Różnica między PSG, a Juve jest taka, że PSG ma mocniejszą pomoc, a Juve mocniejszą obronę od Paryża, wyniki do odrobienia jest mniejszy, ale trzeba gola strzelić tak szybko, jak zrobiliśmy to w Rewanżu na Camp Nou, myślę że Juve się zamuruję jeszcze bardziej jak PSG i będzie ciężej się przebić. Juve sobie na pewno nie stworzy tyle okazji do kontry co PSG, bo Khedira i Pjanic nie są takimi technicznymi jak Verratti i Rabiot, ale lepiej grają w obronie, co dla nas może być problemem.
2-3 lata rządów PO, to byśmy mieli problemy prawie takie jak Niemcy czy Francja, właśnie mówię 2-3 lata tej p******lonej partii i te wybuchy to by była u nas codzienność tak jak u Szkopów czy Żabojadów, Hitler i Napoleon się w grobach przewracają.
Akurat nasz zespól można posądzić o lenistwo, taki Real 100 wrzutek, ale chce każdy mecz wygrać, oni mają obsesję na punkcie LM, u nas są tacy zawodnicy, którzy LM wygrali po 3/4 razy Pique, Iniesta, Messi, Busquets, nie mówię że trzeba ich broń Boże sprzedać, ale jak wygrywasz LM tyle razy, to jesteś nasycony. U nas potrzeba walki o każdą piłkę tak jak w Rewanżu z PSG. Ja się nie spodziewałem takiego meczu z Juve jak Rewanżu z PSG, ale oni w ogóle grali jakby się im nie chciało.
Dla Monaco dojście do Półfinału LM to wielki sukces i będą nasyceni, a Atletico ostatnio nie potrafi grać z Realem w LM, ostatnie 3 porażki w ostatnich 3 latach, w tym 2 Finały LM, Juve się może postawić Realowi bo wywalili Real 2 lata temu, ale uważam że ten Real jest za silny na Juve.
W sumie to Fabregas miał około 173 cm, a Rakitic 183, Sanchez 168 cm, a Suarez 182 cm. Mamy teraz lepiej zbudowaną fizycznie drużynę, a tak słabo stałych fragmentów nie wykonywaliśmy, nawet grając takimi mikrusami jak Fabregas i Sanchez.
Więcej wiary we własną drużynę, rewanż z PSG powinien was wiele nauczyć. Zresztą gorszy był wynik jak nasza gra, mamy 3 setki Iniesta, Suarez, Messi i nie potrafimy ich wykorzystać, Juve grało dobrze zdyscyplinowanie, ale nie mieli takich 100% sytuacji jak my. Mecz w Paryżu był beznadziejny w każdym calu, nie było niczego, a u nas 1 połowa słaba, a druga nie najgorsza. Po prostu też graliśmy bez Busquetsa, a on jest u nas niezbędny, może mówią że jest drewniany, słaby fizycznie, ale to najlepszy DM na świecie. Skład na Camp Nou Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta MSN i jedziemy z nimi.
Enrique to świetny trener, ale chyba za dużo gra w Fifę, wystawia Mathieu w najważniejszym meczu sezonu i liczy że będzie żelaznym punktem obrony. Również na krytykę zasługuje Pique, bo przy tym 2 golu stał jak słup, a obrońca nie tylko jest od odbiorów, ale i od blokowania strzałów
Mój scenariusz, wygrywamy z Juve 5-1 i idziemy do Półfinału, w gramy z Bayernem przegrywamy 2-0 i na Camp Nou ich jedziemy 4-1. W Finale gramy z Monaco i wygrywamy w karnych, ale by były emocje.
Lucho sam sobie komplikuje życie, wystawia w pierwszym meczu z PSG Gomesa i liczy na jakiś cud, tutaj wystawia Mathieu, który nie ma formy i jeszcze bardzo mało gra i również liczy na jakiś cud.
