Czy to jest ta akcja? tak to jest Roberto, tak to jest ta Barca, tak to jest ten cud!! Nikt się nie spodziewał że nam się to uda, po bramce Cavaniego straciłem wiarę w Remontadę, liczyłem po prostu żeby godnie pożegnać się z Ligą Mistrzów.
Jaja będą jak zostawią Wengera na kolejne lata, ten dziad nie powinien już być od co najmniej 7 lat trenerem Arsenalu, nie wiem dlaczego władze klubu go dalej akceptują, być może dlatego że on nie chce wydawać grubych pieniędzy na transfery.
Może ta taktyka Realu wygląda na żałosną, ale jest dość skuteczna, Carvajal i Marcelo biegną ze skrzydeł i dośrodkowują przez praktycznie cały mecz na kogoś z BBC lub Moratę i bramka, Kroos dośrodkowuję na Ramosa i bramka. Real tak własnie wygrał LM w poprzednim sezonie i jeśli Barca miała by pięknym stylem odpaść z Półfinału LM lub wygrać LM grając taktyką Realu, to właśnie wolałbym wygrać LM choć oczy by trochę od tego bolały.
Właśnie nam brakuję takich stałych fragmentów, jakbyśmy poćwiczyli to jakoś byśmy grali lepiej, przecież Umtiti mógł z PSG strzelić gola i byśmy mieli sporo większe szansę w rewanżu, widać że rożny czy wrzutka i główka, to też jest taktyka i oglądając Real, to widać że przydatna. U nas tego brakuję, nie mówię żebyśmy strzelali 80% goli z tego, tak jak Real, ale moglibyśmy to poprawić.
Ja wierzę w odrobienie strat z PSG, ale dziwi mnie że po meczu z Gijon i z Celtą popadliście w taki optymizm. Tak
65.81%
Nie
34.19% Wcześniej wyglądało to na odwrót. PSG to jest dużo wyższa półka jak Celta czy Gijon i musicie o tym pamiętać.
Barcelona Tito nie potrafiła grać z Realem, jedyny mecz jaki udało im się z nimi wygrać to pierwszy mecz Superpucharu Króla na Camp Nou 3-2, w rewanżu przegraliśmy 2-1 i automatycznie przegraliśmy puchar, mogło być więcej gdyby nie skuteczność Higuaina tak 5-1 lub 4-1.
Pamiętacie jak graliśmy przed przyjściem Lucho? Neymar dopiero co wpasowywał się do Europejskiej gry, Messi był kompletnie bez formy i słabo jak na swoje możliwości grał, po prostu dreptał. Fabregas na 9, kompletna gra bez pomysłu. Przyszedł Lucho to wywalił kompletnie wypalonego Fabregasa i kupił Rakitica. Pozbył się Sancheza i kupił Suareza, oczywiście Luis przychodził do nas jako Boiskowy Kryminalista, wiele osób z tej strony uważały że to była głupota wymieniać świetnego Sancheza na Suareza. Ale tak właśnie zaczęła się Barca Lucho, czyli gra z typową 9. Od Stycznia 2015 roku Barcelona zaczęła grać fenomenalnie i co zaowocowało w wygranie LM, LL i PK w sezonie i do tego jeszcze SPE i KMŚ w roku. Praktycznie wszystkie decyzję Lucho były bardzo dobre, wygraliśmy dzięki niemu 8/10 pucharów możliwych do wygrania, jeśli za Sampaoliego też będzie tak świetnie, to jestem za tym żeby przyszedł. Choć nie ufam żadnemu Argentyńskiemu trenerowi, bo mnie nauczył przykład Martino że byle kto Barcelony nie może trenować.
Nawet Modric u nas w pomocy grałby kaszanę, nasza najsilniejsza kiedyś formacja stała się naszą zmorą, tradycyjnie w pomocy czekają na to co Messi lub Neymar zrobią, sami nic nie wymyślą, ciekawe za co biorą pieniądze.
5
Iniesta walczył do końca o tą piłkę, przed samobójem Kurzawy, widać że z niego Kapitan
1
http://www.fcbarca.com/user/KibicPSG Ten użytkownik został zbanowany, ale chyba nie na zawsze, czekam aż wróci, jestem ciekaw co powie.
7
Olele Olala, ser del Barça es el millor que hi ha!! Olele Olala, ser del Barça es el millor que hi ha!!
3
Czy to jest ta akcja? tak to jest Roberto, tak to jest ta Barca, tak to jest ten cud!! Nikt się nie spodziewał że nam się to uda, po bramce Cavaniego straciłem wiarę w Remontadę, liczyłem po prostu żeby godnie pożegnać się z Ligą Mistrzów.
3
Bartomeu to Cule z krwi i kości.
6
Bayern-Arsenal 5-1 Arsenal-Bayern 1-5 Real-Napoli 3-1 Napoli-Real 1-3 PSG-Barcelona 4-0 Barcelona-PSG ??? Oby jednak nie było Deja vu.
0
Jaja będą jak zostawią Wengera na kolejne lata, ten dziad nie powinien już być od co najmniej 7 lat trenerem Arsenalu, nie wiem dlaczego władze klubu go dalej akceptują, być może dlatego że on nie chce wydawać grubych pieniędzy na transfery.
