- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
3
Tak zaniedbac środek pola czyli to z czego słyniemy, tak niszczyć najlepszą szkolke na świecie ... za co ten zarząd bierze tyle kasy ?;)
5
@kkbarca To że trener nie chciał wystawiać młodzieży nie oznacza winy zarządu
7
@NotSoEasyAsUXpecteD Ale kupowane szrotu do formacji, która była u nas najlepsza na świecie to już tak.
1
@MaTt_BarcaFan Dla nas to był szrot, bo po prostu tacy zawodnicy jak Gomes, Turan, Rafinha i Denis są za słabi na taki klub, a w innych klubach mieli by pewne miejsce w składzie.
0
@MaTt_BarcaFan Ale kolega pisał o zniszczeniu szkółki, więc nie wiem z czym wyskakujesz
0
@NotSoEasyAsUXpecteD kkbarca pisał o zarządzie i o zaniedbanym przez nich środku pola. Więc czego nie rozumiesz ?
1
@MaTt_BarcaFan Wciąż mówimy o spełnieniu życzeń transferowych pionu sportowego. Pionu sportowego który wygrał tryplet. A po wygraniu tylu pucharów pion sportowy chyba zaslugiwal na zaufanie, prawda?
0
@Razorek Tylko transfer Umtitego mi nie pachniał przeciętnością. Każdemu rozgarniętemu kibicowi transfer Gomesa śmierdział, że tak powiem. Zaufanie tutaj nie ma nic do rzeczy jak widzisz, że zarząd ściąga do klubu piłkarza za słabego.
0
@MaTt_BarcaFan Strasznie śmierdział. Dlatego też Juve widziało w nim następce Pogby a Real oferował 55 mln w gotówce.
0
@Razorek No i co z tego, że tyle proponowali ? Teraz byle szrot kosztuje 30 mln.
0
@MaTt_BarcaFan A czy finaliści Ligi Mistrzów wraz z Barceloną rywalizują na rynku o byle szrot?
1
@Razorek Nie, ale popełniają błędy i ściągają do klubów za słabych piłkarzy.
2
@MaTt_BarcaFan Wielka szkoda, że nie pracujesz w żadnym z tych klubów. Gdybyś ich ostrzegł, że ten transfer śmierdzi to uratowałbyś któryś z tych zespołów.
1
@Razorek Nie potrzebny ten sarkazm. Każdy rozgarnięty kibic La Ligi podejrzewał, że Gomes nie wypali bo jest po prostu za słaby i teraz każdemu trudno to przyznać bo kosztował krocie.
0
@MaTt_BarcaFan Skoro "każdy rozgarnięty kibic" to widział, to dlaczego tego nie widziały osoby odpowiedzialne za transfery trzech największych klubów na świecie?
0
@Razorek Nie mam pojęcia.