- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 782 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 782 Culés
20
Jeżeli Ceballos wybierze Real po tym jak ci postawili mu ultimatum, chociaż sam chciał odpowiedzieć za 2 tygodnie, to pokaże naszemu zarządowi, że agresywna postawa na rynku transferowym daje zysk. My czekamy na ruchy zawodników, robimy podchody i możliwe, że ostatecznie zostaniemy z niczym. Zobaczymy, jaka postawa na rynku jest pożądana.
2
@GenerałXavi Odkrywcze. My czekamy, Real stawia warunki - to widoczne. Ceballos się waha. Większe szanse na grę ma u nas, my na niego nie napieramy, to Real dał mu 24 godziny na podjęcie decyzji. Jeżeli pomimo to pójdzie do białych, pokaże to po raz kolejny jakim mocarzem na rynku transferowym jest Perez.
1
@GenerałXavi Jak będziemy się bić o LE też nie będę płakać, ale wolałbym walczyć o trofea, a nie ochłapy.
1
@GenerałXavi Będzie można płakać, bo z czym my zostaniemy? Z Gomesem, Rafinhą czy Ardą i znowu naszym celem będzie PK, bo nic innego nie wygramy z takimi zawodnikami.
0
@GenerałXavi Ceballos>>>>Arda, Gomes i Rafinha razem wzięci, więc jednak wolałbym żeby Hiszpan trafił do Barcelony.
0
@GenerałXavi Rozumiem że nie chcesz zawodnika, który deklarował ze woli Real i nie chce u na grać, ale podobnie było z Modriciem i Isco którzy woleli Barcelonę, a wylądowali w Realu.
0
@GenerałXavi ale to nie zawodnicy powinni sie bic o gre w danym klubie tylko kluby o zawodnikow- a przynajmniej tak jest teraz wszedzie poza Barcelona ;) nasz zarzad czeka az zawodnicy sami zechca do nas przejsc, sami sobie transfer do nas wywalcza ze swoimi pracodawcami, a wtedy Barto przyjdzie na gotowe tylko po zlozenie podpisow ;) zawodnik tak naprawde nie moze do konca byc pewnym czy chce grac u nas czy u bialych bo nigdy ani tu ani tam nie gral i zna te kluby tylko z zewnatrz- to my powinnismy sie postarac jezeli go chcemy, by go przekonac do dolaczenia do nas, a nie laskawie czekac