1
Może ta taktyka Realu wygląda na żałosną, ale jest dość skuteczna, Carvajal i Marcelo biegną ze skrzydeł i dośrodkowują przez praktycznie cały mecz na kogoś z BBC lub Moratę i bramka, Kroos dośrodkowuję na Ramosa i bramka. Real tak własnie wygrał LM w poprzednim sezonie i jeśli Barca miała by pięknym stylem odpaść z Półfinału LM lub wygrać LM grając taktyką Realu, to właśnie wolałbym wygrać LM choć oczy by trochę od tego bolały.
3
Właśnie nam brakuję takich stałych fragmentów, jakbyśmy poćwiczyli to jakoś byśmy grali lepiej, przecież Umtiti mógł z PSG strzelić gola i byśmy mieli sporo większe szansę w rewanżu, widać że rożny czy wrzutka i główka, to też jest taktyka i oglądając Real, to widać że przydatna. U nas tego brakuję, nie mówię żebyśmy strzelali 80% goli z tego, tak jak Real, ale moglibyśmy to poprawić.
2
Ramos w główkach bardzo dobry, a w obronie jest dość przeciętny, tak jak wcześniej mówiłem.
21
Ja wierzę w odrobienie strat z PSG, ale dziwi mnie że po meczu z Gijon i z Celtą popadliście w taki optymizm. Tak
65.81%
Nie
34.19% Wcześniej wyglądało to na odwrót. PSG to jest dużo wyższa półka jak Celta czy Gijon i musicie o tym pamiętać.
24
Co to za pytanie? Oczywiście że Umtiti, daje fizyczność, wzrost i szybkość.
1
Okej fajnie, ale i tak nie zmienie zadania że bez Szejków nic nie znaczycie,
2
Barcelona Tito nie potrafiła grać z Realem, jedyny mecz jaki udało im się z nimi wygrać to pierwszy mecz Superpucharu Króla na Camp Nou 3-2, w rewanżu przegraliśmy 2-1 i automatycznie przegraliśmy puchar, mogło być więcej gdyby nie skuteczność Higuaina tak 5-1 lub 4-1.
1
Przyjście Coutinho nic by nie zmieniło w środku pola, grałby u nas na tak przeciętnym poziomie co Rafinha lub jeszcze słabiej.
1
Oni to Szczurka muszą wszędzie wcisnąć, skoki to żenada.
11
Krafta przepychają prawie tak samo jak Real do Finału LM.
0
Pamiętacie jak graliśmy przed przyjściem Lucho? Neymar dopiero co wpasowywał się do Europejskiej gry, Messi był kompletnie bez formy i słabo jak na swoje możliwości grał, po prostu dreptał. Fabregas na 9, kompletna gra bez pomysłu. Przyszedł Lucho to wywalił kompletnie wypalonego Fabregasa i kupił Rakitica. Pozbył się Sancheza i kupił Suareza, oczywiście Luis przychodził do nas jako Boiskowy Kryminalista, wiele osób z tej strony uważały że to była głupota wymieniać świetnego Sancheza na Suareza. Ale tak właśnie zaczęła się Barca Lucho, czyli gra z typową 9. Od Stycznia 2015 roku Barcelona zaczęła grać fenomenalnie i co zaowocowało w wygranie LM, LL i PK w sezonie i do tego jeszcze SPE i KMŚ w roku. Praktycznie wszystkie decyzję Lucho były bardzo dobre, wygraliśmy dzięki niemu 8/10 pucharów możliwych do wygrania, jeśli za Sampaoliego też będzie tak świetnie, to jestem za tym żeby przyszedł. Choć nie ufam żadnemu Argentyńskiemu trenerowi, bo mnie nauczył przykład Martino że byle kto Barcelony nie może trenować.
18
Aż mi się śmiać chcę z Madryckich Szmatławców jak dawali Realowi Mistrzostwo już w Styczniu.
1
Boateng i 1-3 kapitalnie!!!
0
Jese mało co nie strzelił bramki.
0
To można ogłosić koniec cyklu, szkoda bo tak samo smutny byłem jak odchodził Pep.
0
Wiara w remontadę pozostaje.
0
Messi schodzi.
2
Mam nadzieję że Paco coś strzeli, oby go Lucho tym ostatnim sadzaniem na ławkę nie zablokował, bo ostatnio miał formę strzelecką.
0
Nawet Modric u nas w pomocy grałby kaszanę, nasza najsilniejsza kiedyś formacja stała się naszą zmorą, tradycyjnie w pomocy czekają na to co Messi lub Neymar zrobią, sami nic nie wymyślą, ciekawe za co biorą pieniądze.
0
Powinien grać Paco od początku, skoro ten mecz kosztował nas tak dużo sił, również za Neymara powinien zagrać Arda.
4
Co nie zmienia faktu że go tylko statystyki ratują.
1
Obrona tradycyjnie dno.
6
Według mnie to zwykły burak, który sobie tylko zniszczył karierę, miał potencjał, a teraz już jest za póżno.