La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

0

Czy tylko u mnie jest tak zimno? W dzień od kilku dni jest średnio -16 stopni, a w nocy gdzieś ponad -20, jutro ma być podobno tak ostatni raz, ale skąd się takie mrozy wzięły? Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak zimno.

4

@daniel32778 Dziadek Mróz.

5

@daniel32778 Mówią na okrągło że w całej Polsce mróz a Ty się pytasz czy tylko u Ciebie tak zimno.Serio ?

0

@daniel32778 Nie tylko u Cb :P Rodzina w Małopolsce mówiła mi, że u nich aktualnie teraz ponad -20 a co dopiero będzie w nocy :P

0

@daniel32778 U mnie już teraz jest -25 do rana spadnie pewnie do 30 - 35.
Myślenice

0

@bartekvisca  Skąd mogę wiedzieć że wszędzie tak jest, nie śledzę od dłuższego czasu prognozy pogody, ostatnio nie mam nawet czasu sprawdzić.

0

@daniel32778 Szybciej jest sprawdzic pogodę, niż pytać o nią na la rambli. Nie masz czasu sprawdzić pogody, a pisać na la rambli masz :)

0

@seb1291 A przywaliliście się do Niego jak by nie wiadomo co napisał, to tylko temat pogody.. Może woli tutaj spytać i mieć rzetelniejsze informacje niż te oficjalne? A może ma taki internet, że może tylko wejść na LR? A może po prostu chciał zamienić z jakimś człowiekiem głupi komentarz o pogodę? A może jest tak zawalony robotą i obowiązkami, że po prostu nie ma czasu ani sił na szukanie? Ehh, ludziska, trochę człowieczeństwa a nie tej panicznej w internecie nienawiści.

0

@SkalpelFCB Taki żarcik. Na końcu zdania jest uśmieszek.

0

@seb1291 Uśmieszek nie oznacza żarciku :)

Akurat odpisałem do Ciebie, bo byłeś najbliżej :D

0

@SkalpelFCB W sumie masz rację, ale przysięgam na wszystko, że to był taki niegroźny żart :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?