No i taki Puchar uratuję Wengera stanowisko, to będzie śmieszne jeśli zostanie na następny sezon. Jeśli Arsenal wygra ten puchar, to w tym klubie nic się nie zmieni.
Podejście tamtego kibica jest takie "najlepiej w ogóle nie wychodzić na boisko, bo i tak dostaniemy wpierdol", Klasyki rządzą się swoimi prawami zwykle któraś drużyna wygrywa 1 bramką lub maksymalnie 2. Pogromy rzadko się zdarzają.
1
Roberto kocham cię!!
0
To się musiało zemścić.
1
Pique gra dzisiaj jak profesor.
9
Gomes zagrał najlepszą piłkę w tym sezonie.
0
aJ Pique szkoda!!!
1
Za te oklaski powinien dostać 3 mecze.
1
Prędzej się spodziewałem że Casemiro wyleci.
3
Czerwony Ramos! Czerwony Ramos!
1
Casemiro z Bayernem 3 faule i 1 symulka, 1 faul po którym był karny i nie wyleciał z boiska.
0
Znowu Casemiro chroniony.
0
Niech Bale gra jak najdłużej.
0
Ale spalonego nie było jednak, przy golu Realu.
0
Gol Messi wspaniały!!!! Wspaniały!!
3
Spalony chyba był...
0
Przed meczem nie czułem ciśnienia, a teraz chcę mnie rozsadzić z nerwów.
0
Messi właśnie najlepsze Klasyki rozgrywał na Bernabeu.
1
No właśnie tak pisał na Twiterze i to jeszcze jak Barca wygrała 6-1 z PSG.
0
Trochę chyba popił ;d
7
Ćwiąkała wygląda maksymalnie na 20 lat.
0
Święcicki będzie komentował El Clasico? On na Twiterze mówił że nigdy nie skomentuje El Clasico.
1
Jakie ustawienie faktycznie będzie zobaczymy na boisku.
0
Probierza zaprosili, jeden z lepszych Polskich trenerów.
0
No i taki Puchar uratuję Wengera stanowisko, to będzie śmieszne jeśli zostanie na następny sezon. Jeśli Arsenal wygra ten puchar, to w tym klubie nic się nie zmieni.
11
Ozilowi to trzeba dać kroplówkę, bo nie wytrzyma tej końcówki.
0
Dudek to taka Legenda Realu, jak Douglas czy Vermalen Barcelony.
1
Podejście tamtego kibica jest takie "najlepiej w ogóle nie wychodzić na boisko, bo i tak dostaniemy wpierdol", Klasyki rządzą się swoimi prawami zwykle któraś drużyna wygrywa 1 bramką lub maksymalnie 2. Pogromy rzadko się zdarzają.
0
Jedyny zawodnik Realu jakiego lubię, ale mam nadzieję że po sezonie dalej Mistrzostwo będzie tytułem którego nie ma.
24
Tak jak pisałem wcześniej, takie podejście jest nie godne kibica Barcelony.
3
My też byliśmy niby w lepszej formie w zeszłym sezonie od Realu i przegraliśmy 1-2.
0
Strzelił 21 bramek.