Real sprowadził tego Ceballosa chyba tylko po to żebyśmy my nie sprowadzili, jak on pogra przy Modricu, Kroosie, Isco, Asensio czy Kovaciciu? Nawet jak wypożyczony został James, to i tak tam jest przesyt.
Nawet jakby Asensio miał klauzulę 1 mln Euro, to on się musi zgodzić na transfer, a aktualnie to Real mu gwarantuję wszystko 1 skład i trofea w tym LM.
Łatwiej wygrać rywalizację z Benzemą niż z Cavanim, ale wiadomo nie od dziś że Benzema ma jakieś nagie zdjęcia Pereza i go szantażuje, bo dawno by już wyleciał z Realu.
Falcao 2 bramka w meczu i 7 w lidze, to jest początek sezonu, a wydaję mi się że to właśnie Kolumbijczyk będzie królem strzelców, jak nie będzie miał kontuzji.
2
To sobie nie dawaj, ale nie dziw się potem że inni mają bekę z tej strony, jak widzą bez przerwy ciśniecie po Ronaldo.
2
Nie, tylko zaniża poziom strony wiecznymi głupimi zdjęciami z Ronaldo i przez to nie jesteśmy lepsi od kibiców Realu.
6
Daj sobie spokój z tym Ronaldo, masz jakieś kompleksy do niego?
1
Barcelona straciła pkt w trzeciej kolejce z Alaves u siebie.
1
No i możemy się zamienić rolami, my 2 sezony 2 LM.
3
Real sprowadził tego Ceballosa chyba tylko po to żebyśmy my nie sprowadzili, jak on pogra przy Modricu, Kroosie, Isco, Asensio czy Kovaciciu? Nawet jak wypożyczony został James, to i tak tam jest przesyt.
2
Dobrze Benzema!! Tylko tak dalej.
0
Jak tak będzie to ci flachę postawie.
0
Kondogbia od zera do bohatera!
0
No Navas szacunek, to był trudny strzał.
7
Właśnie zacząłem oglądać bez głosu, bo to spuszczanie się nad Realem, to już naprawdę przesada.
2
Nienawidzę tego zdania.
2
Casemiro jest bardzo wnerwiający.
6
Real miałby Suareza lub Lewandowskiego, to wygrywali by z 4-1 do przerwy.
6
Dobrze że to tylko Benzema, bo każdy inny Napastnik miałby już 2 bramki.
0
Isco to genialny piłkarz, ale za często holuję.
2
Bale dzisiaj gra? Bo już praktycznie 40 minut gry, a jedynie gdzie go widziałem to na grafice meczowej.
19
Jakbyśmy obronili LM i zdobyli praktycznie wszystkie trofea, to też by rzygali tęczą.
0
Nawet jakby Asensio miał klauzulę 1 mln Euro, to on się musi zgodzić na transfer, a aktualnie to Real mu gwarantuję wszystko 1 skład i trofea w tym LM.
0
Co najwyżej gol miesiąca w Lidze Włoskiej.
0
Valencia ma słabe boki obrony, przecież wiadome było że Marcelo czekał aż Modric go obiegnie, a ci dopuszczają Chorwata do wrzutki.
0
Mi dalej transfer Gomesa z Valencii czkawką się odbija.
0
Z Valencią nie będzie łatwo bez obrony, Ramos popełniał błędy, ale Casemiro nie jest ŚO, a Nacho jest dobry na ogórki.
1
I znowu płacz o Asensio... Gra w Realu i tyle.
0
Aktualnie zagrał całe 10 minut w SPH.
1
Łatwiej wygrać rywalizację z Benzemą niż z Cavanim, ale wiadomo nie od dziś że Benzema ma jakieś nagie zdjęcia Pereza i go szantażuje, bo dawno by już wyleciał z Realu.
0
Falcao 2 bramka w meczu i 7 w lidze, to jest początek sezonu, a wydaję mi się że to właśnie Kolumbijczyk będzie królem strzelców, jak nie będzie miał kontuzji.
0
Aktualnie nawet Ramos nie zaczął strzelać, mimo że w strzelaniu jest świetny. Glik ma 2 bramki, a Ramos 0.
5
Glik tradycyjnie brameczka, to jest chyba najbardziej bramkostrzelny obrońca na świecie aktualnie.
0
Heness jest Prezesem, ale wcześniej rządził Rumenige, ale to jeszcze jak tamten był w pudle.