Ale i tak mogli by się w tym elemencie poprawić, bo w sumie za Guardioli mieliśmy mniej fizyczny skład, a potrafiliśmy załadować gola po rożnym. W sezonie 2014 2015 też potrafiliśmy. A teraz kompletnie nie potrafimy, to jest oczywiście do poprawy.
Czyli to jest niemal pewne że Valverde zostanie trenerem Barcelony, dużo lepsza opcja jak Unzue. Ten trener mógł zrobić z Bilbao drużynę na miarę LM, gdyby tylko Baskowie nie byli tacy oszczędni.
Ney zachował się głupio i nieodpowiedzialnie, ale to TAD się skompromitował bo nie zwołał nawet posiedzenia w tej sprawie. Jakby taka sprawa chodziła o zawodnika Realu, wyglądało by to inaczej.
Jestem dumny z zawodników że dali z siebie wszystko i dumny z kibiców za ten doping do samego końca, nie wygwizdali zawodników, tylko im podziękowali za to że nie odpuszczali.
Już wole Gomesa niech z boiska ściągną tylko tego Rakitica, chłop praktycznie wszystko gra do tyłu, chciałoby się odmłodzić Xaviego o te 7 lat i Inieste o 3 by była miazga.
Jak Real rozniósł 3 lata temu Bayern w dwumeczu 5-0, to nie było żadnej kontrowersji kto był lepszy. Bayern pierwszy mecz też zawalił, bo przegrali 1-2. Ale jak mieli wygrać ten dzisiejszy mecz jak ich sędzia dobił wyrzuceniem Vidala, 1 golem ze spalonego Ronaldo i 2 mocno kontrowersyjnym. Jak wyleciał Vidal, to powinien wylecieć Casemiro, autor asysty pierwszego gola Portugalczyka.
Najbardziej mnie bawią komentarze że jak sędzia się pomyli na naszą nie korzyść, to jest gadka że "Sędzia jest pod wielką presją jak sędziuje mecz Barcelony i to nie jego wina, bo ta presja go przerasta." A jak sędziuje mecz Realu i myli się na korzyść Realu "W futbolu są błędy i trzeba z tym żyć". Takie tłumaczenia mają kibice Realu.
Najlepsze jest to że Barca była popchnięta przez sędziego w jednym momencie, nieodgwizdaniu karnego na Di Marii, a Real strzela 2 gole ze spalonego i Casemiro dostaje czerwo, mam nadzieję że sprawa zostanie nagłośniona, ja się nawet nie dziwię dlaczego gracze Realu nie chcą tych powtórek wideo.
Nie wiem dlaczego Lahm tak wcześnie kończy karierę, to dopiero 83 rocznik, grają piłkarze sporo od niego starsi. Alonso byłbym w stanie zrozumieć 36 lat na karku i już jest za słaby na pierwszy skład, ale Lahm nie jest takim dziadkiem.
1
Ale i tak mogli by się w tym elemencie poprawić, bo w sumie za Guardioli mieliśmy mniej fizyczny skład, a potrafiliśmy załadować gola po rożnym. W sezonie 2014 2015 też potrafiliśmy. A teraz kompletnie nie potrafimy, to jest oczywiście do poprawy.
1
Porównaj sobie ile on ma tam miejsca na boisku, a ile tego miejsca miał w Hiszpanii.
0
Ja zrozumiałem to inaczej.
0
Czyli to jest niemal pewne że Valverde zostanie trenerem Barcelony, dużo lepsza opcja jak Unzue. Ten trener mógł zrobić z Bilbao drużynę na miarę LM, gdyby tylko Baskowie nie byli tacy oszczędni.
0
Wiadomo że Aurier to lepsza opcja jak Bellerin, ale to aferzysta i musiałby się w Barcelonie podporządkować trenerowi, tak jak to zrobił np Suarez.
3
Ney zachował się głupio i nieodpowiedzialnie, ale to TAD się skompromitował bo nie zwołał nawet posiedzenia w tej sprawie. Jakby taka sprawa chodziła o zawodnika Realu, wyglądało by to inaczej.
5
Miałem ciebie i Gaucho za mądrych użytkowników, ale tutaj to wy się kompromitujecie, a nie zarząd. Takimi wypowiedziami.
