Prawdopodobnie najbogatszy klub na świecie, a praktycznie co sezon maksymalnie dochodzą do 1/8 finału, wyjątek to sezon 2015 2016 gdzie jakimś cudem doszli do 1/2.
Ja w Gomesa przestałem wierzyć po pierwszym meczu z PSG, tyle szans ile dostał, to powinien spokojnie dostać młodzieniec, który dzisiaj wszedł na 5 minut, no i oczywiście Alcacer i Denis, to powinno zostać podzielone pomiędzy tą trójkę zawodników. Gomes gra praktycznie tyle ile podstawowy zawodnik składu, zagrał ponad 500 minut więcej niż Denis i gdzieś ponad 1000 więcej niż Alcacer.
Jak ten Gomes ma grać jak ma psychikę 10 latka? W Valencii się może nie wyróżniał, ale się tak nie bał grać, a tutaj go piłka normalnie parzy i wygląda jakby miał się rozpłakać, po prostu przerosła go gra w Barcelonie.
Ciekawe co się dzieję z Iniestą, ja pamiętam w tym sezonie tylko kilka spotkań w których grał, całkiem możliwe że to już jego praktycznie koniec kariery. Podobna sytuacja była z Puyolem jak był w wieku Iniesty.
Śmiejecie się z Realu że wystawiali zawodników, którzy więcej kosztowali, a u nas to wygląda teraz tak samo. Gomes 35 mln Euro + gdzieś 20 zmiennych gra, a Denis kosztował 12 mln Euro i nie gra.
Mbappe to niech lepiej do Realu nie odchodzi, niech lepiej do żadnego klubu TOP nie odchodzi, bo w Barcy, Juve, Realu, Bayernie na pewno grzałby ławę. W Barcy świetny Suarez, w Juve Dybala, Higuain i jeszcze jest Mandziukic, w Bayernie świetny Lewandowski, a w Realu Benzema, który czy gra piach czy gra dobrze, to i tak na ławce siedzi Morata, a dla Mbappe w ogóle by już tam nie było miejsca.
0
Prawdopodobnie najbogatszy klub na świecie, a praktycznie co sezon maksymalnie dochodzą do 1/8 finału, wyjątek to sezon 2015 2016 gdzie jakimś cudem doszli do 1/2.
0
10% to kibice Espanyolu, ale tam mają sztamę z Realem i kibicuję właśnie im.
0
Ja w Gomesa przestałem wierzyć po pierwszym meczu z PSG, tyle szans ile dostał, to powinien spokojnie dostać młodzieniec, który dzisiaj wszedł na 5 minut, no i oczywiście Alcacer i Denis, to powinno zostać podzielone pomiędzy tą trójkę zawodników. Gomes gra praktycznie tyle ile podstawowy zawodnik składu, zagrał ponad 500 minut więcej niż Denis i gdzieś ponad 1000 więcej niż Alcacer.
1
Jak ten Gomes ma grać jak ma psychikę 10 latka? W Valencii się może nie wyróżniał, ale się tak nie bał grać, a tutaj go piłka normalnie parzy i wygląda jakby miał się rozpłakać, po prostu przerosła go gra w Barcelonie.
0
Hahahahha a potem się dziwią dlaczego przeciwnik Barcelony kończy mecz w mniejszej liczbie zawodników.
1
Tak jak powiedział Ćwiąkała Umtiti>>>>>>>Mathieu.
0
Świetne podanie Alby.
0
Przydałby się Pique lub Umtiti, oni by na pewno wykorzystali którąś z sytuacji jaką miał Mathieu.
1
Mi się wydaję że Suarez gra najlepiej z Obrońcą na plecach, Lewandowski gra tak od kilku lat, a Suarez praktycznie od początku kariery.
0
Gomes chyba czytał komentarze na naszej stronie, widać że chyba granajlepszy mecz w sezonie.
0
Jak to możliwe że to nie wpadło?
3
Gomes co pograł z Neyem.
1
Tak, tylko że potem 80 % ludzi co ogląda ten mecz powtarza te głupoty...
0
Ku**a Gomes gra na skrzydle, no po prostu świetnie.
4
Co za głupoty powtarza ten komentator?
2
Ile można grac piach, może powinien wreszcie zagrać na poziomie Barcelony.
0
Ja uważam że Gomes już w tym sezonie nie odpali, ten piłkarz ma jakiś potencjał, nie znalazł się przypadkowo w tym klubie jak np Douglas.
3
Tylko że to samo było z Deportivo, a jak nie możemy z ogórkiem wygrać rezerwowym składem, to prędzej lepiej wystawić Once de Gale.
4
Ciekawe co się dzieję z Iniestą, ja pamiętam w tym sezonie tylko kilka spotkań w których grał, całkiem możliwe że to już jego praktycznie koniec kariery. Podobna sytuacja była z Puyolem jak był w wieku Iniesty.
1
Śmiejecie się z Realu że wystawiali zawodników, którzy więcej kosztowali, a u nas to wygląda teraz tak samo. Gomes 35 mln Euro + gdzieś 20 zmiennych gra, a Denis kosztował 12 mln Euro i nie gra.
0
Jak my chcemy bez chociaż 1 podstawowego stopera w składzie wygrać ten mecz?
0
Masz na myśli Mascherano? Zgadza się.
4
Popatrz lepiej co on wypisuję na Twiterze, na Twiterze go obserwuję 2 tys osób, a w telewizji go ogląda kilka milionów.
0
Tak hehe :D
1
Eh Jarek już tak się nie mądrzy w studiu, tak jak na swoim Twiterze.
0
Najgorsze jest to że on gdzieś ma ponad 20 lat, a się własnie zachowuję jak takie typowe Hala Dziecko, ale cóż dobrze że nie ma Klatusa.
2
Nie pisz bzdur...
0
Info jest dzisiejsze, a dziś jest primaprilis, więc w żadne info nie można wierzyć.
0
Mbappe to niech lepiej do Realu nie odchodzi, niech lepiej do żadnego klubu TOP nie odchodzi, bo w Barcy, Juve, Realu, Bayernie na pewno grzałby ławę. W Barcy świetny Suarez, w Juve Dybala, Higuain i jeszcze jest Mandziukic, w Bayernie świetny Lewandowski, a w Realu Benzema, który czy gra piach czy gra dobrze, to i tak na ławce siedzi Morata, a dla Mbappe w ogóle by już tam nie było miejsca.
0
Dlaczego miałby jej nie przyjąć?