chcę przyjmować tych bydlaków do Polski i nie chce być przydupasem Niemiec i nie jest, a za tej twojej partii to by właśnie było. Wiadomo wy oskarżacie tą partię o miesięcznice, ja też uważam że trochę się z tym wygłupiają, ale wolę to 100 razy bardziej, jak słynne "incydenty", a to by było za PO.

0

Paulinho mógłby przyjść jakby miał 20-25 lat i Verratti byłby zakontraktowany, a tak to Verratti nie jest zakontraktowany i Paulinho ma 29 lat.

0

Jeśli twierdzisz że PiS i PO to takie same gówno, to pokazujesz jak się mało znasz na polityce.

2

Odszedł przez pazerność, jakby kochał ten klub, to zgodziłby się na obniżenie zarobków, wiele można zarzucić obecnemu zarządowi ale na pewno nie to że Alves odszedł przez nich.

6

No tak, wszystko co gorsze to zawsze Ronaldo... Mi się bardziej podoba jak żona Messiego.

0

Właśnie o to chodzi i to cieszy.

1

Vallejo to nie transfer, on po prostu wrócił z wypożyczenia.

8

Widać jak mało na ten temat wiesz.

0

Jak sprowadzi Paulinho i jakiś inny wynalazek, a Barcelona przez to wygra tylko PK, znowu odpadnie w Ćwierćfinale LM i znowu będą oglądać plecy Realu w LL, to jego dni są policzone. Będzie dużo więcej podpisów do Wotum Nieufności.

0

To że go nie ruszą to jest twoje zdanie, ale jak sprowadzi tego ogórka z Chin, to Socios go żywcem na taczkach wyrzucą z klubu, nie darują mu tego. Miał sprowadzić najlepszych zawodników na świecie, a Paulinho daleko do Rakitica. To że ma w klubie być jeszcze przez kilka następnych lat, nie oznacza że może niszczyć i szkodzić klubowi.

1

Barcelona upada właśnie odkąd Neymar został piłkarzem Barcelony, poza sezonami 2014/15 i 2015/16 w klubie się dzieją złe rzeczy. Wszystko się zaczęło od Neymargate i przekrętów jeszcze wojna z Santosem, oraz sprowadzenie Douglasa. A teraz próbowali nieskutecznie (na szczęście klubu) sprowadzić jakiegoś Launa, póżniej kochanka siostry Neymara, a teraz próbują sprowadzić Paulinho. Piłkarzem jest wybitnym, ale przez jego sprowadzenie mocno ucierpiał wizerunek klubu.

0

Broniłem cię, a ty ten klub z dnia na dzień doprowadzasz do ruiny, chcesz sprowadzić jakiegoś cieniasa co nawet w przeciętnych Kogutach stracił miejsce w składzie.

0

Tylko że samo MSN i najlepszy piłkarz w historii nam meczów nie wygra, potrzebujemy topowego Rozgrywającego żeby mógł napędzać MSN.

1

Llorente jeszcze nic kompletnie nie pokazał, a jak sprowadzą Ceballosa to odejdzie James, a to i tak nasza pomoc będzie blado wyglądała pod względem kreacji. Modric>Iniesta Kroos>Rakitic Busquets>Casemiro Kovacic>Denis Isco>Rafinha Ceballos>Gomes, to będzie masakra jak jeszcze sprowadzą Paulinho.

8

Cieszę się że ktoś taki nie przejdzie do Barcelony, oby tylko nie przyszedł jeszcze ten cały Paulinho i chłopak siostry Neymara.

0

Hehehe a może wyglądać jeszcze gorzej jak do pomocy sprowadzą Paulinho, pomoc Paulinho-Rakitic-Gomes może być słabsza jak pomoc Legii.

0

Kto to w ogóle jest i gdzie gra?

0

Piłkarze co grają w 2 lidze nie są zawodowymi?

0

Jakby nie ten Bigillia i Conti to można było tak powiedzieć.

0

Rozumiem że nie chcesz zawodnika, który deklarował ze woli Real i nie chce u na grać, ale podobnie było z Modriciem i Isco którzy woleli Barcelonę, a wylądowali w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?