Fatalnie te karne Bayern wykonywał, w towarzyskich i meczach o stawkę karne Bayern wykonuje podobnie np Finał z 2012, Puchar Niemiec z 2015 czy karny Vidala z Realem ostatnio w Ćwierćfinale LM.
Ma 100% praw, ale Ney, to obok CR jeden z najbardziej medialnych i rozpoznawalnych zawodników na świecie, najwięcej w Barcelonie się kupuję jego koszulek i Messiego. Mówiąc w skrócie to Barcelona by bardzo dużo straciła na sprzedaży Neymara i nie tylko w kwestii sportowej.
W odejściu Neymara nie ma żadnych plusów, co z tego że zarobimy grube miliony, skoro stracimy zawodnika prawie tak medialnego jak CR, Barcelona na nim nie tylko korzysta pod względem sportowym.
Raczej to nie będzie możliwe, bo Schetyna jest z PO, a PO jest skończone w oczach Polaków, a jeszcze została Nowoczesna, tylko czekać aż PO się rozwiąże i cała ta gromadka dołączy do Nowoczesnej. No nic ja kończę swój udział w tej dyskusji, bo nie warto się kłócić o politykę, tylko odpowiedziałem nieuzasadnionej krytyce obecnego rządu.
Tylko się ośmieszasz takimi komentarzami, a cały czas tylko poprawiasz innych. Co do Komorowskiego to racja, był to najgorszy Prezydent jakiego Polska miała i tylko wyszliśmy przez niego na pośmiewisko.
Niestety, to są tacy ludzie, jak PO rządziło to ich krytykowali i wychwalali PiS, a teraz jest całkowicie na odwrót. Ja wolę ludzi którzy gadają głupoty i są cały czas za tą samą partią, jak ludzie którzy zmieniają swoje poglądy polityczne co 5 minut.
A jaka to gra, skoro ktoś tobą steruję i to ktoś z innego kraju. Logiczne że lepiej być poza grą w której korzyści mają tylko bogatsze kraje. No chyba że lubisz być czyimś pionkiem.
Wmawiaj sobie, Polska zawsze była podzielona, państwowe media już nie są zawłaszczone przez PO, bo PO już nie rządzi, teraz zostało tylko TVN. Polska za rządów PO była tylko pionkiem na arenie międzynarodowej.
Niestety był bardzo niewygodny, bo to co mówił, to większość Polaków zwracała na niego uwagę. Można powiedzieć że musieli się go pozbyć, ja nigdy nie uwierzę w samobójstwo.
15
Ty za to zawsze jesteś obrończynią PO/Nowoczesnej, nawet jak nie masz racji :D
26
On mówi o opozycji, a ty musisz wtrącić swoje 3 grosze o PiS.
1
Eksperymentować to nie można w meczach o punkty czy w LM, a w mecze towarzyskie po to są.
0
Fatalnie te karne Bayern wykonywał, w towarzyskich i meczach o stawkę karne Bayern wykonuje podobnie np Finał z 2012, Puchar Niemiec z 2015 czy karny Vidala z Realem ostatnio w Ćwierćfinale LM.
0
Ma 100% praw, ale Ney, to obok CR jeden z najbardziej medialnych i rozpoznawalnych zawodników na świecie, najwięcej w Barcelonie się kupuję jego koszulek i Messiego. Mówiąc w skrócie to Barcelona by bardzo dużo straciła na sprzedaży Neymara i nie tylko w kwestii sportowej.
1
W odejściu Neymara nie ma żadnych plusów, co z tego że zarobimy grube miliony, skoro stracimy zawodnika prawie tak medialnego jak CR, Barcelona na nim nie tylko korzysta pod względem sportowym.
1
Mecze towarzyskie są po to żeby wystawiać młodych, Bayern też za chwile gra mecz o Superpuchar z Borussią, a i tak wystawia młodych.
0
Próbka możliwości Sancheza, widać że ma talent. tylko szkoda że ostatnio pięknie grał na EURO i to jeszcze z nami.
8
Ten nowy herb Juventusu wygląda fatalnie.
0
Pewnie z 2.
0
No właśnie i to zamiast 15 mln Euro, bo tyle jest maksymalnie wart, to zgarną 30-35.
0
Oby jednak nie wykorzystywał jego gry nogami, powinien go trochę odciążyć.
4
Raczej to nie będzie możliwe, bo Schetyna jest z PO, a PO jest skończone w oczach Polaków, a jeszcze została Nowoczesna, tylko czekać aż PO się rozwiąże i cała ta gromadka dołączy do Nowoczesnej. No nic ja kończę swój udział w tej dyskusji, bo nie warto się kłócić o politykę, tylko odpowiedziałem nieuzasadnionej krytyce obecnego rządu.
4
Również cały czas robią jakieś marsze KOD i myślą że to coś zmieni.
4
To lepiej udawać "dobrą babcię" jak Kopacz?
5
Tylko się ośmieszasz takimi komentarzami, a cały czas tylko poprawiasz innych. Co do Komorowskiego to racja, był to najgorszy Prezydent jakiego Polska miała i tylko wyszliśmy przez niego na pośmiewisko.
7
To jest wolny kraj, tylko dla krytyków PiS i Kaczyńskiego.
2
Nie zapomnij przed snem pocałować zdjęcie Tuska i Merkel.
1
Niestety, to są tacy ludzie, jak PO rządziło to ich krytykowali i wychwalali PiS, a teraz jest całkowicie na odwrót. Ja wolę ludzi którzy gadają głupoty i są cały czas za tą samą partią, jak ludzie którzy zmieniają swoje poglądy polityczne co 5 minut.
1
A jaka to gra, skoro ktoś tobą steruję i to ktoś z innego kraju. Logiczne że lepiej być poza grą w której korzyści mają tylko bogatsze kraje. No chyba że lubisz być czyimś pionkiem.
10
Wmawiaj sobie, Polska zawsze była podzielona, państwowe media już nie są zawłaszczone przez PO, bo PO już nie rządzi, teraz zostało tylko TVN. Polska za rządów PO była tylko pionkiem na arenie międzynarodowej.
1
Mówisz o sobie?
4
" PO chociaż prowadziło Polske do silnej pozycji w europie." Do silnej pozycji?! Byliśmy tylko paziami Francji i Niemiec.
19
A za PO było lepiej? Za PO było dużo gorzej.
5
Najlepszy możliwy wybór.
1
Niestety był bardzo niewygodny, bo to co mówił, to większość Polaków zwracała na niego uwagę. Można powiedzieć że musieli się go pozbyć, ja nigdy nie uwierzę w samobójstwo.
2
W przeciwieństwie do Bronka pokazał że ma jaja.
2
Lepper dawał okazję do prowokacji, bo mówił jak jest?
0
Raiola to taki agent jak Mendes, napompuje każdego piłkarza marketingiem do granic możliwości np Pogba.
22
Ciekawe z kim jest w ciąży.