- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
17
Ciekawostka:
Najnowsze Call of Duty będzie najprawdopodobniej osadzone w czasach II Wojny Światowej.
1
@fc_barcelona_1899 Zmądrzeli wreszcie...
1
@misztalk Dokładnie.
Wydaje mi się, że ze trzy lata temu zrobili kilka gier na zapas - wiesz, inna fabuła singla i inne mapy w multi, ale tak naprawdę nic poza tym. Dopiero gdy zobaczyli, ze Black Ops 3 nie sprzedaje się tak dobrze, jak by chcieli, postanowili coś zmienić, ale że mieli jeszcze jedną grę w zanadrzu (czyt. Infinite Warfare), to chcieli ją jeszcze wydać przed zmianą klimatu gry. Wiedzieli, że będzie się bardzo słabo sprzedawała, więc na szybko zremasterowali Modern Warfare 1 i automatycznie obroty poszły w górę.
Taki sposób se znaleźli.
Jestem prawie pewny, że teraz będzie coraz lepiej i już nie popełnią tego samego błędu i będą słuchali opinii graczy.
0
@fc_barcelona_1899 po 10 latach w końcu ktoś użył mózgu w Activision :)
1
@El Ronaldinho Po 6 latach* xd
Bo Modern Warfare 3 też było fajne :D
Ehh, w tę część przegrałem już 550 godzin :)
1
@fc_barcelona_1899 Obecnie CoD nie ma nawet startu do BF'a.
1
@PheNOmeN Szczególnie do tego co wyszedł ostatnio o 1 Wojnie Światowej, to jest genialna robota.
0
@PheNOmeN Masz rację.
Główną tego przyczyną jest to, ze CoD powstaje co rok, więc na pewno nie mają czasu tak go dopracować jak Battlefielda, który jest wydawany co 3 lata. Activision skupia się głównie na zarabianiu dużych pieniędzy, co im zresztą wychodzi.
0
@fc_barcelona_1899 Zamknęli już serwery do Modern Warfare Multiplayer?
BO kiedyś odpalił coda i właśnie nie wiem czy to tylko takie chwilowe było czy już na stałe?
0
@tomek256 Pytasz o CoD'a 4?
0
@fc_barcelona_1899 tak
0
@tomek256 Dawno nie grałem, więc nie wiem, chociaż wątpię, że tak by zrobili. Chociaż z drugiej strony mogli, bo jak teraz wyszła zremasterowana wersja, to tą poprzednią mogli zamknąć. Ale to raczej niemożliwe.