1

Ale i tak mogli by się w tym elemencie poprawić, bo w sumie za Guardioli mieliśmy mniej fizyczny skład, a potrafiliśmy załadować gola po rożnym. W sezonie 2014 2015 też potrafiliśmy. A teraz kompletnie nie potrafimy, to jest oczywiście do poprawy.

1

Porównaj sobie ile on ma tam miejsca na boisku, a ile tego miejsca miał w Hiszpanii.

0

Ja zrozumiałem to inaczej.

0

Czyli to jest niemal pewne że Valverde zostanie trenerem Barcelony, dużo lepsza opcja jak Unzue. Ten trener mógł zrobić z Bilbao drużynę na miarę LM, gdyby tylko Baskowie nie byli tacy oszczędni.

0

Wiadomo że Aurier to lepsza opcja jak Bellerin, ale to aferzysta i musiałby się w Barcelonie podporządkować trenerowi, tak jak to zrobił np Suarez.

3

Ney zachował się głupio i nieodpowiedzialnie, ale to TAD się skompromitował bo nie zwołał nawet posiedzenia w tej sprawie. Jakby taka sprawa chodziła o zawodnika Realu, wyglądało by to inaczej.

5

Miałem ciebie i Gaucho za mądrych użytkowników, ale tutaj to wy się kompromitujecie, a nie zarząd. Takimi wypowiedziami.

1

Tak powiedział Balotelli.

4

No i Borussia, przecież tam gra Sahin były ich zawodnik, postawili się Realowi i wygrali grupę, to ta teoria tak nie do końca :D

2

Jestem dumny z zawodników że dali z siebie wszystko i dumny z kibiców za ten doping do samego końca, nie wygwizdali zawodników, tylko im podziękowali za to że nie odpuszczali.

3

Już wole Gomesa niech z boiska ściągną tylko tego Rakitica, chłop praktycznie wszystko gra do tyłu, chciałoby się odmłodzić Xaviego o te 7 lat i Inieste o 3 by była miazga.

0

Holender wcale lepiej nie sędziuje niż Kassai, można powiedzieć że gdyby były jakieś spalone lub karne, to raczej by też się mylił.

0

Z taką grą to starczy na Espanyol czy Celtę, ale nie na Juventus, oni tego nie odpuszczą.

7

Ja się naprawdę nie dziwię dlaczego Real nie popiera tych powtórek wideo, po tym co 2 godziny temu oglądałem.

0

Jak Real rozniósł 3 lata temu Bayern w dwumeczu 5-0, to nie było żadnej kontrowersji kto był lepszy. Bayern pierwszy mecz też zawalił, bo przegrali 1-2. Ale jak mieli wygrać ten dzisiejszy mecz jak ich sędzia dobił wyrzuceniem Vidala, 1 golem ze spalonego Ronaldo i 2 mocno kontrowersyjnym. Jak wyleciał Vidal, to powinien wylecieć Casemiro, autor asysty pierwszego gola Portugalczyka.

0

Media zaraz to tak zmanipulują, że wyjdzie Real pokrzywdzony lub że błędy były po połowie na korzyść Bayernu i dla Realu.

2

Najbardziej mnie bawią komentarze że jak sędzia się pomyli na naszą nie korzyść, to jest gadka że "Sędzia jest pod wielką presją jak sędziuje mecz Barcelony i to nie jego wina, bo ta presja go przerasta." A jak sędziuje mecz Realu i myli się na korzyść Realu "W futbolu są błędy i trzeba z tym żyć". Takie tłumaczenia mają kibice Realu.

1

Mam nadzieję że od sezonu 2017 2018 będzie sprawiedliwość jakaś np w postaci VAR.

0

Pique może jest w bardzo słabej formie, ale słusznie podsumował dzisiejszą pracę arbitra z meczu Real-Bayern na Twiterze.

0

Powinni najszybciej wprowadzić powtórki wideo, bo to co dzisiaj oglądaliśmy to skandal. Cały skład sędziowski powinien być bez pracy po tym meczu.

1

Zobacz sobie powtórkę, karny na Suarezie ewidentny.

0

Najlepsze jest to że Barca była popchnięta przez sędziego w jednym momencie, nieodgwizdaniu karnego na Di Marii, a Real strzela 2 gole ze spalonego i Casemiro dostaje czerwo, mam nadzieję że sprawa zostanie nagłośniona, ja się nawet nie dziwię dlaczego gracze Realu nie chcą tych powtórek wideo.

0

Nie odgwizdał spalonego na Di Marii i to tyle, a tutaj z 4-5 kluczowych błędów.

9

O sędziowaniu nic Media nie wspomną, ciekawe czy Marca będzie chować sędziego do lodówki, tak jak po meczu Barca-PSG.

14

Enrique to potrafi zmotywować, może i robi błędy, ale na takie mecze motywuję bardzo.

0

Komentarz usunięty

0

Hahahahhahaha to dowaliłeś.

0

Ale starczy jak Juve strzeli 1, mam nadzieję że wygramy 5-1 lub 4-0.

1

Nie wiem dlaczego Lahm tak wcześnie kończy karierę, to dopiero 83 rocznik, grają piłkarze sporo od niego starsi. Alonso byłbym w stanie zrozumieć 36 lat na karku i już jest za słaby na pierwszy skład, ale Lahm nie jest takim dziadkiem.

0

W sumie mu się nie dziwię, tam będzie miał pierwszy skład, a u nas zagrałby w 25 meczach i 3/4 z ławki rezerwowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?