0

Dobrze że mam ten Puchar na wyciągniecie ręki, teraz trzeba poprawić sytuację w Lidze i znowu pokazać PSG że LM nie jest tak łatwa jak ich Liga.

0

Co sezon jest ten sam problem, a nie byłoby problemu jakby przed sezonem wybrali między Mestalla, Calderon, Bernabeu i Camp Nou, czyli największe Hiszpańskie obiekty. Lub mogli by wybudować Hiszpański Narodowy Stadion, ale to by było za drogo, skoro Tebas mówi że Technologia warta 5 mln Euro jest za droga. Real nie musi się godzić na rozgrywanie Finału na Bernabeu, niby z jakiej racji? W 2013 roku też Barcelona się nie zgodziła na Finał Real-Atletico na Camp Nou.

0

A jeśli oferował im 4 razy więcej za ten dom niż wynosi jego wartość, to raczej się nie odmawia.

0

Mam nadzieję że w klauzulach zawodników Barcelony, to samo obwiązuję jeśli chodzi o Real.

0

To już pozostały tylko wspomnienia, tak samo z Reprezentacji Francji z lat 1996-2006.

0

Jednej osobie by to zajęło z 20 godzin, ale tak z 30 osób uwinie się dużo szybciej.

0

Szkoda tylko że nie wygrał LM.

3

Nie przesadzaj...

1

Po Fabregasie zostało tylko nazwisko, to już jest cień tego piłkarza co kiedyś, już 1,5 roku szuka formy.

0

Nieodgwizdywanie prawidłowo strzelonych goli i oczywistych karnych, oczywiście sędziowie, ja nie wiem czy oni są tacy nieudolni czy robią to specjalnie.

0

Gorsze jest jednak robienie wszystkiego żeby zespół nie wygrał niż gadanie o błędach sędziowskich.

1

To dlaczego Martino z Barcą niczego nie zdobył?

4

Gość próbuje udawać Leppera i to mu w ogóle nie wychodzi, bo robi z siebie debila.

3

Piłkarski poker.

0

No akurat trochę Jarek miał rację, ponieważ w tamtym sezonie też Real strzelił ze spalonego Ronaldo strzelił, ale Real tamten mecz zremisował 1-1.

0

Messi się dzisiaj zachowuje prawie tak jak CR zawsze.

1

Tak zrobił że Messi miał kłopoty z podatkami, zarówno on jak i Ojciec Neymara to krętacze.

0

No właśnie przez Ojca Messiego takie niebezpieczeństwo jest, bo on chce zarobić jak najwięcej na synu, na miejscu Leo odciął bym Ojca od interesów, ponieważ to przez niego musiał łazić po sądach.

0

Wygrywa z samymi ogórkami, a jak przychodzi mecz z kimś z Topu, to zawsze przegrywa, jak zostaje fizycznie w tyle, to niech się weżmie za siebie, jeśli dłużej będzie miała takiego trenera, to nie wygra w karierze nic wielkiego.

0

Ja się już z nim droczę gdzieś 2 lata, wkurzy się i mnie też zablokuję.

0

Mi też odpisuję, ja się lubię z nim droczyć.

2

Za Lucho by bardziej pasował Benzema :D

0

Ja to bym sobie nogi połamał.

12

Taki Real był przez cały ten sezon i pół tamtego, 4/5 spotkań wygrywali szczęśliwie , aż do meczu z Sevillą i tego dzisiejszego. Ich szczęście się chyba skończyło.

1

Modric cały czas ma dużo siły.

1

Powinni to zrobić za 5 jego komentarzem, a nie dopiero teraz.

0

Bo się kibice Realu jarają że Ramos ma więcej bramek jako Obrońca niż Iniesta jako Pomocnik.

0

Skąd mogę wiedzieć że wszędzie tak jest, nie śledzę od dłuższego czasu prognozy pogody, ostatnio nie mam nawet czasu sprawdzić.

0

Czy tylko u mnie jest tak zimno? W dzień od kilku dni jest średnio -16 stopni, a w nocy gdzieś ponad -20, jutro ma być podobno tak ostatni raz, ale skąd się takie mrozy wzięły? Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak zimno.

0

Jak masz dzień zwycięstw to graj, choć ja jak grałem, to przed dojściem do Finału, to nie miałem problemu żeby wygrywać, a w Finale jeden rzut rożny i przegrałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?