1
Tak powiedział Balotelli.
4
No i Borussia, przecież tam gra Sahin były ich zawodnik, postawili się Realowi i wygrali grupę, to ta teoria tak nie do końca :D
2
Jestem dumny z zawodników że dali z siebie wszystko i dumny z kibiców za ten doping do samego końca, nie wygwizdali zawodników, tylko im podziękowali za to że nie odpuszczali.
3
Już wole Gomesa niech z boiska ściągną tylko tego Rakitica, chłop praktycznie wszystko gra do tyłu, chciałoby się odmłodzić Xaviego o te 7 lat i Inieste o 3 by była miazga.
0
Holender wcale lepiej nie sędziuje niż Kassai, można powiedzieć że gdyby były jakieś spalone lub karne, to raczej by też się mylił.
0
Z taką grą to starczy na Espanyol czy Celtę, ale nie na Juventus, oni tego nie odpuszczą.
7
Ja się naprawdę nie dziwię dlaczego Real nie popiera tych powtórek wideo, po tym co 2 godziny temu oglądałem.
0
Jak Real rozniósł 3 lata temu Bayern w dwumeczu 5-0, to nie było żadnej kontrowersji kto był lepszy. Bayern pierwszy mecz też zawalił, bo przegrali 1-2. Ale jak mieli wygrać ten dzisiejszy mecz jak ich sędzia dobił wyrzuceniem Vidala, 1 golem ze spalonego Ronaldo i 2 mocno kontrowersyjnym. Jak wyleciał Vidal, to powinien wylecieć Casemiro, autor asysty pierwszego gola Portugalczyka.
0
Media zaraz to tak zmanipulują, że wyjdzie Real pokrzywdzony lub że błędy były po połowie na korzyść Bayernu i dla Realu.
2
Najbardziej mnie bawią komentarze że jak sędzia się pomyli na naszą nie korzyść, to jest gadka że "Sędzia jest pod wielką presją jak sędziuje mecz Barcelony i to nie jego wina, bo ta presja go przerasta." A jak sędziuje mecz Realu i myli się na korzyść Realu "W futbolu są błędy i trzeba z tym żyć". Takie tłumaczenia mają kibice Realu.
1
Mam nadzieję że od sezonu 2017 2018 będzie sprawiedliwość jakaś np w postaci VAR.
0
Pique może jest w bardzo słabej formie, ale słusznie podsumował dzisiejszą pracę arbitra z meczu Real-Bayern na Twiterze.
0
Powinni najszybciej wprowadzić powtórki wideo, bo to co dzisiaj oglądaliśmy to skandal. Cały skład sędziowski powinien być bez pracy po tym meczu.
1
Zobacz sobie powtórkę, karny na Suarezie ewidentny.
0
Najlepsze jest to że Barca była popchnięta przez sędziego w jednym momencie, nieodgwizdaniu karnego na Di Marii, a Real strzela 2 gole ze spalonego i Casemiro dostaje czerwo, mam nadzieję że sprawa zostanie nagłośniona, ja się nawet nie dziwię dlaczego gracze Realu nie chcą tych powtórek wideo.
0
Nie odgwizdał spalonego na Di Marii i to tyle, a tutaj z 4-5 kluczowych błędów.
9
O sędziowaniu nic Media nie wspomną, ciekawe czy Marca będzie chować sędziego do lodówki, tak jak po meczu Barca-PSG.
14
Enrique to potrafi zmotywować, może i robi błędy, ale na takie mecze motywuję bardzo.
0
Komentarz usunięty
0
Hahahahhahaha to dowaliłeś.
0
Ale starczy jak Juve strzeli 1, mam nadzieję że wygramy 5-1 lub 4-0.
1
Nie wiem dlaczego Lahm tak wcześnie kończy karierę, to dopiero 83 rocznik, grają piłkarze sporo od niego starsi. Alonso byłbym w stanie zrozumieć 36 lat na karku i już jest za słaby na pierwszy skład, ale Lahm nie jest takim dziadkiem.
0
W sumie mu się nie dziwię, tam będzie miał pierwszy skład, a u nas zagrałby w 25 meczach i 3/4 z ławki rezerwowej.