Ja wam mówię że za 3 dni znowu będziemy wierzyć w ten klub, bo to najlepszy Klub na świecie i w historii. Może i jestem fanatykiem, ale na pewno nie brak mi wiary, jak trener Juve mówi że możemy strzelić 4 bramki, to i ja myślę tym bardziej że możemy tyle strzelić, ale pozostaje 1 słaba połowa, po której mogliśmy przegrywać 3, 4-0, został obalony mit o genialnej Obronie Juve, jakby to była taka genialna Obrona, to nie mielibyśmy tyle sytuacji. Karny mógł być za tą rękę, ale nie był to tak oczywisty karny jak ten z Malagą. Szkoda że nie udało się nam strzelić bramki na 3-1, było by dużo łatwiej.
Każde minimalne zwycięstwo i remis 2-2 brałbym w ciemno, nawet możemy przegrać 2-1 to również nie byłoby aż tak złym wynikiem, szczególnie że Juve u siebie nie przegrał w LM od 4 lat.
3
To jeszcze Lahm grał w Stuttgarcie, a Alonso zaczynał karierę w Sociedad, to 13 lat temu, a ich stronka dalej się nie zmieniła.
1
Jesteśmy Barceloną musimy walczyć do końca.
0
Różnica między PSG, a Juve jest taka, że PSG ma mocniejszą pomoc, a Juve mocniejszą obronę od Paryża, wyniki do odrobienia jest mniejszy, ale trzeba gola strzelić tak szybko, jak zrobiliśmy to w Rewanżu na Camp Nou, myślę że Juve się zamuruję jeszcze bardziej jak PSG i będzie ciężej się przebić. Juve sobie na pewno nie stworzy tyle okazji do kontry co PSG, bo Khedira i Pjanic nie są takimi technicznymi jak Verratti i Rabiot, ale lepiej grają w obronie, co dla nas może być problemem.
2
Jeśli mamy odrobić straty z Juve, to Roberto musi zagrać w pomocy, innej opcji nie ma.
0
Korea sobie może straszyć, Stany by jednym atakiem zrównały ten kraj z ziemią.
0
Wiesz jaki by był wielki ból dupy, jakby Real obronił LM, większy jak mieli oni gdy zdobywaliśmy 2 tryplety.
8
2-3 lata rządów PO, to byśmy mieli problemy prawie takie jak Niemcy czy Francja, właśnie mówię 2-3 lata tej p******lonej partii i te wybuchy to by była u nas codzienność tak jak u Szkopów czy Żabojadów, Hitler i Napoleon się w grobach przewracają.
0
Wkład Neymara w rewanżu z PSG jest wielki, ale cała drużyna zagrała świetnie, on był najlepszy na boisku.
0
Akurat nasz zespól można posądzić o lenistwo, taki Real 100 wrzutek, ale chce każdy mecz wygrać, oni mają obsesję na punkcie LM, u nas są tacy zawodnicy, którzy LM wygrali po 3/4 razy Pique, Iniesta, Messi, Busquets, nie mówię że trzeba ich broń Boże sprzedać, ale jak wygrywasz LM tyle razy, to jesteś nasycony. U nas potrzeba walki o każdą piłkę tak jak w Rewanżu z PSG. Ja się nie spodziewałem takiego meczu z Juve jak Rewanżu z PSG, ale oni w ogóle grali jakby się im nie chciało.
0
Umtiti akurat był blisko i się z piłką minął, Mascherano by potrzebował taboret, żeby dostać piłkę Messiego.
0
Cała drużyna musi wejść na wielki poziom, Messi nam meczu sam nie wygra.
0
Dla Monaco dojście do Półfinału LM to wielki sukces i będą nasyceni, a Atletico ostatnio nie potrafi grać z Realem w LM, ostatnie 3 porażki w ostatnich 3 latach, w tym 2 Finały LM, Juve się może postawić Realowi bo wywalili Real 2 lata temu, ale uważam że ten Real jest za silny na Juve.
0
W sumie to Fabregas miał około 173 cm, a Rakitic 183, Sanchez 168 cm, a Suarez 182 cm. Mamy teraz lepiej zbudowaną fizycznie drużynę, a tak słabo stałych fragmentów nie wykonywaliśmy, nawet grając takimi mikrusami jak Fabregas i Sanchez.
