0

Podobno nie będzie miał dylematu bo go nie interesują pieniądze i PSG będzie się mogło przysłowiowo wypchać tymi 20 mln. Oni myślą że wszystkich kasą przekonają, nie dla wszystkich zawodników kasa jest najważniejsza, ale właśnie sportowa ambicja, a PSG prócz Mistrzostwa Francji (nawet tego nie udało im się zdobyć) nic nie może Włochowi zagwarantować.

0

Jeśli zawodnik chce odejść, to klub nie ma wyboru i musi go puścić.

0

Ja ostatnio tak miałem z transferem Suareza do nas, czytałem wszystko co było na jego temat.

1

Verratti jest lekiem na całe zło w pomocy, od kilku lat jest nazywany nowym Xavim. Ja śledzę jego postępy od 2013 roku i widać jak świetnie się rozwija.

1

Nie, bo w Realu od strzelania goli jest Ronaldo, a Benzema robi tam tylko za parobka, czasami coś strzeli, ale i tak daleko mu do takich strzelców jak Suarez czy właśnie Lewandowski. Nasz rodak jest za ambitny by grać na Ronaldo. W Bayernie strzeli co najmniej 40 goli na sezon, a w Realu jak dobrze pójdzie 20.

0

Uważam że można hejtować nasz słaby środek pola i zarząd, ale hejtować prawdopodobnie jednego z najlepszych środkowych pomocników na świecie, który może do nas przyjść, to debilizm.

0

Hahahaha, a co ty możesz człowieku wiedzieć co Messi pozwoli, a co nie pozwoli? Dzięki Verrattiemu Messi nie będzie się musiał już tak cofać żeby rozegrać i będzie dostawał więcej piłek, a wcześniej byli nieudolni Denis, Rafinha i Gomes co woleli podać do tyłu lub oddać piłkę Messiemu żeby rozegrał.

0

Ja tam wierzę zdecydowanie L'Equipe, ponieważ to pewne żródło jeśli chodzi o Francuskie kluby, a Diario Gol wiele razy się myliło.

0

Ja nie mówiłem o Francji tylko o Hiszpanii, czytaj ze zrozumieniem. Zobacz sobie jakie nazwiska ma Belgia, a jakie my. Szwajcaria też pewnie zmierza po awans na MŚ. Belgia ma obok Francji najmocniejszą kadrę, a potrafi dotrzeć maksymalnie do Ćwierćfinału. Porównuje sukcesy naszych do Belgii, ponieważ my z kadrowo jesteśmy od nich słabsi, a potrafimy dojść tam gdzie oni.

0

"Przecież wiadomo, że taka Hiszpania jest od nas lepsza." Bo w ostatnich latach wygrała 2x ME i 1 MŚ. Hiszpania w starciu z nami była by faworytem, ale żeby była lepsza musiałaby z nami wygrać w turnieju ME lub MŚ lub w Eliminacjach do tych turniejów. Z tego co wiem, to na ostatnim EURO dalej zaszliśmy niż ta
"wielka" (już tylko z nazwisk) Hiszpania.

0

W pełni zasłużenie, ostatnio mamy lepsze wyniki jak Hiszpania czy Belgia. Hiszpania od kilku lat to już tylko z nazwy jest mocna, oczywiście są w stanie dalej gdzieś dojść, ale nie są tacy mocni jak w latach 2008-2012, a Belgia ma wypchany skład samymi nazwiskami z którymi mogła by dochodzić w MŚ i ME co najmniej do Półfinału, a tak nie jest. Jestem dumny i nie spodziewałem się że doczekam czasów że będziemy jedną z najlepszych Reprezentacji na świecie.

0

Deyna był wielki, ale nawet najstarsi użytkownicy tej strony nie pamiętają jak grał, zresztą nie ma co porównywać, bo Deyna grał około 35 lat temu.

15

L'Équipe to akurat wiarygodne żródło jeśli chodzi o Francuskie kluby, mam nadzieje że chce opuścić PSG na rzecz Barcelony, a nie Juve.

0

Ten to już zupełnie na****ny, a kto to?

0

Tak się zastanawiam czy komentator sportowy może w trakcie komentowania meczów spożywać alkohol, bo Hajto na pewno był dzisiaj po co najmniej 4 piwach.

2

Agent sobie może gadać, niech się wypowie na ten temat sam zawodnik.

1

Dla nas to był szrot, bo po prostu tacy zawodnicy jak Gomes, Turan, Rafinha i Denis są za słabi na taki klub, a w innych klubach mieli by pewne miejsce w składzie.

2

Oby tylko przedłużyli z nim umowę, bo będzie bardzo kiepsko jak tego nie zrobią.

15

Wyjaśnia dlaczego nie wypada karać? Wyjaśnienia są proste, po prostu to jest Real Madryt i jego nie wolno karać.

0

Zmieni zdanie o Realu jak będzie miał 35 lat, wtedy zacznie grymasić że siedzi na ławie i odejdzie.

3

Nie stać nas by wydać prawie 200 mln Euro, ponieważ zarząd próbuje zmniejszyć dług klubu.

10

Tylko zostały po tym wspomnienia, my nie możemy patrzeć w czasy Pepa czy Lucho, bo to nas zgubi. W przyszłym sezonie musimy wygrać LM.

0

Ale już był bardzo interesujący jak grał u nas, a o jego bracie i Denisie nie można tego powiedzieć.

0

I w tamtym czasie gadali że mamy Roberto i że jest co najmniej tak dobry jak Thiago, który jeszcze w tamtym czasie był za słaby na rezerwowego dla Barcelony, wypalił dopiero u Lucho. Teraz własnie możemy przestawić go do pomocy, bo jest lepszy od każdego pomocnika obecnie w naszej kadrze.

0

Iniesta jest za miękki na Kapitana, pamiętam jak go pokazywali w szatni przed drugą połową z Juventusem co przegraliśmy 3-0, stać go było tylko na to by powiedzieć szeptem "Vamos".

19

W Barcelonie byli Xavi i Iniesta, a w Realu są Modric i Kroos. Aktualnie Iniesta nie daję 30% tego co dawał za swoich najlepszych czasów, a Xaviego już nie ma. Jak zarząd tego nie zrozumie, to plecy Realu będziemy oglądać jeszcze długo.

2

Real wygrał zasłużenie, tak jak w Lizbonie.

0

Szkoda tylko że to my nie graliśmy w Finale LM, w takich okolicznościach to ta historyczna Remontada z PSG i wysiłki naszych zawodników nie poszły by na marne. Jeszcze jakbyśmy wygrali w tym Finale i to z największym rywalem, to w ogóle marzenie.

6

Ja również podpisuję się pod te gratulację, wygrali zasłużenie.

9

Rekordowe 100 pkt gdzie nie potrafiliśmy w lidze wygrać z Realem i głównie laliśmy ogórki, bo Atleti dopiero stawało się bardzo dobrym klubem. Nawet w Pucharze Hiszpanii dostaliśmy lanie od Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?