Z Munirem się zgadzam, ale Bartra jeden z lepszych Stoperów? Jest Pique, Umtiti, Ramos, Godin, Varane, Boateng, Bonucci, Chiellini nawet nasz rodak Glik jest lepszy od niego. Bartra należy do tej średniej kategorii tam gdzie jest Savic, nie można z niego robić wybitnego piłkarza na swojej pozycji, jak nim nie jest. Wybitny to jest Thiago na swojej pozycji.
Nie prawda, bo Thiago jest tutaj bardzo chwalony, a to przecież nasz wychowanek. Umtiti jest lepszy w każdym aspekcie sportowym poza podaniem, tutaj minimalnie wskazałbym na Bartrę, ale to Umtiti jest lepszy w odbiorze, wślizg, gra głową, szybkość, a to są najważniejsze cechy u Stopera.
Możliwe że Bartra miał talent i że Lucho trochę zawalił dając mu mało szans, ale Bartra to był Jeździec bez głowy, potrafił zagrać bardzo dobry mecz, a potem 3 kolejne grał słabo lub przeciętnie. Nie potrafił wygrać rywalizacji z Mascherano przez te kilka lat gry u nas.
Nie dość sporo mu brakuję do Umtitiego i Pique, to jeszcze jest gorszy od zawodnika, który 1/4 kariery gra jako ŚO, Bartra tylko jest lepszy od naszego 4 Stopera prawie 34 letniego Mathieu.
Prawdopodobnie najbogatszy klub na świecie, a praktycznie co sezon maksymalnie dochodzą do 1/8 finału, wyjątek to sezon 2015 2016 gdzie jakimś cudem doszli do 1/2.
0
A to że i tak nie zostanie ukarany za to co zrobił, a wy możecie na niego bluzgać, to i tak nic nie da.
0
A Wałęsa ma swoją Willę z basenem i się z was wszystkich śmieje, a i tak nie stanie przed sądem.
2
Masz na to dowody? Że rzucasz takimi hasłami.
5
Dziwię się w ogóle że ten kraj jeszcze nie upadł, po 2 wojnie powinni zniknąć z powierzchni ziemi. Mam na myśli kraj Niemiecki.
1
Połowa uważa że to Legenda, druga połowa uważa że to kapuś i konfident, ja nie mam o nim zdania.
0
Widziałem w sklepie około za 300 zł, kupiłbyś sobie i czułbyś się jak Messi :d
1
Przypomina mi mojego sąsiada, taki co żyję z zasiłku i chodzi tylko do sklepu po wódkę i piwa, w sensie że podobny strój.
4
Z Munirem się zgadzam, ale Bartra jeden z lepszych Stoperów? Jest Pique, Umtiti, Ramos, Godin, Varane, Boateng, Bonucci, Chiellini nawet nasz rodak Glik jest lepszy od niego. Bartra należy do tej średniej kategorii tam gdzie jest Savic, nie można z niego robić wybitnego piłkarza na swojej pozycji, jak nim nie jest. Wybitny to jest Thiago na swojej pozycji.
0
Nie prawda, bo Thiago jest tutaj bardzo chwalony, a to przecież nasz wychowanek. Umtiti jest lepszy w każdym aspekcie sportowym poza podaniem, tutaj minimalnie wskazałbym na Bartrę, ale to Umtiti jest lepszy w odbiorze, wślizg, gra głową, szybkość, a to są najważniejsze cechy u Stopera.
1
Możliwe że Bartra miał talent i że Lucho trochę zawalił dając mu mało szans, ale Bartra to był Jeździec bez głowy, potrafił zagrać bardzo dobry mecz, a potem 3 kolejne grał słabo lub przeciętnie. Nie potrafił wygrać rywalizacji z Mascherano przez te kilka lat gry u nas.
2
Nie dość sporo mu brakuję do Umtitiego i Pique, to jeszcze jest gorszy od zawodnika, który 1/4 kariery gra jako ŚO, Bartra tylko jest lepszy od naszego 4 Stopera prawie 34 letniego Mathieu.
0
Suarez.
1
To może być w przyszłości najlepszy trener na świecie.
2
Kapitanie wznieś w górę Puchar LM w Cardiff.
2
Iniesta to wzór i nasz Kapitan , ma bordowo granatowe serce
1
I z 3-0 zrobi się 3-3.
2
Ty mnie lepiej nie strasz :)
0
Już nie te lata, on ma 30 lat.
1
Za szybko dawali rolę lidera dla Neymara, oj za szybko.
3
Jakiego Duopolu? Co ten komentator pieprzy? Jest Messi i długo nikt.
0
Messi idzie w tym sezonie po Pichichi i Złotego Buta.
0
Ciekawe kto tym razem.
1
W tym ustawieniu sobie Alba z Dignem nie pograją, ale to Lucho wie najlepiej co jest najlepsze dla Barcelony.
0
Mascherano, Pique, Umtiti czyli formacja 3 4 3 + Roberto w pomocy.
17
Hahahaha Busquets szybszy od Suareza, Messiego, Dignea i Umtitiego? Nie wydaję mi się.
0
To sobie zobacz dzięki jakiemu ustawieniu dokonaliśmy tej Historycznej Remontady...
11
Wywalenie Laty i tych dziadów, zatrudnienie Bońka i normalnego trenera, dzięki temu Polska piłka poszła w górę.
0
Jeśli to nie photoshop, to chyba rzeczywiście jest gejem.
0
Prawdopodobnie najbogatszy klub na świecie, a praktycznie co sezon maksymalnie dochodzą do 1/8 finału, wyjątek to sezon 2015 2016 gdzie jakimś cudem doszli do 1/2.
0
10% to kibice Espanyolu, ale tam mają sztamę z Realem i kibicuję właśnie im.