2

To sobie nie dawaj, ale nie dziw się potem że inni mają bekę z tej strony, jak widzą bez przerwy ciśniecie po Ronaldo.

2

Nie, tylko zaniża poziom strony wiecznymi głupimi zdjęciami z Ronaldo i przez to nie jesteśmy lepsi od kibiców Realu.

6

Daj sobie spokój z tym Ronaldo, masz jakieś kompleksy do niego?

1

Barcelona straciła pkt w trzeciej kolejce z Alaves u siebie.

1

No i możemy się zamienić rolami, my 2 sezony 2 LM.

3

Real sprowadził tego Ceballosa chyba tylko po to żebyśmy my nie sprowadzili, jak on pogra przy Modricu, Kroosie, Isco, Asensio czy Kovaciciu? Nawet jak wypożyczony został James, to i tak tam jest przesyt.

2

Dobrze Benzema!! Tylko tak dalej.

0

Jak tak będzie to ci flachę postawie.

0

Kondogbia od zera do bohatera!

0

No Navas szacunek, to był trudny strzał.

7

Właśnie zacząłem oglądać bez głosu, bo to spuszczanie się nad Realem, to już naprawdę przesada.

2

Nienawidzę tego zdania.

2

Casemiro jest bardzo wnerwiający.

6

Real miałby Suareza lub Lewandowskiego, to wygrywali by z 4-1 do przerwy.

6

Dobrze że to tylko Benzema, bo każdy inny Napastnik miałby już 2 bramki.

0

Isco to genialny piłkarz, ale za często holuję.

2

Bale dzisiaj gra? Bo już praktycznie 40 minut gry, a jedynie gdzie go widziałem to na grafice meczowej.

19

Jakbyśmy obronili LM i zdobyli praktycznie wszystkie trofea, to też by rzygali tęczą.

0

Nawet jakby Asensio miał klauzulę 1 mln Euro, to on się musi zgodzić na transfer, a aktualnie to Real mu gwarantuję wszystko 1 skład i trofea w tym LM.

0

Co najwyżej gol miesiąca w Lidze Włoskiej.

0

Valencia ma słabe boki obrony, przecież wiadome było że Marcelo czekał aż Modric go obiegnie, a ci dopuszczają Chorwata do wrzutki.

0

Mi dalej transfer Gomesa z Valencii czkawką się odbija.

0

Z Valencią nie będzie łatwo bez obrony, Ramos popełniał błędy, ale Casemiro nie jest ŚO, a Nacho jest dobry na ogórki.

1

I znowu płacz o Asensio... Gra w Realu i tyle.

0

Aktualnie zagrał całe 10 minut w SPH.

1

Łatwiej wygrać rywalizację z Benzemą niż z Cavanim, ale wiadomo nie od dziś że Benzema ma jakieś nagie zdjęcia Pereza i go szantażuje, bo dawno by już wyleciał z Realu.

0

Falcao 2 bramka w meczu i 7 w lidze, to jest początek sezonu, a wydaję mi się że to właśnie Kolumbijczyk będzie królem strzelców, jak nie będzie miał kontuzji.

0

Aktualnie nawet Ramos nie zaczął strzelać, mimo że w strzelaniu jest świetny. Glik ma 2 bramki, a Ramos 0.

5

Glik tradycyjnie brameczka, to jest chyba najbardziej bramkostrzelny obrońca na świecie aktualnie.

0

Heness jest Prezesem, ale wcześniej rządził Rumenige, ale to jeszcze jak tamten był w pudle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?