3

To jeszcze Lahm grał w Stuttgarcie, a Alonso zaczynał karierę w Sociedad, to 13 lat temu, a ich stronka dalej się nie zmieniła.

1

Jesteśmy Barceloną musimy walczyć do końca.

0

Różnica między PSG, a Juve jest taka, że PSG ma mocniejszą pomoc, a Juve mocniejszą obronę od Paryża, wyniki do odrobienia jest mniejszy, ale trzeba gola strzelić tak szybko, jak zrobiliśmy to w Rewanżu na Camp Nou, myślę że Juve się zamuruję jeszcze bardziej jak PSG i będzie ciężej się przebić. Juve sobie na pewno nie stworzy tyle okazji do kontry co PSG, bo Khedira i Pjanic nie są takimi technicznymi jak Verratti i Rabiot, ale lepiej grają w obronie, co dla nas może być problemem.

2

Jeśli mamy odrobić straty z Juve, to Roberto musi zagrać w pomocy, innej opcji nie ma.

0

Korea sobie może straszyć, Stany by jednym atakiem zrównały ten kraj z ziemią.

0

Wiesz jaki by był wielki ból dupy, jakby Real obronił LM, większy jak mieli oni gdy zdobywaliśmy 2 tryplety.

8

2-3 lata rządów PO, to byśmy mieli problemy prawie takie jak Niemcy czy Francja, właśnie mówię 2-3 lata tej p******lonej partii i te wybuchy to by była u nas codzienność tak jak u Szkopów czy Żabojadów, Hitler i Napoleon się w grobach przewracają.

0

Wkład Neymara w rewanżu z PSG jest wielki, ale cała drużyna zagrała świetnie, on był najlepszy na boisku.

0

Akurat nasz zespól można posądzić o lenistwo, taki Real 100 wrzutek, ale chce każdy mecz wygrać, oni mają obsesję na punkcie LM, u nas są tacy zawodnicy, którzy LM wygrali po 3/4 razy Pique, Iniesta, Messi, Busquets, nie mówię że trzeba ich broń Boże sprzedać, ale jak wygrywasz LM tyle razy, to jesteś nasycony. U nas potrzeba walki o każdą piłkę tak jak w Rewanżu z PSG. Ja się nie spodziewałem takiego meczu z Juve jak Rewanżu z PSG, ale oni w ogóle grali jakby się im nie chciało.

0

Umtiti akurat był blisko i się z piłką minął, Mascherano by potrzebował taboret, żeby dostać piłkę Messiego.

0

Cała drużyna musi wejść na wielki poziom, Messi nam meczu sam nie wygra.

0

Dla Monaco dojście do Półfinału LM to wielki sukces i będą nasyceni, a Atletico ostatnio nie potrafi grać z Realem w LM, ostatnie 3 porażki w ostatnich 3 latach, w tym 2 Finały LM, Juve się może postawić Realowi bo wywalili Real 2 lata temu, ale uważam że ten Real jest za silny na Juve.

0

W sumie to Fabregas miał około 173 cm, a Rakitic 183, Sanchez 168 cm, a Suarez 182 cm. Mamy teraz lepiej zbudowaną fizycznie drużynę, a tak słabo stałych fragmentów nie wykonywaliśmy, nawet grając takimi mikrusami jak Fabregas i Sanchez.

0

Tylko my możemy przeszkodzić Realowi w wygraniu LM.

1

No właśnie to już raczej "dziadki", a grają jakby mieli po 20 kilka lat.

0

Juve nas tak nie zakleszczyło wczoraj, jak dzisiaj Bayern zrobił to z Realem.

8

A wcześniej były komentarze typu "PSG to nie City."

0

Komentarz usunięty

1

Więcej wiary we własną drużynę, rewanż z PSG powinien was wiele nauczyć. Zresztą gorszy był wynik jak nasza gra, mamy 3 setki Iniesta, Suarez, Messi i nie potrafimy ich wykorzystać, Juve grało dobrze zdyscyplinowanie, ale nie mieli takich 100% sytuacji jak my. Mecz w Paryżu był beznadziejny w każdym calu, nie było niczego, a u nas 1 połowa słaba, a druga nie najgorsza. Po prostu też graliśmy bez Busquetsa, a on jest u nas niezbędny, może mówią że jest drewniany, słaby fizycznie, ale to najlepszy DM na świecie. Skład na Camp Nou Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta MSN i jedziemy z nimi.

0

Enrique to świetny trener, ale chyba za dużo gra w Fifę, wystawia Mathieu w najważniejszym meczu sezonu i liczy że będzie żelaznym punktem obrony. Również na krytykę zasługuje Pique, bo przy tym 2 golu stał jak słup, a obrońca nie tylko jest od odbiorów, ale i od blokowania strzałów

0

Wszystko co mówią to mają rację, ale co do Umtitiego się nie zgodzę, bo dla mnie to jeden z najlepszych młodych ŚO na świecie, obok Varane.

2

Niestety sami sobie są winni, jak oni grają z takim zaangażowaniem, to niech się nie dziwią że przegrywają na wyjazdach.

1

Mój scenariusz, wygrywamy z Juve 5-1 i idziemy do Półfinału, w gramy z Bayernem przegrywamy 2-0 i na Camp Nou ich jedziemy 4-1. W Finale gramy z Monaco i wygrywamy w karnych, ale by były emocje.

10

A najgorsze jest to że jak wygramy GD i zrobimy Remontadę z Juve, to znowu zaczniecie pisać, że mamy świetną drużynę i idziemy po tryplet.

1

Lucho sam sobie komplikuje życie, wystawia w pierwszym meczu z PSG Gomesa i liczy na jakiś cud, tutaj wystawia Mathieu, który nie ma formy i jeszcze bardzo mało gra i również liczy na jakiś cud.

0

Ja wam mówię że za 3 dni znowu będziemy wierzyć w ten klub, bo to najlepszy Klub na świecie i w historii. Może i jestem fanatykiem, ale na pewno nie brak mi wiary, jak trener Juve mówi że możemy strzelić 4 bramki, to i ja myślę tym bardziej że możemy tyle strzelić, ale pozostaje 1 słaba połowa, po której mogliśmy przegrywać 3, 4-0, został obalony mit o genialnej Obronie Juve, jakby to była taka genialna Obrona, to nie mielibyśmy tyle sytuacji. Karny mógł być za tą rękę, ale nie był to tak oczywisty karny jak ten z Malagą. Szkoda że nie udało się nam strzelić bramki na 3-1, było by dużo łatwiej.

0

Może i jestem wypity, ale mówię wam, dojdziemy do Półfinału.

6

Szkoda Iniesty jedyny coś próbuje grać, a Mathieu dalej gra za tego gola z Realem w 2015.

1

Oby takiego czegoś nie był z Mathieu, bo to by była porażka.

6

Każde minimalne zwycięstwo i remis 2-2 brałbym w ciemno, nawet możemy przegrać 2-1 to również nie byłoby aż tak złym wynikiem, szczególnie że Juve u siebie nie przegrał w LM od 4 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?