0

Bardziej logiczne by to było jakby miał z dychę więcej, ale przed nim cała kariera.

0

Powiedziałbym ci co, ale nie chcę dostać bana.

8

Jakby grali razem w Barcelonie od początku kariery, to Ronaldo miałby 1 Złotą Piłkę lub 0, a Messi te co ma + te co zdobył Ronaldo w 2013 2014 i teraz.

2

Bayer dostaliśmy w sezonie 11/12, a w 12/13 dostaliśmy Milan.

1

Arsenalowi nic nie daję niestety to że awansowali z 1 miejsca, na pewno przeciwko takim drużynom jak właśnie wylosowany Bayern, Barca, Real i Juve. Faworytem tego spotkania jest Bayern mimo że grają pierwszy mecz u siebie, a Arsenal nigdy nie miał szczęścia w losowaniach, jak nie trafiał na Bayern, to trafiał na nas. Nie wiem jak oni to losują że się ciągle powtarza.

0

Jedyny pozytyw tego meczu, to z pewnością Polak przeciwko naszemu klubowi, ale najgorsze jest to że w ostatnich latach za często z nimi gramy.

0

No i Messi się cofał praktycznie do obrony, a to pokazywało naszą niemoc. Rakitic 0 kreacji, a Gomes się starał, ale mu nie wychodziło. Busquets przypomniał sobie dopiero w 2 połowie jak się gra. Myślę że kluczowa dla nas była zmiana Iniesta za Rakitica. I tak jak mówiłeś został obalony mit o fenomenalnej grze Rakitica w destrukcji, ale to dopiero po odejściu Alvesa.

0

Niestety jest tak jak mówił użytkownik N11, jak przeciwnik robi pressing, a my jesteśmy przy piłce to powstają takie wielkie dziury, nie wiadomo gdzie są pomocnicy? Ten użytkownik podawał przykład z Atletico http://abload.de/img/2aj1s7v.png, a mi to przypomina taktykę Beniteza http://www.sport-english.com/en/news/liga-bbva/rafa-benitezs-tactics-criticised-after-clasico-humiliation-4694124. Tak jak podawał przykład z Atletico, to również w Klasyku było to samo, przez co w pierwszej połowie Real dominował w środku pola. Taktyka Beniteza była jednak gorsza i nie dziwię się że Real w tamtym Klasyku dostał takie lanie, tam były dziury po 50 metrów.

0

Tak wracając do Klasyku, to lepiej było żeby za Neymara wszedł Turan, a za Gomesa mógł wejść Umtiti. Byłaby lepsza równowaga w obronie. A Turan gra bardzo dobrze na pozycji Neymara. Mascherano grałby na PO, a Roberto przeniósłby się do pomocy. Żle Lucho zarządzał zmianami.

0

Pudzian chyba tylko Najmana szybciej poskładał.

0

Nie wiem na co Popek liczył? Czy on naprawdę myślał że wróci po latach do KSW i wygra z Pudzianem, który walczy dość regularnie.

0

Tylko że to działa w dwie strony, na fioletowej Carvajal jest bohaterem.

0

A jaki?

2

Niestety zremisowaliśmy ten mecz na własne życzenie, Neymar lepiej by się zachował, to Ramos strzelił by tego gola, ale na 3-1 czy 2-1 i nie byłoby podziału punktów. Ten mecz i nie tylko ten, pokazał jak ważnym zawodnikiem jest Andres Iniesta, on w najważniejszych meczach gra zawsze na najwyższym światowym poziomie, nie pamiętam kiedy on zawiódł w ważnym spotkaniu.

