La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1327 Culés

konto usunięte

19

Ci co się czepiają, że 62% nie wierzy w awans powinno sobie odpowiedzieć na te pytania:
1. Czy Barca i jakakolwiek inna drużyna odrobiła 0-4 z pierwszego meczu?
2. Jaką formę prezentuje Barcelona?
3. Czy PSG będzie aż takimi frajerami że wypuszczą awans?

1

@sewerynVeB PSG nie będzie frajerem, ale sam przyjazd na Camp Nou, to wielki strach, już nie jedna drużyna przegrała ten mecz już w tunelu. Z City się nam udało wygrać 4-0, to dlaczego nie możemy tego powtórzyć z PSG?

konto usunięte

4

@daniel32778 Bo PSG to nie frajerzy. Przyjadą ze świadomością, że wystarczy że strzelą jednego gola i sprawa awansu załatwiona. Jestem pewien że nie przyjadą z pełnymi galotami.

2

@sewerynVeB Bo City to frajerzy... Też uważam, że raczej tego nie da się już wypuścić z rąk, ale uparcie powtarzam, że jeśli do przerwy byłoby dla nas 2:0 to będą mieli ciepło w gaciach przed drugą połową.

konto usunięte

0

@sewerynVeB No i Emery to trener, który może ligę zawalić, ale w pucharach to przeh_j.

konto usunięte

0

@daniel32778 PS na mecz z City spojrzłbym bardziej obiektywnie. Do czerwonej kartki to oni nas gnietli (mimo że to my strzeliliśmy). Dopiero kiedy zaczęli grać 10 zaczęliśmy przeważać. To jest niestety smutna prawda o tym meczu.

0

@sewerynVeB a jak psg dostanie czerwo w 5min?

konto usunięte

0

@marszal96 Gdyby kartkę dostał któryś z ich pomocników to szanse z 1% urosłyby do 10%. Jednak jestem pewien że i wtedy byśmy nie przeszli bo Emery kazałby im się zamurować w obronie.

0

@sewerynVeB Co do meczu z PSG, to pozytywów nie ma, ale myślę że gdyby Gomes nie spartaczył tej świetnej sytuacji, to możliwe że zaczęlibyśmy coś grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?