0
Tylko my możemy przeszkodzić Realowi w wygraniu LM.
1
No właśnie to już raczej "dziadki", a grają jakby mieli po 20 kilka lat.
0
Juve nas tak nie zakleszczyło wczoraj, jak dzisiaj Bayern zrobił to z Realem.
8
A wcześniej były komentarze typu "PSG to nie City."
0
Komentarz usunięty
1
Więcej wiary we własną drużynę, rewanż z PSG powinien was wiele nauczyć. Zresztą gorszy był wynik jak nasza gra, mamy 3 setki Iniesta, Suarez, Messi i nie potrafimy ich wykorzystać, Juve grało dobrze zdyscyplinowanie, ale nie mieli takich 100% sytuacji jak my. Mecz w Paryżu był beznadziejny w każdym calu, nie było niczego, a u nas 1 połowa słaba, a druga nie najgorsza. Po prostu też graliśmy bez Busquetsa, a on jest u nas niezbędny, może mówią że jest drewniany, słaby fizycznie, ale to najlepszy DM na świecie. Skład na Camp Nou Stegen Roberto Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta MSN i jedziemy z nimi.
0
Enrique to świetny trener, ale chyba za dużo gra w Fifę, wystawia Mathieu w najważniejszym meczu sezonu i liczy że będzie żelaznym punktem obrony. Również na krytykę zasługuje Pique, bo przy tym 2 golu stał jak słup, a obrońca nie tylko jest od odbiorów, ale i od blokowania strzałów
0
Wszystko co mówią to mają rację, ale co do Umtitiego się nie zgodzę, bo dla mnie to jeden z najlepszych młodych ŚO na świecie, obok Varane.
2
Niestety sami sobie są winni, jak oni grają z takim zaangażowaniem, to niech się nie dziwią że przegrywają na wyjazdach.
1
Mój scenariusz, wygrywamy z Juve 5-1 i idziemy do Półfinału, w gramy z Bayernem przegrywamy 2-0 i na Camp Nou ich jedziemy 4-1. W Finale gramy z Monaco i wygrywamy w karnych, ale by były emocje.
10
A najgorsze jest to że jak wygramy GD i zrobimy Remontadę z Juve, to znowu zaczniecie pisać, że mamy świetną drużynę i idziemy po tryplet.
1
Lucho sam sobie komplikuje życie, wystawia w pierwszym meczu z PSG Gomesa i liczy na jakiś cud, tutaj wystawia Mathieu, który nie ma formy i jeszcze bardzo mało gra i również liczy na jakiś cud.
0
Ja wam mówię że za 3 dni znowu będziemy wierzyć w ten klub, bo to najlepszy Klub na świecie i w historii. Może i jestem fanatykiem, ale na pewno nie brak mi wiary, jak trener Juve mówi że możemy strzelić 4 bramki, to i ja myślę tym bardziej że możemy tyle strzelić, ale pozostaje 1 słaba połowa, po której mogliśmy przegrywać 3, 4-0, został obalony mit o genialnej Obronie Juve, jakby to była taka genialna Obrona, to nie mielibyśmy tyle sytuacji. Karny mógł być za tą rękę, ale nie był to tak oczywisty karny jak ten z Malagą. Szkoda że nie udało się nam strzelić bramki na 3-1, było by dużo łatwiej.
0
Może i jestem wypity, ale mówię wam, dojdziemy do Półfinału.
6
Szkoda Iniesty jedyny coś próbuje grać, a Mathieu dalej gra za tego gola z Realem w 2015.
1
Oby takiego czegoś nie był z Mathieu, bo to by była porażka.
6
Każde minimalne zwycięstwo i remis 2-2 brałbym w ciemno, nawet możemy przegrać 2-1 to również nie byłoby aż tak złym wynikiem, szczególnie że Juve u siebie nie przegrał w LM od 4 lat.