1

Najbardziej mnie boli że Atletico gryzło piach w meczu z nami pressingiem, a z Realem jest jakaś "podróbka pressingu" niby idą do pressingu, ale śmiesznie łatwo można z niego wyjść. Z nami jak odpuścili pressing, to się całkowicie zamurowali i nie dało się kompletnie wejść, Marcelo, Ronaldo i Benzema włazili w pole karne Atletico jak w masło, mimo że Materace powinni postawić "autobus"
skoro nie atakowali.

7

Atletico z taką grą może pomarzyć o Finale LM.

3

Może nagrają jakiś cover z Zizou.

0

Marco się może obawiać, bo PSG już nie jest grożne na własnym podwórku, a walka z takimi przeciwnikami jak Bayern, Real, Barcelona czy Juventus jest bardzo trudna, okej wklepali nam w pierwszym meczu 4-0, ale to my byliśmy tak słabi, a nie oni tak mocni. Wszyscy mieli bekę z Blanca że potrafi w Paryżu wygrać tylko Mistrzostwo, a teraz z nowym trenerem nawet tego nie ma.

0

Zasługuje na piłkarza miesiąca, przecież dzięki niemu być może Hull uniknie spadku.

0

Wystarczy że oglądałem co sezon 6 spotkań w lidze Valenci 2x z Barcą 2x z Realem i 2 z Atletico i dla mnie w tych meczach Gomes nie robił różnicy.

1

Pewnie dziadek jakby miał z 25-30 lat mniej poszedłby sam na tych 4 dresów, ale i tak bardzo sprytnie to rozegrał :d

1

Trochę się Generał pomylił, w Valencii nie robił różnicy i niczym się nie wyróżniał, tam od wyróżniania się był Parejo, ale na pewno nie Gomes. Nie mówię tego żeby dokuczyć Portugalczykowi. Xavi ma rację, byli inni zawodnicy którzy wyznaczali swoje epoki Pele, Cruyff, póżniej Maradona i jeszcze pózniej Zidane, teraz to Messi wyznacza tą epokę, bo nie ma piłkarza na równi z nim aktualnie.

1

Z 2009 roku też my się liczy? Przecież on zagrał parę minut w sezonie 2008 2009.

1

Zazdroszczę wam wy przynajmniej mieliście dziadków, u mnie jeden dziadek zmarł w 89, a drugi w 90 roku, zmarli jak jeszcze mnie w planach nie było. Ale wiem że obaj byli kibicami piłki nożnej.

0

Tak go lubię, a zrobił taką głupotę.

1

Handanovic to przykład bardzo dobrego bramkarza, grającego w przeciętnym Interze, ja bym go widział nawet u nas, lub mógłby za rok zastąpić spokojnie Buffona w Juve.

8

Nas przekonują Valverde i Garcia, a zarząd Pizzi i Unzue, taka przykra prawda.

0

Szkoda że VAR w Hiszpanii wprowadzą jak to dopiero będzie obowiązkowe, to powinno być od przyszłego sezonu, a będzie pewnie za 4-3 lata.

4

Żal mi jedynie Wolskiego i reszty komentatorów, bo komentowali LM od lat, a już niestety nie będą. Bardzo możliwe że odejdą z Canal + i dołączą do Polsatu lub Eleven, bo raczej taki Orłowski czy Wolski nie będą komentować samej Ekstraklasy, bo tylko to im zostanie i ewentualnie Puchar Króla.

5

Mogli mieć wszystko, a stracili w 2015 Ligę Hiszpańską, Serie A i Ligę Francuską, a w 2018 stracą LM coś co mieli najlepsze do zaoferowania, jeszcze Ligę Angielską stracą i zostaną z Pucharem Króla i Ekstraklasą.

1

To przez NC+ nie ma LM na TVP, ja się cieszę że ta telewizja powoli upada.

0

Co za gość, mógłby się już tak nie napinać...

0

Z całym szacunkiem do Ronaldinho, ale on aktualnie to by sobie nie poradził w średniaku Ligi Hiszpańskiej, to już nie ten wiek i nie ta szybkość i dynamiczność, została mu tylko technika. On gra przeciwko byłym zawodnikom, a przeciwko aktualnie grającym by sobie nie poradził , więc trochę przesadziłeś z tym biciem na głowę naszych zawodników.

0

PPV przy LM jest niedopuszczalne.

0

Nie mogą zrobić, podobno przy LM nie można zrobić ppv czy coś podobnego.

1

Czyli NC+ jest już skończone, została im tylko ta śmieszna Ekstraklasa i Liga Angielska, dobrze że to się rozpada, bo to za drogie było.

0

Podbeskidzie i Miedz Legnica grają w takich warunkach jak Polska z RFN z 1974 roku, nie da się grać w takich warunkach.

1

Ronaldo ostatnio kluczowym piłkarzem był za Mou jak zdobywali Puchar Króla w 2011, Mistrzostwo w 2012 i SPH w 2012. Później Real zdobywał cenniejsze trofea i nie był już taki kluczowy, kluczowy ostatnio był w Ćwierćfinale z Wolfsburgiem.

16

Pique ma rację, przecież jak Ronaldo robi Calma Calma przy wyniku 1-1, a wiem że tak robił nie tylko jak strzelił zwycięskiego gola, to jest dobrze. Już się nie mają czego doczepić Madrytcy dziennikarze, po prostu wiedzą gdzie gra najlepszy piłkarz na świecie, prawdopodobnie też w historii i ich to boli.

3

Denis jeszcze nie osiągnął poziomu Isco. Isco nawet w tym poprzednim sezonie był lepszy niż Denis w tym, mam nadzieję że Suarez będzie w przyszłości wspólnie z Roberto, jak kiedyś Iniesta-Xavi, ale na razie to Roberto może się wspiąć na ten poziom.

1

Akurat np taka Marca zamiast zwycięstwo Realu, woli dać na okładkę Messiego czy Neymara i zmyślać o jakiś przestępstwach. Gdzie pozostała gazety w ogóle o tym nie wspominają. W sumie wszystkie gazety są siebie warte.

4

Bale w tym sezonie jest fatalny, ja się dziwię że gość jest dalej wart na Transfermarkt wart 90 mln Euro, nie dość że nie ma statystyk, to jeszcze jest wiecznie kontuzjowany.

14

Real rezerwami klepie Deportivo. Barca na fali po 6-1 z PSG przegrywa z Deportivo. Barca wygrywa 2-3 z Realem w świetnej formie bez Neymara, to jest futbol tu nie ma logiki.

0

My sobie nie radzimy z Deportivo, a Real wygrywa już prawie 0-2 i to grając rezerwowym składem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?