La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

10

Kompletnie nie rozumiem dlaczego tak wielu z Was sadza juz Inieste na lawce. Ludzie , Andres jest po dlugich jak na siebie wakacjach, wypoczety, zakladam ze przepracuje caly okres przygotowawczy bez urazow. Bedzie w calkiem dobrej formie fizycznej, a to wystarczy zeby byl jednym z najlepszych pomocnikow na swiecie. Don Andres titular indiscutible.

0

@blaugrana16 Oczywiście że jak będzie w formie i nie będzie miał kontuzji, to nie będzie siedział na ławce, bo to cały czas ważna postać w Barcelonie.

0

@blaugrana16 Chyba nie oglądałeś ostatnich dwóch sezonów.
Iniesta to facet któremu skończyła się bateria.
Jest za to bardzo przydatny jako pomost między starym a nowym w Barcelonie.
Nie nadaje się już żeby decydować o sile drugiej linii.
Mimo całej sympatii dla niego, zaczyna wyglądać jak Xavi w ostatnim roku.

0

@RosjaninBut Malo wiesz o pilce kolezko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?