- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2895 Culés
2
Lucho, co ty zrobiłeś...
1
@Messi1st! Co zrobił? Bo nie rozumiem.
2
@daniel32778 Co zrobił z naszym środkiem pola...
3
@Messi1st! No wiesz...
Enrique miał inny pomysł na grę. Miał swoją wizję gry i starał się ją zrealizować. Nie wydaję mi się, że Lucho zaprzepaścił piękno tiki-taki, tylko zwyczajnie od niej odszedł.
Dodatkowo zawodnicy, którzy wówczas grali w środku pola (Xavi oraz Iniesta) starzeli się i w pewnym momencie nie mogli już grać tak pięknie i na wysokich obrotach, pewnie z przyczyn fizycznych.
Ich już się nie zastąpi, niestety. Dlatego należy zmieniać style gry i dostosowywać się do grających obecnie zawodników.
5
@nimrod3 Należy produkować znowu perełki w La Masii i stawiać na wychowanków.
2
@Messi1st! I myślisz że Xavi i Iniesta graliby wiecznie? Denis, Rakitic, Gomes, Rafinha i Turan to nie są tacy wspaniali zawodnicy jak oni, trzeba było zostawić Thiago, to by nie było tego problemu teraz.
4
@daniel32778 Thiago też nie jest wspaniały jak Iniesta i Xavi.
Nie ujmując mu umiejętności oczywiście, bo Thiago jest naprawdę świetnym pomocnikiem i dobrze by było, gdyby zasilił szeregi Dumy Katalonii - ale cóż Xavi i Iniesta w latach swojej świetności wybili się na wyżynę maestrii gry w środku pola i chyba żaden pomocnik nie może być z nimi stawiany na równi.
1
@nimrod3 ... bo najlepsi byli razem ... to był duet po prostu. Trudno szukać pojedyńczego gościa który dorówna jednemu bądź drugiemu bo oni razem byli nieosiągalni a przecież non stop występowali razem ... najlepsza pomoc na świecie swojego czasu ;)