1

Pierwsza połowa Klasyku pozostawia wiele do życzenia, zero pressingu i zero walki w środku pola, tylko Rakitic coś tam w środku próbował zrobić, no i oczywiście jak tylko Messi się cofał. Real nie miał jakiś 100% sytuacji, no może po za wrzutkami i też tym że Mascherano został objechany przez Ronaldo jak dziecko, jakby nie interwencja Alby w ostatniej chwili, to Portugalczyk byłby sam na sam z Ter Stegenem. Wiele do życzenia pozostawia sędziowanie tego Klosa Gomeza. Gebels pomylił się i tym że nie podyktował karnego na Vazquezie i że nie zobaczył ręki Carvalaja. Ogólnie to nie temperował ostrej gry na Messim. Gratulację dla Iniesty, bo to od jego wejścia wszystko ruszyło do przodu. Można winić Neymara za te 2 setki i za tragiczną 1 połowę, ale w sumie Messi też zmarnował dobrą okazję, których zwykle nie marnował.

0

Francja miażdżyła praktycznie wszystkich, a Portugalia wyszła z grupy przez idiotyczne zasady UEFA czyli wyjście z 3 miejsca. Z Chorwacją grali słabo i dopiero w dogrywce udało im się strzelić bramkę, Polska miażdżyła Portugalię i już z nami powinni odpaść, ale karne to loteria, jedynie im się udało dość wysoko wygrać z Walią. Francja obowiązkowo powinna wygrać na własnej ziemi i to z tak przeciętną Portugalią EURO.

0

Kompromitacja to przegranie Finału przez Francję i to z tak marną Portugalią.

0

No i co z tego? Frajersko przegrało Finał LM z marnym Realem, który się dostał do Finału na słabych przeciwnikach. Mógłbyś mieć nawet rację, jakby chociaż wygrał to EURO z Francją, ale tam również była kompromitacja i to porównywalna z ME z 2004 roku.

0

Suarez bardziej zasłużył niż Griezmann ponieważ wygrał Mistrzostwo i Puchar, indywidualnie i drużynowo ten rok wyglądał dla niego bardzo dobrze, a Griezmanna dają tam żeby mu osłodzić ten gorzki rok. Francuz indywidualnie wyglądał dobrze, ale drużynowo słabo, więc nie powinno go być w tej 3.

0

Na Xbox ONE są Goldy i można kupić w sklepie z grami, ja tam kupuję na cały rok za 160 zł.

3

Real jest obecnie jest w lepszej formie niż my, ale też nie gra jakoś porywająco.

0

Müller? Pewnie za słabe EURO i marną skuteczność w tym sezonie jeszcze nie strzelił gola w lidze, a właśnie Grudzień się zaczął.

0

Z Realem zwycięstwo jest zawsze najważniejsze, nawet jak nie jesteśmy obecnie w formie.

0

Mam nadzieję że wreszcie uda nam się tam wygrać, Real w tym sezonie wygrał tam z łatwością 0-3, a my mamy problem wywalczyć remis.

1

Ramos to stoper bardzo dobry w powietrzu, ale dość słaby w obronie, wystarczy że Messi lub Neymar stają przeciwko niemu, to już popełnia głupie błędy np jaki karny lub gol z jego winy, wymieniona dwójka też jest dość szybka, a Ramos nie lubi szybkich zawodników np Salah czy Robben.

0

Rekord bramek w Fazie grupowej sam się nie pobiję :D

16

Według mnie w tych obrońcach się bardzo pomylili że nie dali Alby czy Marcelo, nie ma najlepszych LO na świecie, a jest Kimmich, który nie jest nawet obrońcą.

1

Buffon Carvalaj Bonucci Pique Alba Kante Iniesta De Bruyne Messi Suarez Ronaldo, tak to powinno wyglądać.

1

ZP jest przynajmniej za 3/4
Bardzo dobrego roku gry i trofea drużynowe. Ronaldo ma trofea drużynowe, ale to nie przez jego bardzo dobrą grę, w Portugali Jao Mario, Pepe, Quaresma i Renato Sanchez byli kluczowi, w Realu również się tam znajdzie ktoś lepszy od Portugalczyka. Ale on pewnie teraz zacznie wymuszać w mediach ZP, tak jak to co teraz powiedział.

8

Wariat, ale wie co mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?