2

Może ta walka będzie dłużej trwała jak z Pudzianem, ale i tak Popek przegra.

1

Szkoda że Laskowski komentuje Final LE, bo prawdopodobnie nie będzie komentować Finału LM.

0

W ligowym meczu z Alaves jakoś w Styczniu.

22

Bardzo dobrze że wrócił, mam nadzieję że Valverde da kredyt zaufania Vidalowi i przesunie Roberto do pomocy.

0

Ale jeśli ma pełnić rolę Xaviego z sezonu 2014 2015, musi mieć następce akurat któryś z trójki Gomes, Denis i Rafinha nie zapowiada się na następce Iniesty. Będzie trzeba sprzedać 2 zawodników pomocy i kupić Coutinho. Prawdopodobnie odejdzie Turan i ktoś z dwójki Denis/Rafinha.

0

Ja bym odszedł, jak trenerem dalej byłby Wenger.

4

Teraz prawdopodobnie będzie chciał odejść z Arsenalu, bo nie grają w LM, typowe myślenie piłkarskiego najemnika.

0

W tym sezonie miał problemy ze zdrowiem, w następnym mam nadzieję że już będzie lepiej, ale i tak nie będzie grał tyle co 3-4 lata temu.

1

Ja stawiam na United, jak wygra Ajax to będę się cieszył, a jak wygra United to będzie kasa.

3

Barcelonie Lucho zawsze świetnie szło w Pucharze Króla, jak nie będzie niespodzianki, to tym razem też wygramy. Chociaż każdy by chyba wolał w 3 sezony 3 razy z rzędu LM niż PucharKróla :D

2

Akurat siwy może być, bo już ma 53 lata.

1

Praktycznie wszystkie Media w Hiszpanii piszą że na pewno przyjdzie Valverde, Baskijskie, Katalońskie, nawet Madryckie, więc ja też tak uważam.

1

Jeden z najgorszych zawodników Realu, wcale im się nie dziwię, przereklamowany zawodnik.

0

Znowu? A kiedy to zrobili?

1

Wiadomo że Eriksen lub Thiago.

0

Dobra jak Bartomeu pójdzie siedzieć, to wam przyznam rację, na razie na nic takiego się nie zapowiada.

0

Jakby tak było, to by obaj zostali aresztowani, a został tylko Rosell... Nie chcę bronić Bartomeu, bo mi nie odpowiada, tak samo jak wcześniej był Laporta czy Gaspart. Ale widocznie nic na niego nie znależli skoro go jeszcze nie aresztowali.

2

Jakby Auba przyszedł do Paryża, to Cavani na pewno nie będzie grał na skrzydle, bo to by było marnowanie jego strzeleckiego potencjału, jaki od odejścia Ibry pokazuje.

1

Dublet z LM biorę w ciemno :d

2

Puyol to piłkarz wyjątkowy Kapitan i wzór, piłkarze z takim szacunkiem się pojawiają raz na 25 lat.

0

Było, jak mieli Henrego i ogólnie całkiem mocną ekipę Finał LM w 2006 i Mistrzostwa w 2002 i 2004, ale to już Historia.

1

To tego jeszcze gość, który uważa że jest wzorem na boisku jak i poza nim i nie jest już tym samym burakiem w latach 2010-2013 za czasów Mourinho. On się nic nie zmienił, tylko lat mu przybyło i jest kapitanem, to było do przewiedzenia że wbiją szpilki w Pique. Ale w sumie Pique też dogryza Realowi, kiedy tylko ma taką możliwość.

1

Bardziej jak jego ojciec.

0

Lucho dzięki za te 3 wspaniałe sezony z tobą na ławce.

0

Jaki konflikt?

8

Z nami potrafił strzelić bramkę życia na EURO, a w Bayernie gra kaszane, niech dalej się kisi w Bayernie, mówili że to taki talent, a jest tak dobry jak Gomes.

2

Wolałbym kupić jakiegoś solidnego PO na ławkę, przenieść Roberto do pomocy i dać szansę Vidalowi. Lepsze to niż kupno Bellerina za grube miliony, który na poziomie Barcy zagrał kilka spotkań w tamtym sezonie, a teraz cały sezon gra słabo lub przeciętnie.

5

Ale i tak Real chyba by się trochę wstydził nie wygrać Ligi przy takim wsparciu od sędziów, uważam że to nie jest wstyd nie wygrać Mistrzostwa przy tak nierównej rywalizacji.

1

Ja wiedziałem że tego jest sporo, ale nie wiedziałem że aż tyle.

2

Messi od około 10 lat nie odpada w walce o Złotą Piłkę, nie wiem dlaczego piszesz że odpadł. Dlaczego niby Ronaldo ma już zaklepaną Złotą Piłkę? Za 3 bardzo dobre mecze w tym roku? Wszystko zależy w Złotej Piłce dla Ronaldo czy Modric i reszta pomocy zagra w Finale tak żeby wygrać go dla niego, wtedy CR będzie miał ZP. Rok temu koledzy wygrali mu Finał LM, w Reprezentacji również było to samo, tylko że to była sensacja jak Grecja w 2004.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?